Skocz do zawartości
IGNORED

NAD C 546 BEE


markam

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj,

model C565BEE jest lepszy brzmieniowo, jednak od około pół roku urządzenie nie jest już dostępne, nie jest produkowane.

Jeśli interesuje Cię rynek wtórny, to poszukaj C565BEE, jeśli urządzenie fabrycznie nowe, pozostaje C546BEE lub urządzenia innych marek (warte zainteresowania np. Rega Apollo-R).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, na stronie producenta ten model już nie występuje, ale kilka sklepów oferuje jeszcze C565.

Rynek wtórny nie wchodzi w grę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co jest na rynku polskim w sklepach to w większości przypadków urządzenia poserwisowe i ze zwrotów, nie ma opcji, zeby ktoś jeszcze miał fabrycznie nowy egzemplarz C565BEE. Nad niestety ne zamierza wprowadzać następcy C565 BEE, pozostaje na dzień dzisiejszy tylko model C546 BEE lub oferta konkurencji.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

To co jest na rynku polskim w sklepach to w większości przypadków urządzenia poserwisowe i ze zwrotów, nie ma opcji, zeby ktoś jeszcze miał fabrycznie nowy egzemplarz C565BEE.

 

Rozumiem, że konkurencja konkurencją, ale chyba trochę się zagalopowałeś...

Jak najbardziej można jeszcze znaleźć fabrycznie nowe C 565!

To, że u Was nie ma, nie znaczy, że już nikomu na stanie nie zostały te odtwarzacze i to fabrycznie nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytania do dwóch sklepów o nowy odtwarzacz C565, w fabrycznie zapieczętowanym opakowaniu. Bez względu na odległość dojadę, aby odebrać osobiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Wysłałem zapytania do dwóch sklepów o nowy odtwarzacz C565, w fabrycznie zapieczętowanym opakowaniu. Bez względu na odległość dojadę, aby odebrać osobiście.

 

Na Alledrogo dwóch sprzedawców ma wystawione "nowe" - możesz też zapytać, a i u mnie w Bielsku-Białej jeszcze niedawno w jednym ze sklepów audio widziałem, że stało kilka sztuk zapakowanych w pudłach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Tak jak pisał Q21, fabrycznie nowy NAD C 565 jest już praktycznie nieosiągalny. Chciałbym w związku z tym zapytać, czy model 546 gra podobnie jak 545, czyli z pewnym nadmiarem niskich tonów, czy też jego brzmienie jest bardziej zrównoważone?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tutaj masz nówki

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

mam ten cd od trzech lat, gra z c372 i krótko mówiąc udana z nich para, jest lepszy od 545 tzn bardziej audiofilski, więcej szczegółów, lepiej poukładana scena, więcej przestrzeni co nie znaczy że młodszy brat jest zły, tylko trochę brak mu finezji i ogłady, do c375 szukałbym do skutku c565, nie wiem jak 546 podobno róznica z 545 niewielka zresztą cena podobna, ten nowszy ma chyba usb dodane

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem te oferty. To nie są nówki, tylko sprzęt używany, czyli tzw. powystawowy, być może wysyłany na odsłuchy, zwracany, grany nie wiadomo jak długo, możliwe, że po naprawach, a takiego nie kupię.

 

Pozostaje tylko C 546. Może ktoś jeszcze zechce podzielić się opinią, jak gra C 546 w stosunku do C 545?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale masz gwarancję więc nie ma co się przejmować że powystawowy, w takim przypadku warto walczyć o rabat mój wzmacniacz też jest powystawowy, rabat dostałem spory mam go już 5 lat i gra idealnie, a jak pisałem porównywałem 545 i 565 i naprawdę warto kupic 565 tym bardziej do c375 bo do niego on był dedykowany, 545 i 546 to cd do c356

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Sprawdzałem te oferty. To nie są nówki, tylko sprzęt używany, czyli tzw. powystawowy, być może wysyłany na odsłuchy, zwracany, grany nie wiadomo jak długo, możliwe, że po naprawach, a takiego nie kupię.

 

Pozostaje tylko C 546. Może ktoś jeszcze zechce podzielić się opinią, jak gra C 546 w stosunku do C 545?

Jak masz możliwość to posłuchaj.

Setki ludzi twierdzi-że różnic dzwiękowych nie ma-to ten sam charakter grania-mimo że w 546 jest część trochę lepszych podzespołów.i gniazdo USB,no i pokrętło do wybierania utworu co jest bardzo wygodne.

Co do 565 a 546 też zdania są podzielone.

Jedni twierdzą że gra trochę lepiej 565(trochę więcej szczegółów ,trochę czystszy dzwięk) ale nie osłuchana osoba w życiu tych niuansów minimalnych nie usłyszy.

Nasze czasopisma oceniły 565 trochę lepiej,ale brytyjska prasa już trochę mniej-ogólnie że lepszy-ale stosunek a jakość do ceny młodszego brata 545 nieadekwatny.

Więc sam widzisz jak to jest.

Moim zdaniem za 1700 pln bo można spoko kupić za tyle 546 -i taki charakter ci odpowiada,i ma być nowy to jest warto,jak za parę setek więcej 565 też warto (ale para to jest 2) :)

 

 

 

Co do

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupisz 546 będziesz żałował, mówię z doświadczenia, zawsze tak jest, między tymi dwoma cd przepaści nie ma wiadomo ale jest trochę lepiej, a za to trochę lepiej spac spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, dlaczego NAD zrezygnował z produkcji modelu C565. Był awaryjny, nie sprzedawał się? Nie wprowadzono w to miejsce nic nowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że wprowadzą nowy model, 565 sprzedawał się bardzo dobrze, kilka lat temu z tego co pamiętam wcale nie było łatwo go kupić, troche musiałem podzwonić po sklepach. I jak zdecydowałeś już którzy bierzesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.