Skocz do zawartości
IGNORED

jaki CD player używany do 1500zł warto? nie boimy sie vintage ;)


adamgdansk

Rekomendowane odpowiedzi

Za warty 2500F tv z blurayem dopłaciłem 350-500F, nie pamietam dokłądnie kiedys zajrze w kwity, bo brałem razem jeszcze cyfrowke i laptopa.

Takie pseudo promocje jak i te twoje kaszbaki to i u nas są. "Zostaw w naszym sklepie fortune to ci odkurzacz damy". Na tej zasadzie te twoje pitolenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pseudo promocje jak i te twoje kaszbaki to i u nas są. "Zostaw w naszym sklepie fortune to ci odkurzacz damy". Na tej zasadzie te twoje pitolenie.

no, do tego zmierzam że kiedy tam pojechalem pierwszy raz to juz tam było a u nas jeszce stało sie na zapisy w kolejkach po zelmery i elektrony. No tak jestesmy z 15 lat do tylu z ta roznica ze oni zarabiali z 5 razy wiecej. Anglik u ktorego mieszkalem dorobil sie na wypozyczalni telewizorów. Kupił dwa domy - kamienice takie duze, i chate jeszcze miał w australii. Tam sie mase sprzętu wypozycza w dalszym ciagu. Nawet w fabryce pracowalem na wypozyczonym sprzecie a jak trzeba bylo trawe skosic to pozyczyli dwie kosiarki :P

Wypozyczenie 50 cali plazmy to koszt 15F tygodniowo.

Sa i minusy - masa cpunów i panienek, brud, ale to i u nas sie znajdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi chatami i za telewizory to już całkiem pojechałeś, ogarnij się człowieku a nie pisz takich bredni.

k**wa znowu niedowiarek

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ta na wprost i na lewo której całej nie widac. ta z lewej była cała moja bo stała pusta. 3 piętra, 3,5 metra wysokie, piwnica, pokój z bilardem, meble jakieś zabytki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dają z marszu duże sieciówki jak currys, dixons, staples, pcworld itd.

W małych sklepach trzeba prosić na ogól jest taka możliwosc. To sie nazywa extended warranty i działa na zasadzie ubezpieczenia, czyli od wszelkich uszkodzen takze wlasnych.

 

Ale w Media Markcie obok mnie też to dają :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

+

0

 

Do góry

Cytuj selektywnie

Odpowiedz

Cytuj

Dodaj na blog

Zgłoś

 

Ale nie wiem czy jestes w temacie - oni mieli to 15 lat temu. 15 lat temu nie było sklepów dla idiotów w PL. Teraz są. wprowadzili ubezpieczenie - OK.To jeszcze niech wprowadzą żeby za tygodniówkę mozna było kupić w Polsce playstation 4 a za 4 tygodniówki wyjść z plazmą. Za gotówkę. I nie mówię o urzędasach czy dzieciach władzy tylko o kasjerce która idzie przepracować (podarować) swój czas w supermarkecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie wiem czy jestes w temacie - oni mieli to 15 lat temu. 15 lat temu nie było sklepów dla idiotów w PL. Teraz są. wprowadzili ubezpieczenie - OK.To jeszcze niech wprowadzą żeby za tygodniówkę mozna było kupić w Polsce playstation 4 a za 4 tygodniówki wyjść z plazmą. Za gotówkę. I nie mówię o urzędasach czy dzieciach władzy tylko o kasjerce która idzie przepracować (podarować) swój czas w supermarkecie.

 

Oni tego nie mieli 15 lat temu. To wynalazek ostatnich lat. Ale mniejsza z tym.

Myśmy mieli 40 lat komunizmu. I nie mieliśmy planu Marshala. I przez 500 lat pół świata na nas nie pracowało. Chyba jednak zapominasz o tym.

Nie jestem urzędasem ani dzieckiem władzy. Za tygodniówkę kupię PS4. A za miesięczną pensję przyzwoitą plazmę. I wbrew temu co Ci się wydaje to takich ludzi jak ja jest jednak całkiem sporo.

Pierwszy sklep dla idiotów powstał w PL 15 lat temu. Obchodzili rocznicę w tym roku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A myśmy mieli 40 lat komunizmu. I nie mieliśmy planu Marshala. I przez 500 lat pół świata na nas nie pracowało. Chyba jednak zapominasz o tym.

Nie jestem urzędasem ani dzieckiem władzy. Za tygodniówkę kupię PS4. A za miesięczną pensję przyzwoitą plazmę. I wbrew temu co Ci się wydaje to takich ludzi jak ja jest jednak całkiem sporo.

a swistak siedzi i zawija w sreberka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swistak siedzi i zawija w sreberka.

 

Skończyły się argumenty? Na forum Onetu nie napisali że nie wszyscy zarabiają 1000 na kasie? A za 1000 też kupisz 42'' TV. Jaja nie? Premiera PS4 była w PL 2 tygodnie po premierze w USA. Na Onecie tego nie pisali? Strzeliłeś mądrość z ubezpieczeniem produktu i Cię zatkało że u nas też to jest? I to od paru lat? A wiesz że paszport też można trzymać w domu? Czy też jeszcze nie wiesz? Rusz może dupę i przyjedź. I przestań już wypisywać te głupoty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tego nie mieli 15 lat temu. To wynalazek ostatnich lat. Ale mniejsza z tym.

