Skocz do zawartości
IGNORED

Prostytucja i koniec świata?


Bezlitosna Niusia

Rekomendowane odpowiedzi

Leżę w szpitalu , proszę ja Was - i tak sobie słucham, że podobno ewentualny klient panny z Lasku Bulońskiego - zapłaci grzywnę...:)))) Niemałą....;))). Kiedy jakiś polski idiota - równy debilowi z Francji - wyduma podobnie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

A może chodzi tylko o podniesienie adrenaliny podczas "spacerów" po Lasku Bulońskim? ;)
[i]"Zakazany owoc smakuje najlepiej"[/i] i tego typu slogany reklamowe...

[b]P[/b](i)[b]S[/b]
Jak tylko dojdą do władzy, mejbi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Lasek Buloński" był tylko przykładem. Mieszkam nieopodal!:)) i , wiesz co? Jeszcze mi tam rowera nie ukradli, kiedym się poszedł wysikać;)) aha :"adrenalina" rzędu 1500 euro.,, Same Sobeckie we francuskim rządzie ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Bo rowery to nie w lasku, a na pewnym placu kradną! ;)

Bądź co bądź, pomysł z grzywną kretyński i paradoksalny, bo z tego, co mi wiadomo, to prostytucja we Francji, tak jak i w Polsce, nie jest nielegalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - nie !:)) Jest , podobno- legalna. Była, do wczoraj:) No i patrzajta, ludziska- znalazły się Sobeckie, którym się to nie podoba:))) Generalnie mam to w nosie, chociaż mając do wyboru ( jadąc na wakacje) -klucze do mieszkania - dać urwie z pierwszego piętra lub katolikowi z trzeciego - wiem, że przy tej pierwszej - kwiatki rozkwitną!:)) . Prawdziwi polacy z trzeciego - wyłącznie chlali .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

[quote name='Bezlitosna Niusia' timestamp='1386294905' post='3012768']
No właśnie - nie !:)) Jest , podobno- legalna.
[/quote]

Toż napisałem :)

[quote name='eMeReKo' timestamp='1386293081' post='3012764']
[i]prostytucja we Francji, tak jak i w Polsce, [u]nie jest nielegalna[/u].[/i]
[/quote]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostytucja zejdzie do podziemia, mafiozi się ucieszą...

Hmmm wychodzi na to iż mafia też lobbuje ;P


Ana poważnie taka deklaracja to [b]przyznanie się państwa francuskiego iż przegrali kolejną wojnę[/b], tym razem z handlarzami ludźmi.
Bo to jest właśnie akt kapitulacji i dramatycznie żenująca próba przerzucenia odpowiedzialności na zwykłego żabojada...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) No właśnie. Gadam sobie z różnymi ludziamy i nikt - NIKT! - nie umie wytłumaczyć, co poeta miał na myśli:) Handel ludźmi? Shreku - od lat jadąc do pracy i wracając (przez tenże Lasek) widzę wciąż te same kobity(?) i jakoś nie widać, aby były porwane. Może by tak Zgromadzenie Narodowe zajęło się tym, że już 90 procent Tabaców jest w rękach Chińczyków:)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bezlitosna Niusia' timestamp='1386291802' post='3012760']
"Lasek Buloński" był tylko przykładem. Mieszkam nieopodal!:)) i , wiesz co? Jeszcze mi tam rowera nie ukradli,
[/quote]

Alfonsi pilnują.



[quote name='eMeReKo' timestamp='1386293081' post='3012764']
Bądź co bądź, pomysł z grzywną kretyński i paradoksalny, bo z tego, co mi wiadomo, to prostytucja we Francji, tak jak i w Polsce, nie jest nielegalna.
[/quote]

Bo nie o nielegalność im chodzi tylko o zakłócanie prządku w miejscach publicznych.

Wyobraźcie sobie że "podobnie jak w Polsce" odbywanie stosunków płciowych [na przykład] w miejscach publicznych, tak samo jak szczanie w miejscach publicznych jest nielegalne. A jednak dość powszechne. Najwyrażniej we Francji mieli juz mandat za szczanie w parku a za ruchanie jeszcze nie. Być może kluczowym było [tak jak w Polsce] pojęcie "publiczne". Więc żeby się nie trudzić interpretacją wprowadzili przepis normujący wprost określone zachowanie.

W Polsce na przykład do niedawna jeszcze można się było wylać w bramie kamienicy, ale kochać w oknie własnego mieszkania już nie :)
Dawno temu w drodze do szkoły przemierzałem skraj niewielkiego parku, w którym zużyte kondomy "obrastały" trawniki jak grzyby w lesie :)

Dlatego mnie nie dziwi że Polacy z plemienia szczającego w bramach nie zrozumieją o co chodzi Francuzom kiedy zakazują pieprzenia się w parkach :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Kubri' timestamp='1386318966' post='3012831']

Alfonsi pilnują.


Bo nie o nielegalność im chodzi tylko o zakłócanie prządku w miejscach publicznych. Wyobraźcie sobie że "podobnie jak w Polsce" odbywanie stosunków płciowych [na przykład] w miejscach publicznych, tak samo jak szczanie w miejscach publicznych jest nielegalne. A jednak dość powszechne.
[/quote]Jeśli chciałeś mnie obrazić - nie udało ci się. Ja tu, nieopodal - po prostu mieszkam, jak dziesiątki tysięcy innych ludzi. A jeśli chodzi o ciśnienie na pęcherz: najfajniejszy korek w Lasku!:) w każdej chwili można zaparkować i spryskać drzewko.:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jesteś chory naprawdę, bo jakiś nadwrażliwy - nic takiego nie sugerowałem.

