Skocz do zawartości
IGNORED

Xonar DG jak zrobic aby graly sluchawki i glosniki naraz?


pyakuz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Ostatnio wymienilem integre na karte Xonar DG, ale przyzwyczailem sie ze zawsze graja mi naraz sluchawki i glosniki...

W glosnikach Geniusa SP-HF1800A 2.0 mam wyjscie na jacka 3.5 tak jak w sluchawkach, a na karcie jest tylko jedno takie polaczenie + moge uzyc optycznego TOSLINKA.

Z tego co wiem takie wyjscie posiadaja tylko systemy glosnikowe 5.1. Pokoj jest za maly na takie zabawki, wiec moje pytanie jak moge najtanszym kosztem podlaczyc sluchawki i glosniki do tej karty naraz?

Te adaptery z allegro nadaja sie do czegos?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co chcesz tym adapterem zwojować ?

 

najprościej i najtaniej chyba kupić po prostu trójnik... niezbyt też rozumiem, słuchasz jednocześnie na głośnikach i słuchawkach ?

 

 

Mozesz linknac przyklady takich trojnikow, bo nie bardzo sie znam? I czy one nie pogarszaja za bardzo dzwieku wydobywajacego sie z karty?

Tak, przyzwyczailem sie ze zakladalem sluchawki jak chcialem cos glosniej posluchac, natomiast glosniki sobie w tle brzeczaly.. Chociaz moze taki trojnik tez zda egzamin?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cycus12

(Konto usunięte)

trójnik rozdzieli Ci po prostu sygnał wychodzący z karty, myślę że przy w tej klasie różnicy nie zauważysz.

 

Ale sobie tak myślę, nie masz na karcie gniazda słuchawkowego i głośnikowego ? słuchawkowe to teoretycznie przedni panel, większość zintegrowanych kart umożliwia konfiguracje co ma być w danym wyjściu, nie wiem jak to jest w asusie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wylaczona integre i odinstalowane stery realteka.

A jak uzytkownicy tego forum zwykle sluchaja muzyki, za kazdym razem dajecie nura do kompa i recznie odlaczacie/podlaczacie sluchawki? Tak z ciekawosci...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.