Jump to content
IGNORED

NAD C 515 BEE i NAD 326 BEE


tomasz777

Recommended Posts

Mam pytanko odnosnie nad c 515 bee i 326 bee .Jak mają sie do siebie te sprzęty kolorystycznie.Mam juz nada c326 koloru ciemny grafit i teraz chce dokupic c 515.Czy oba sa takiego samego koloru i maja te same niebieskie diody?W starszych modelach nada widziałem zielone diody a 515 jest starszym modelem.

Link to comment
Share on other sites

Po cholerę Nad zmienił te diody na niebieskie, jak to wygląda...

Też bardziej podobają mi się starsze zielone, mniej rzucają się w oczy sa bardziej stonowane, ja najczęściej słucham muzyki w "ciemnościach" przy wyłączonych źródłach światła - zielony wtedy świetnie się sprawdza, chociaż przeyznam, że po ciemaku niebieskiego jeszcze nie widziałem:)!

 

Co do kolorystyki, c315 np ma identyczny kolor nam mój nad c370 (ciemny grafitowy), co dziwne bo pośredni c541i jest już zdecydowanie jaśniejszy od c370 (mimo tego takie właśnie mam połączenie c370 + c541i - nie rzuca się to zbytnio w oczy a po ciemku to już w ogóle:)!) c515 ma niebieskie diody. Rozważ wyższy model c54x .

Link to comment
Share on other sites

Co do kolorystyki, c315 np ma identyczny kolor nam mój nad c370 (ciemny grafitowy), co dziwne bo pośredni c541i jest już zdecydowanie jaśniejszy od c370

 

C 541i jest ze starszej serii, gdzie różnie bywało z kolorystyką ;)

C 515 (bo chyba odtwarzacz masz na myśli, więc "5" - zresztą wzmacniaczy C 315/316/326/356/375 to tak samo dotyczy) jest już w nowej, zoptymalizowanej kolorystyce (Graphite lub Titanium) - należy do nowej serii właśnie z bursztynowo-niebieskimi diodami.

 

PS Mnie bardziej podoba się niebieskie podświetlenie :)

When the music's over turn out the lights...

Link to comment
Share on other sites

Mnie osobiscie te niebieskie diody dodaja uroku.

Mieszkam obecnie w holandii i tu są swietne ceny tych klocków.Za nada c326 zapłaciłem 349euro z darmowa przesyłką a za c515 zapłace 229e.Wszystko oczywiscie nowe w sklepie internetowym.Jeszcze w tym tygodniu zamówie c 515:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.