Myśmy mieli 40 lat komunizmu. I nie mieliśmy planu Marshala. I przez 500 lat pół świata na nas nie pracowało. Chyba jednak zapominasz o tym.

Nie jestem urzędasem ani dzieckiem władzy. Za tygodniówkę kupię PS4. A za miesięczną pensję przyzwoitą plazmę. I wbrew temu co Ci się wydaje to takich ludzi jak ja jest jednak całkiem sporo.

Pierwszy sklep dla idiotów powstał w PL 15 lat temu. Obchodzili rocznicę w tym roku.

 

Jeszcze większa jest liczba ludzi zarabiających między 500 a 1000 zł. na umowach śmieciowych. Żeby dostać prace bez znajomości w granicach 3000-4000 to trzeba mieś cholerne szczęście a nie tylko wiedzę i umiejętności, wiem to na przykładzie ludzi pracujących w moim otoczeniu. Co do reszty Twojego wpisu całkowicie się zgadzam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyły się argumenty? Na forum Onetu nie napisali że nie wszyscy zarabiają 1000 na kasie? A za 1000 też kupisz 42'' TV. Jaja nie? Premiera PS4 była w PL 2 tygodnie po premierze w USA. Na Onecie tego nie pisali? Strzeliłeś mądrość z ubezpieczeniem produktu i Cię zatkało że u nas też to jest? I to od paru lat? A wiesz że paszport też można trzymać w domu? Czy też jeszcze nie wiesz? Rusz może dupę i przyjedź. I przestań już wypisywać te głupoty.

 

przeciez pisalem wczesniej ze akurat premiery tego sa. Ale co z tego?

tam premira = kolejki i kazdy ma to w domu.

tutaj kazdy ma obrazku z ulotki reklamowej w zasmieconej skrzynce pocztowej.

Zreszta po co komu tutaj plazma, reklamy da sie ogladac w byle czym :P

tv42 cale kupisz za 1000. Sa to modele wycofane na zachodzie 5 lat temu.

TV 40 cali z wifi, internetem, 3d, usb i hdd kosztuje 3500. to taka podstawa. Nie 1000. To na zachodzie standard 5 letni. Takie tv jak za 1000 to sprzedaja w supermarketach pokroju biedronki.

tv lub Playstation kupione w PL i na zachodzie nie jest tym samym Playstation, my mamy wersje z gorszych materialow. Jak ktos nie wierzy - wystarczy kupic i porownac.

Z telefonami jest tak samo. Nokie na zachodzie jakos sie nie psuly.

 

To nie jest trudne zaslonic ludziom prawdziwy stan rzeczy puszczajac na rynek troche chinskich gadzetow. Stare, sprawdzone wschodnie komunistyczne metody.

15 lat panowie. I oni tez nie będą stac w miejscu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal nie rozumiesz że idiotyzmem jest porównywanie kraju zniszczonego przez wojnę i komunizm z krajem, który ostatni raz najechali Normanowie w XII wieku.

Problemy z dostępnością PS4 były na całym świecie. Niemniej jednak kolega jakimś cudem ma. Wersja produkowana w Japonii. Może przywiózł z raju - nie wiem. Na początku grudnia kupiłem LG z wifi, internetem, 3d, usb za 2099 zł. Można wejść na stronę sklepu dla idiotów - pewnie jeszcze jest. A jak dobrze poszukać to pewnie sporo taniej. Do tego 3 stówki za tę Twoją cudowną, 5-letnią gwarancje. Ale nie zamierzam psuć TV po roku. Wiesz - z racji swojej pracy spędzam przynajmniej miesiąc w roku na Twoim uwielbianym zachodzie. W różnych krajach. I stąd wiem, że to co piszesz jest stekiem bzdur. Oczywiście o zachodzie bo to co piszesz o Polsce należy pominąć litościwym milczeniem. Jedyne miejsce, gdzie ludzie wyrzucają Ferrari to Dubaj. I bynajmniej nie dlatego że się zepsuły tylko dlatego że tam za niespłacanie kredytów grozi kara śmierci. Więc lepiej jest porzucić auto i uciec. Oprócz oglądania obrazków należy jeszcze czytać teksty pod nimi. Nokie się tak samo psuły na zachodzie. Natomiast moja N8 z Plusa działa 3 rok. Nie wiem jakim cudem.

 

Sorry dla autora tematu że mu psuje wątek. Z mojej strony EOT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shittzu a Ty jeszcze mówisz i piszesz po polsku ?

Temat jest o cd a Ty piepszysz jaka to polska jest zj***na a angia cudowna.

Wspaniale, że wyjechałeś i niech Ci się tam żyje jak najlepiej.

Szkoda, że oczerniasz swoich rodaków, ale to Ty już chyba polakiem nie ejsteś wiec Ci wolno.

pozdrawiam

Have a nice day/year

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Słucham muzyki - nie sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ten trochę droższy ale warto mam taki sam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.