Skocz do zawartości
IGNORED

Ojciec Inkasent, kolos na moherowych nogach


thrak

Rekomendowane odpowiedzi

Czy Ojciec Inkasent vel Tadeo przetrwa kiedy zacznie wymierać jego najtwardszy elektorat? Czy naprawdę prawdziwy Polak to półinteligent nie znający podstawowych praw fizyki wierzący w gusła odprawiane przez panów w sukienkach oddających się uciechom życia za pieniądze omamionych życiem wiecznym po śmierci staruszków? Chęć posiadania pieniędzy, dóbr a jego pochodzenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

W USA takich pajacow jest tysiace ...i kogo to martwi?

 

Mnie on w ogole nie interesuje ....ile z tego masz?

 

 

Dlaczego zyjecie cudzym zyciem....czyzby wasze bylo takie byle jakie?

 

....DUPA jestes nie chlop....

 

Ciagle tylko o tym ze ten to ..tamtem to ...a co qurwa Ty robisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie kable z rurek do CO...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA takich pajacow jest tysiace ...i kogo to martwi?

 

Mnie on w ogole nie interesuje ....ile z tego masz?

 

 

Dlaczego zyjecie cudzym zyciem....czyzby wasze bylo takie byle jakie?

 

....DUPA jestes nie chlop....

 

Ciagle tylko o tym ze ten to ..tamtem to ...a co qurwa Ty robisz?

Nic z tego nie mam w przeciwieństwie do golarza owieczek Tadeo, po prostu szkoda mi tej ciemnoty okradanej przez złodzieja w sukience :-) ot tyle, kryminał się takim należy ale jest ponad prawem od lat ale może w końcu ktoś się do niego dobierze. Idzie ku dobremu...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

Coz to za roznica jak ktos placi ....na na tadka na tuska czy na kaczora...?

 

..to w CO uzywja 2,5mm rurek miedzianych ..to ciekawe odkrycie.... jak zwykle polaczki zasciankowi musza wytknac cos osobistego ...bo samozadowolenie rosnie i dowartosciowac sie mozna jak drugi ma gorzej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest taka, że złodzieja powinno się ukarać w państwie prawa ale Tadeo wymykał się latami, bo klepał po pleckach "swoich" posłów. Na szczęście coraz więcej sukienkowych jest oskarżanych o popełnione przez nich czyny pedofilskie to i zaraz dobiorą się do ojca inkasenta, bo sukienkowi nie mogą być ponad prawem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arek__45

(Konto usunięte)

No tak ci w sadach...tez nosza sukienki ...jedna mafia......musisz front rozbudowac....

 

I tak gowno zdzialasz za malutki awanturnik forumowy jestes....

 

Taki Gessler podobno wisi stolicy 55 mln i lata wolno po miescie smiejac sie ci w twarz.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak ci w sadach...tez nosza sukienki ...jedna mafia......musisz front rozbudowac....

 

I tak gowno zdzialasz za malutki awanturnik forumowy jestes....

 

Taki Gessler podobno wisi stolicy 55 mln i lata wolno po miescie smiejac sie ci w twarz.......

Nic nie chcę zdziałać, beton umysowy sam musi wymrzeć, a mądry na to spokojnie zaczeka.

 

Nie widziałem Adasia ostatnio, bo kanałami chyba lata :-) ale fakt ma chłopina łeb żeby tak wydymać stolicę i przy okazji też firmy, podwykonawców, zaopatrzeniowców itd. I tak mu daleko do Tadzika :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie mam w przeciwieństwie do golarza owieczek Tadeo, po prostu szkoda mi tej ciemnoty okradanej przez złodzieja w sukience...

 

Martw się lepiej o siebie.... bo po stylu pisania widzę że mądrością zbyt wielką nie grzeszysz by innych od ciemnoty i złodziei (o innych epitetach nie wspomnę) wyzywać!

 

Ps. Naoglądał się plotkarskiego TVN-u i mądrego zgrywa....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość przesadził ze szklaneczkami i to od rana :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pomyłkę polałem autorowi....ale się nie da odwołać.

 

Mam dar rozpoznawania ludzi, którzy potępiają innych za ich czyny, a sami będąc na ich miejscu byliby tacy sami....albo gorsi.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martw się lepiej o siebie.... bo po stylu pisania widzę że mądrością zbyt wielką nie grzeszysz by innych od ciemnoty i złodziei (o innych epitetach nie wspomnę) wyzywać!

 

Ps. Naoglądał się plotkarskiego TVN-u i mądrego zgrywa....

Wyjdź spod sutanny, otrzyj usteczka po kremówce salezjańskiej i wytłumacz to co robią ci ultra-katole z Tadzikiem na czele? Tam są czarno na białym wypowiedzi słuchaczy radia maryja i nagrane ich zachowanie, niestety bardzo prostackie i zaściankowe ale czego oczekiwać, po ludziach dla których kawałki drzazg i inne świecidełka są świętościami :-) oj nieuki biedne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA takich pajacow jest tysiace ...i kogo to martwi?

 

Mnie on w ogole nie interesuje ....ile z tego masz?

