Jump to content
IGNORED

Dzwiek z telewizora


DZIKI750

Recommended Posts

Masz tylko to jedno wyjście z tv , jest wyjście na słuchwaki? , jak jest to zakup sobie kabel , który ma z jednej strony mini jacka a z drugiej podwójnego czincza i już , jack do tv a czincz do wzmaka , wyjściem optycznym do czinczy się nie da bo jedno jest cyfrowe a grugie analogowe .Wzmacniacz nie ma wejścia cyfrowego optycznego?

Link to comment
Share on other sites

Dźwięk z jacka :), hm fatalma jakość , hm , bez przesady , to analog ze stacji tv a nie z CD po analogu , z euro , podobnej jakości , w każdym tv były i wejścia i wyjścia , nawet jak było tzw pełne euro to w jednym złączu było i wejście i wyjście audio , nie ma co się oszukiwać rewelacji to nie będzie ale żeby było aż fatalnie to z tym się nie zgodzę oczywiście wszystko zależy od jakości sygnału tv .

[quote name='Z3RO7OO' timestamp='1387068297' post='3020654']
DAC to chyba jedyne sensowne rozwiązanie.
[/quote]

A jak kolega będzie w takim rejonie gdzie jakość tego sygnału będzie przeciętna to poprawi go DAC , myślę , że nie więc to będzie wywalenie kasy w błoto, zastosowanie go byłoby sensowne gdyby jakość sygnału była idealna ewentualnie ze stacji satelitarnej ale wtedy lepiej było by podłączyć tuner satelitarny do wzmaka bo tunery mają wyjścia cyfrowe optyczne jednak skoro DZIKI750 pisze o podłączeniu tv optykiem do wzmaka to nie ma tunera cyfrowego tylko tv naziemna lub ewentualnie satelitarna z tv. Jakość sygnału w tej pierwszej zostawia bardzo dużo do życzenia oczywiście zależy od położenia geograficznego (jak daleko od nadajnika i ukształtowanie terenu) . Sam mam z tym problem choć do nadajnika jak jednego tak i drugiego mam ok 40 km, nie wiem czy to daleko czy blisko ale wieczorem w większości przypadków nie da się obejrzeć TVN-u,Polsatu ,TVN7 itp(następuje pikseloza i zamrożenie obrazu a w konsekwencji zanik sygnału , zazwyczaj z wieczora tak jest ) natomiast 1-ka,2-ka jest ok .

Link to comment
Share on other sites

ciekawe jak by sie spisało takie urządzenie [url="http://allegro.pl/rozdzielacz-hdmi-toslink-2x-cinch-audio-speaka-i3773746578.html"]http://allegro.pl/rozdzielacz-hdmi-toslink-2x-cinch-audio-speaka-i3773746578.html[/url] i tu jeszcze jeden http://allegro.pl/konwerter-audio-toslink-s-pdif-na-analogowy-lindy-i3792877027.html

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DZIKI750' timestamp='1387104204' post='3020830']
jeszcze jeden http://allegro.pl/konwerter-audio-toslink-s-pdif-na-analogowy-lindy-i3792877027.html
[/quote]
Dobrze , to przecież DAC.

To kup już lepiej taki :
http://allegro.pl/dac-nostromo-4-obudowa-srebrna-i3800807396.html

Link to comment
Share on other sites

Guest JacekMadera

(Konto usunięte)

Do telewizora polecam FiiO D3. Naprawdę nic więcej nie potrzeba... Uważam, że cena też bardzo rozsądna.
Używam od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony! (zasilanie z portu USB TV)

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.