Jump to content
IGNORED

AVT1778 WZMACNIACZ KLASY D

Guest Cadam

Recommended Posts

Tego kitu jeszcze chyba nie ma w sprzedaży . Ale trzymam kciuki . Jak się pojawi w sklepie AVT to z pewnością kupię i wtedy podzielimy się opiniami . Na forach piszą ,że podobno gra dobrze ale co to znaczy nikt nie wie :-) Kiedyś kolega z tego forum ( trryt ) zrobił do tego płytkę ale jak mu to grało , nie wiadomo . Może się tu pojawi i coś napisze.

...there is no spoon...

Guest Cadam

(Konto usunięte)

O ! Rano sprawdzałem na stronie i nie widziałem tego w ofercie . Złożyłem zamówienie . Pewnie w sprzedaży AVT pojawi się też sama kość TPA3122 bo oni zwykle zamawiają takie podzespoły do kitów .

To będzie dość tani wzmacniacz : płytka 10 PLN , kość 14PLN reszta elementów dobrej jakości około 50 PLN + zasilanie . Jeśli ktoś ma odpowiednie trafo to za max 100 PLN ( bez obudowy ) można zagrać :-)

Cewki ( 0,022 milihenra to jest 22 mikrohenrów ) można kupić w Polinku , rdzeniowe , powietrzne - po kilka złotych z grubego drutu i niskiej rezystancji . Tylko ,że one są dość duże - długości i średnicy 2-3 cm .

...there is no spoon...

Guest Cadam

(Konto usunięte)

Zapytałem AVT o kostkę TPA3122 i odpowiedzieli, że jeśli nie ma jej w ofercie to nie będzie jej wcale. Wzmacniacz w układzie mostkowym ma lepsze parametry i nie potrzebuje na wyjściu kondensatorów odcinających składową stałą, ale wymaga dodatkowego symetryzatora sygnału wejściowego.

• 4 weeks later...

Płytki w AVT już są do do odbioru ale kupienie kostki w Polsce to poważny problem . Na dodatek pojawiły się równie ciekawe płytki , na przykład :

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

lub

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

• 4 months later...

AVT3080 A bardzo ciekawy, 2x150W lub 1x300W na kilku elementach i prawie bez radiatora, gdyby była jeszcze pcb pod elementy przewlekane + TDA w wersji 8950J (28pln na alledrogo) niejeden niewprawiony w walce z lutownicą by się połasił.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.