A jesli chodzi o sikanie w parkach, to za 1500 ojrosów ewentualnej grzywny :) Już tylko swiadomość takiej kary może wywołać podniecenie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

[quote name='Bezlitosna Niusia' timestamp='1386318470' post='3012828']
:) No właśnie. Gadam sobie z różnymi ludziamy i nikt - NIKT! - nie umie wytłumaczyć, co poeta miał na myśli:) Handel ludźmi? Shreku - od lat jadąc do pracy i wracając (przez tenże Lasek) widzę wciąż te same kobity(?) i jakoś nie widać, aby były porwane.
[/quote]

Bo one były porwane jeszcze przed wojną :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacuchna kochany, złapałeś cós w tem parku żeś do śpitala trafił bidulku? Zdrowiejże mi, a na antybiotyki uważaj, zabijają!
Serdeczności Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy Prawdziwy Polak odczuwa atawistyczną przyjemność płynącą z sikania na świeżym powietrzu.

Zachód do tej ekologii jeszcze nie dorósł ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy zidiocaiały leming odczuwa nieodparta potrzebę podzielenia się głupimi uwagami w nadziei że mu z partyjnego palca coś skapnie do polizania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

[quote name='Kubri' timestamp='1386343489' post='3013161']
Każdy zidiocaiały leming odczuwa nieodparta potrzebę podzielenia się głupimi uwagami w nadziei że mu z partyjnego palca coś skapnie do polizania.
[/quote]

A konkretnie o co koledze chodzi w tym przypadku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='Bezlitosna Niusia' timestamp='1386318470' post='3012828']
Handel ludźmi? Shreku - od lat jadąc do pracy i wracając (przez tenże Lasek) widzę wciąż te same kobity(?) i jakoś nie widać, aby były porwane.
[/quote]

Oj teraz to demagogią Kolega pojechał.
Nie korzystam co prawda z burdeli - królewskie zamknęli, a ogrzych nie otworzyli. - a te mafijne nie są koszerne ;P

Ale tajemnicą poliszynela jest iż spora część kobiet pracujących w tzw. agencjach to panie z poza starej U.E. (czyli również z Polski. I często i gęsto te gąski są wabione do pracy nie jako prostytutki, a pomoce domowe, opiekunki, itd. A później już z górki: bicie, prochy, itd...

Także deczko pokory waść, taki los nie jest do pozazdroszczenia............

A poza tym Francuska Republika Islamska to ciekawy kraj ;)

I wart bliższego poznania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='justas32' timestamp='1386345698' post='3013188']
Konkretnie o wyznaniach założyciela wątku o tymże ... No, ale trzeba by przeczytać resztę wpisów ...
[/quote]
To prawda.
Niestety prawie nikomu nie chce się przeczytać na tyle tematu wstecz aby załapać kontekst.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem.Czy ten zakaz dotyczy korzystania z prostytucji w ogóle czy tylko w miejscach publicznych?
W pierwszym przypadku to bzdura bo godzi w wolność osobistą a w drugim jestem za.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

[quote name='wojciech iwaszczukiewicz' timestamp='1386362043' post='3013448']
Nie bardzo rozumiem.Czy ten zakaz dotyczy korzystania z prostytucji w ogóle czy tylko w miejscach publicznych?
W pierwszym przypadku to bzdura bo godzi w wolność osobistą a w drugim jestem za.
[/quote]

Godzą w [i]wolność osobistą[/i], bo karane będą osoby korzystające z usług prostytutek w ogóle - bez rozgraniczenia, czy w miejscu publicznym, czy w domowym zaciszu :)

I tak przy okazji, to [i][b]Kubri[/b][/i] trochę się myli, bo to nie chodzi o analogiczny u nas zakaz robienia "pewnych" rzeczy w miejscach publicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

[quote name='wojciech iwaszczukiewicz' timestamp='1386364543' post='3013500']
Ciekaw jestem jak władze francuskie zamierzają egzekwować to nowe prawo?
[/quote]

Tak samo, jak egzekwują je w państwach, gdzie takie zakazy obowiązują lub prostytucja jest nielegalna - złapany na gorącym uczynku, płaci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='wojciech iwaszczukiewicz' timestamp='1386364543' post='3013500']
Ciekaw jestem jak władze francuskie zamierzają egzekwować to nowe prawo?
[/quote]
Lokalna policja będzie wlepiała mandaty wrogom lokalnego mera, przed kampaniami wyborczymi akcja przyśpieszy :D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

[quote name='wojciech iwaszczukiewicz' timestamp='1386364950' post='3013506']
Jak można kogoś złapać na "gorącym uczynku",zwłaszcza gdy jest to przy obopólnej zgodzie?
[/quote]

Zapytaj o to Francuzów, ich włodarzy :)
Ja tylko odpowiedziałem na Twoje pytanie - jak będą to egzekwować?
Ustalili, że będę karać klientów, więc jeśli kogoś przyłapią, dostanie grzywnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spektrum sytuacji może być bardzo szerokie.Od najprostrzej gdy dwoje wolnych ludzi umawia się na płatny seks w domu do sytuacji gdy zamożny facet utrzymuje kontakty seksualne z kobietą,której zakupił mieszkanie,samochód,futro i z którą spotyka się w tym celu od czasu do czasu.Jak to ścigać i po co?

Tego prawa nie da się egzekwować.To bzdura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.