Skocz do zawartości
IGNORED

Pomieszczenie 4.30 na 4.30 m


greenmack

Rekomendowane odpowiedzi

Graaf nie wiem o co kruszysz.... Zły dzień ?

Skoro gość wie dlaczego mówi się że gąbka jest do wanny, to po co się pyta czy może tą gąbką zrobić resztę rogów?

Pyta się bo już tak postanowił, potrzebuje zewnętrznego potwierdzenia swojej decyzji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />już tak postanowił, potrzebuje zewnętrznego potwierdzenia swojej decyzji<br />

 

w sumie może i masz rację, tak chyba jest zresztą w 80% przypadków tutaj... moje odczucia z kilku rozmów

 

jednak staram się podchodzić z dobrej wierze i trochę mi szkoda, że nikt się nie stara, poziom rozmów tutaj tak poleciał, pamiętam inne czasy :-(

 

chyba stary się czuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba stary się czuję

 

Jakimś kryzysem mi trąci, powrót na forum po dłuższej przerwie itd. :)

 

No ale nie o tym, ile raz mi się dostawało od pytającego. Choćby ostatni wątek na temat izolacji akustycznej, gdzie gość musiał sam dojść do pewnych kwestii. Co ja powiedziałem to "feee" a potem jednak bloczki były dobre. Jak by jeszcze trochę przeanalizował to skończyło by się na suporeksie ;). No i do tego jeszcze chamska roszczeniowa postawa.

 

Powiem Ci, że kiedyś mnie dziwiło dlaczego ludzie na forum tak rzadko pomagają (a mają wiedzę itd). Teraz kiedy coś tam człowiek poczytał na interesujący temat, też nie piszę w każdym możliwym wątku z prośbą o pomoc. Zdarza się że coś podpowiem na PW. Myślę graff że taka kolej rzeczy, człowiek sparzy się raz, drugi a potem już mu się odechciewa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nie o tym, ile raz mi się dostawało od pytającego. Choćby ostatni wątek na temat izolacji akustycznej, gdzie gość musiał sam dojść do pewnych kwestii. Co ja powiedziałem to "feee" a potem jednak bloczki były dobre. Jak by jeszcze trochę przeanalizował to skończyło by się na suporeksie ;). No i do tego jeszcze chamska roszczeniowa postawa.

Bloczki dobre, tyle że suporeks to olbrzymi błąd w mojej sytuacji - dobry, żeby izolować pokój dziecięcy od pisków, a nie Slayera z Lombardo na garach :) Ty w ogóle wiesz jakiego Slayer ma kopa? Wątpię. Pierwszy więc błąd - zajęta przestrzeń, słabsza izolacja ścian. Drugi błąd to pianeczka pod wylewkę, no bądźmy poważni... Wełna nie dość, że tańsza to bez porównania lepsza. Drugi błąd - spieprzona podłoga. Sufit podałeś ok, tyle że na suficie zależy mi najmniej, a izolacja byłaby słabiutka, kasa utopiona. W sumie dobrze Arczi zrobiłeś, bo dzięki temu cośtam cośtam się dowiedziałem o co chodzi w izolacji.

 

BTW - dostałem wiele odpowiedzi na różnych forach, w 99% typu: żeby się dowiedzieć to musisz przygotować dużą sumę na projekt, nikt Ci tego nie powie za darmo, bo to kosztuje dużo pieniędzy. Za to na priv otrzymałem 4 oferty projektu izolacji - 1999zł netto do 4999zł netto. Z tym, że pan od ostatniej zaznaczył, że na pewno zgłosi się do mnie firma X (owszem, za 3499 zł netto - jasnowidz!) i żeby jej nie brać, bo po tych partaczach właśnie poprawia i lepiej u niego od razu wziąć, choć trochę drożej :) Zgłosił się też na priw użytkownik, który zapłacił pracowni akustycznej niecałe 3 tysiące za kserówki z katalogu Nidy, który katalog potem otrzymał za darmo kolorowy od Nidy :D

 

A wszystko o co pytałem streszcza się w 8 myślnikach po 2 słowa. Faktycznie, tego nikt nie powie za darmo, tu trzeba mieć przygotowaną duuużą kasę ;) Nie chcecie to walcie od razu oferty na priw, ale nie wciskajcie kitów, że to programy komputerowe za tysiące euro liczą przez parę dni, żeby wyszło silikat 8cm-rockton 35cm-silikat 8cm ;)

 

Przepraszam za offtop.

 

ps. oczywiście na konkrety suporeks vs silikat jestem otwarty, w wątku o izolacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha, czyli tak zeby ktos wkleil (jakies opcje) w ten moj obrazek co i gdzie mogloby byc to marzenia scietej glowy, bo to juz jest projekt za gruba kase :)

jeszcze nic nie postanowilem jeszcze sie z tym motam. Chce zaczac od gabek, bo sa tanie i pewnie lepsze to niz gole sciany ok nie mam pojecia jaki bedzie efekt, bo jeszcze tak nigdy nie robilem a jak bedzie lipa no coz to bedzie zapas na dluuugi czas do wanny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy, jak jest miła, kulturalna rozmowa, to można się czegoś po koleżeńsku dowiedzieć, obrazek proszę poprawić - nie trzyma proporcji, żadnych innych mebli, sprzętów, funkcji poza RTV w tym pokoju Kolega nie przewiduje?

 

ps.

ja już niejednemu Koledze wklejałem, oczywiście za darmo, praktyki "branży" na forum mnie brzydzą

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz lepiej ? to max moich zdolnosci grafika komputerowego:)

 

w pokoju nie przewiduje innych mebli, ale moge cos dodac jak trzeba np. dwa fotele lub cos takiego. mam jeszcze w garazu kamien dekoracyjny tak sie zastanawiam czy zrobic w tym jakas scianke ?

sprzet zamierzam postawic na granicie pod ekranem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.