Jump to content
IGNORED

Crossroads Erica Claptona.

wojciech iwaszczukiewicz

Recommended Posts

Właśnie nabyłem płytę BR z tegorocznej edycji tego gitarowego festiwalu znanego gitarzysty.Tym razem z nowojorskiej Madison Square Garden z 12-13.04.b.r.Po raz pierwszy obejrzałem edycję festiwalu z 2004r. na DVD i była taka sobie.Kolejna płyta,na BR z 2010r. już dużo dużo lepsza.Zapamiętałem przede wszystkim gitarzystę Sonny Landreth( unikalna technika gry na gitarze),Derecka Trucksa oraz kończący płytę utwór B.B.Kinga The Thrill is Gone wykonany przez wszystkich gitarzystów na tle księżyca nad Chicago.To było coś!

Tegoroczna płyta jest jeszcze lepsza!A kto tu nie gra?Oczywiście Clapton w wielu kooperacjach,Landreth,Trucks,R.Cray,K.Rosenwinkel,Allman Brothers Band,J.Beck,B.Guy.Choć największe wrażenie zrobił na mnie nieznany mi wcześniej Gary Clark jr.Normalnie nie jest to najbliższa mi muzyka ale od czasu do czasu takie gitarowe łojenie,zawłaszcza an BR robi wrażenie.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.