 

 

Dlaczego zyjecie cudzym zyciem....czyzby wasze bylo takie byle jakie?

 

....DUPA jestes nie chlop....

 

Ciagle tylko o tym ze ten to ..tamtem to ...a co qurwa Ty robisz?

 

Areczku, jak Cię nie obchodzi to co się tak nienawistnie "nakręciłeś" ?

Przecież autor nie Ciebie krytykuje.... Chyba, że...Cię to jednak baaardzo obchodzi .;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wyjdź spod sutanny, otrzyj usteczka po kremówce salezjańskiej i wytłumacz to co robią ci ultra-katole z Tadzikiem na czele? Tam są czarno na białym wypowiedzi słuchaczy radia maryja i nagrane ich zachowanie, niestety bardzo prostackie i zaściankowe ale czego oczekiwać, po ludziach dla których kawałki drzazg i inne świecidełka są świętościami :-) oj nieuki biedne.

Maju nie wylezie... Bo to jest jego ulubione miejsce. Niereformowalny, bo lubi smród spod sutanny. W końcu - to jego sposób zarabiania na życie...:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego nie mam w przeciwieństwie do golarza owieczek Tadeo, po prostu szkoda mi tej ciemnoty okradanej przez złodzieja w sukience :-)

 

Rozumiem że internet, anonimowość i te spraw, ale mimo wszystko zarzucanie komuś przestępstwa popartego ogólnikiem i bez żadnych dowodów, to lekkie nieporozumienie. Ciemnota nie jest przez Ojca Grzybiarza okradana, bo sama daje - ma, chce, daje. Nikomu nic do tego. Na dodatek RM jasno mówi że zbiera na działalność radia, a ono działa, więc nawet o wyłudzeniu ciężko tu mówić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź spod sutanny, otrzyj usteczka po kremówce salezjańskiej i wytłumacz....

Maju nie wylezie... Bo to jest jego ulubione miejsce. Niereformowalny, bo lubi smród spod sutanny. W końcu - to jego sposób zarabiania na życie...:)

 

Najpierw może odpowiem na te prymitywne acz udające dowcip zaczepki tak samo trafione jak opis działalności o. Rydzyka dokonanej przez TVN.

Śmiech we mnie wzbudza sama myśl że ktoś może mieć co do mnie takie podejrzenia.

 

 

Tam są czarno na białym wypowiedzi słuchaczy radia maryja i nagrane ich zachowanie, niestety bardzo prostackie i zaściankowe ale czego oczekiwać, po ludziach dla których kawałki drzazg i inne świecidełka są świętościami :-) oj nieuki biedne.

 

Moje ty "oświecone" a co myślało że TVN-y pokażą tych inteligentniejszych? Miałyby jakiś w tym interes chyba nie pomyślało że to rzetelny materiał? O taką głupotę Ciebie nie podejrzewałem! Oglądnąłem ok. 10 minut. Wymowne, że nie za bardzo ludzie chcą z redaktorami tej TV rozmawiać! Dla Ciebie i Tobie podobnym nawet jakiś anonim powiedział że "im Rydzyk zabronił"... w to też wierzysz ? :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, materiał TVN był bardzo rzetelny i przedstawiał tylko fakty do których udało się dotrzeć dziennikarzom. Nadejdzie czas, że życie rozliczy papę geszefciarza i jego świadomych akolitów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę w takim razie zmusić się do pooglądania tego do końca....Twoje rekomendacje i to co do tej pory widziałem o tej tematyce w TVN-nie do tego wcale mnie nie przekonują! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju, materiał TVN był bardzo rzetelny i przedstawiał tylko fakty do których udało się dotrzeć dziennikarzom. Nadejdzie czas, że życie rozliczy papę geszefciarza i jego świadomych akolitów.

 

Jedno jest pewne, jakie "niebo sobie wymodlisz" takie dostajesz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe więc o co Maju prosi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pan zadowolony...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A panom przypomnieć jaki jest temat?

 

W trakcie oglądania przypomniało mi się to i owo, to znak kiedyś ten film już oglądałem.

Widzom nieobytym z technikami manipulacyjnymi i małą znajomością faktów wydać się może obiektywnym. Taki pewnie miał cel - zasiać ziarno zwątpienia wśród ludzi słabo znających realia lub potencjalnych słuchaczy RM. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektorat nie wymrze, bo starzy co prawda umierają, ale młodzi stają się starzy i tak w kółko. Poza tym, jak to wołaliśmy na marszach w obronie TV Trwam - "Tadeusza nic nie rusza!".

Poza poza tym, przedsiębiorczy redemptoryści mają swoją szkołę wyższą i podwórkowe kółka różańcowe - aby młode serca nie były kwadratowe i też znały światłą drogę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To było stwierdzenie faktu, obiektywnego, w przeciwieństwie do Faktów TVN.

Warto było chodzić na marsze w obronie TV Trwam, tłum pokojowo sunących ludzi i sympatyczna atmosfera - z indywidualnym dodatkiem "Alleluja i do przodu i trzy kroki w bok".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.