Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki amplituner wybrać


KicekPL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jestem nowy i dlatego pytam o opinię nt. tych dwóch amplitunerów:

denon avr-1513 vs harman kardon avr 156

Ceny są podobne chodzi tylko o opinię bardziej doświadczonych osób. O kolumny na razie nie pytam bo to inna bajka ale myślę nad JBL ES80 lub E80.

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To budżetowe "klocki" więc żadnych "wodotrysków" nie będzie , skoro strzelasz w ten segment to zapewne albo nie masz za dużo kasy albo masz niewielkie wymagania , to ma być kino domowe w przyszłości czy stereo , a słyszałes ich wogóle , tych JBL-li czy tak sobie strzeliłeś ,

w tym przedziale cenowym nie będzie praktycznie żadnych różnic jeśli chodzi o jakieś zróżnicowanie w brzmieniu czy to w kinie czy w stereo , jest tu na forum kilka tematów , które doskonale pokazują co się dzieje gdy ktoś kupuje jedne z najtańszych "klocków" poczytaj je np.:

Yamaha RX-V373+Onyx100+jaki sub?

Amplituner+5.1 wątpliwości początkującego

Kino Domowe:5.1,rozsądnie i z głową

 

a gdy zerkniesz na dalsze strony tego forum to znajdziesz więcej podobnych tematów ludzi chcących kupić kino d. za ok 2-2,5 do 3 tys , zastanów się czy nie warto dołożyć i kupić od razu lepszego ampla a później po kolei lepsze kolumny , nie twierdzę , że te JBL-e są złe , wszystko zależy od tego jakie brzmienie nam podchodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do serii jbl es tylko harman, bo kolumny są ostre i trzeba je złagodzić, avr który jest ciemniejszy i łagodniejszy. Proponuje 161 sprawdzi się na pewno słyszałem takie połączenie było ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Witam

Dziękuję za odpowiedzi.

Jednak wybór padł na używanego Kenwooda KRF-8030D (kolega sprzedawał i wziąłem po pieniądzach jak się to mówi).

Jeśli chodzi o JBL ES80 to słyszałem u kolegi jak grają na Denonie (nie pamiętam modelu) i brzmiały fajnie.

Ale teraz to chyba do tego Kenwooda to JBL nie bardzo. Jeśli macie jakieś propozycję podeślijcie. (Chodzi o same Fronty bardziej stereo)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.