Skocz do zawartości
IGNORED

Job 225, czyli Goldmund, czyli nirrvana ubogiego audiofila


wist

Rekomendowane odpowiedzi

Cierpiący na audiofilia nervosa dążą do nirvany, ale najczęściej rozsądnym kosztem. Co bogaci najczęściej mają inne pasje:) Co jakiś czas pojawia się produkt, który ma za rozsądną cenę dać high-endową nirvanę. Często takie produkty pojawiają się w pismach, a coraz częściej na internecie. Mają dawać posmak absolutu za ułamek ceny, będąc niewiarygodną okazją. Pewien sposób pisania sprzyja popadaniu w przesadę/egzaltację, a nierzadko zdarza się to szefowi Six Moons. Swoją drogą pisze on, na tyle fajnie i dokonuje porównań, że lubię go czytać.

Ostatnim takim produktem, o którym czytałem, jest Job 225.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Teraz rówież nagroda roku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Autor gdzieś tam napisał "missionary about the product", co oznacza chyba, że czuje misję jego propagowania, a mieszka w Szwajcarii:).

Wzmacniacz jest sprzedawany "factory direct", co ma uzasadniać dużą wartość za małą cenę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Taka rekomendacja powoduje, że na różnych forach ludzie się biorą za łby, nie inaczej jak tutaj:). Co do dyskusji na temat tego Job przodują Australijczycy, z których niektórzy wyglądają na przedpłaconych zachwalaczy, a inni na zrozpaczonych przedstawicieli handlowych innych marek:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Inny facet zrobił porównanie, w którym tenże job przyszedł jako ostatni

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Może któryś z Kolegów już słyszał to cudo? Cena 1700 usd z dostawą do niewiele. Korci mnie, żeby zaryzykować, ale restocking fee to chyba ze 300 usd, a to zaboli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena 1700 usd z dostawą to niewiele. Korci mnie, żeby zaryzykować, ale restocking fee to chyba ze 300 usd, a to zaboli.

 

Skoro 1700zielonych to niewiele dla Ciebie, zatem ryzykuj smialo, my tu ludzi od hazardu nie bedziemy odwolywac.

 

 

ps. od znajomego co tez dostal joba, slyszalem, ze to wzmak stawiajacy glownie na detal i przejrzystosc (ktore sa wyzylowane), dobry do kolum grajacych zwalistym i mocno nasyconym dzwiekiem. Mnie taka kombinacja cech we wzmacniaczu malo interesuje, wiec tematu nie drazylem,...choc dla testujacych klocki audio i innych recenzentow to pewnie pozadane cechy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro 1700zielonych to niewiele dla Ciebie, zatem ryzykuj smialo, my tu ludzi od hazardu nie bedziemy odwolywac.

 

1700 za nirvanę to niewiele:) 300 za zwrot do fabryki po tygodniu próby to już za dużo zdecydowanie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nirvany zaczynaja sie w internecie juz od 500$, tak z grubsza, gornego pulapu naturalnie nie ma ;)

 

 

ps. najwyzej bedziesz sprzedawal na forum tego klocka, moze jakis inny ciekawski odkupi i nie stracisz ;')

 

Nalezy jeszcze pamietac ze do tych 1700$ wypada pewnie zakupic jakies przyzwoite pre za drugie tyle, zatem Nirvana wyniesie wowczas ze 3500zielonych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy też pamiętać że do ceny dojdzie koszt przesyłki, cło i vat. Finalna cena wzmacniacza wyjdzie ok 7.5-8 tys.pln.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+1

 

To idzie ze Szwajcarii, a więc poza obszarem celnym unii.

 

Wzmacniacz na pewno znakomity, choć trochę jednostronny brzmieniowo. Jak komuś podpasuje, to czemu nie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już cena spada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety,wersja z europejskim trafem 230v-nie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już cena spada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To pierwsza seria, z trafem na 117V only. Była istotnie trochę tańsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na stronie wynika ze koszty przesyłki i podatki sa juz w cenie. Wiec nie jest az tak drogo. Elberoth czy mógłbyś słowo na temat charakteru brzmienia. Czy slyszales moze tez wzmacniacz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji na stronie wynika ze koszty przesyłki i podatki sa juz w cenie. Wiec nie jest az tak drogo. Elberoth czy mógłbyś słowo na temat charakteru brzmienia. Czy slyszales moze tez wzmacniacz?

 

Dowiedz się dokładnie jak jest z tymi podatkami. Nie jestem pewien czy nie dotyczy to np. tylko USA. Tam cło importowe top tylko 5%, do tego nie ma VAT, więc mogą sobie na to pozwolić. Co innego Polska ...

 

Znajomy kupił ten wzmacniacz i jest nim zachwycony. A nie jest to audiofil z pierwszej łapanki i ma dobrze ponad $100.000 w sprzęcie który posiada. Podłączył w sypialni do swoich Sonusów, a więc kolumn po cieplejszej stronie mocy. Moim zdaniem tylko z kolumnami o takim charakterze ten wzmacniacz ma szansę dobrze zagrać.

 

Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest tak dobry, że warto się pomęczyć i zbudować cały system wokół tego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie jest zbalansowany albo że przynajmniej nie ma wejść XLR, oraz, że nie da się zrobić z niego monoblocka ;)

 

Zobaczymy czy uda mi się go posłuchać...

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I jak tam Panowie coś ktoś wie coś ktoś słyszał? Ciekawy jestem opinii kogoś kto go ma swoich łapkach.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem stosunek jakości do ceny jest tak dobry, że warto się pomęczyć i zbudować cały system wokół tego wzmacniacza.

 

 

A tak bez męczenia? ;) Jakie kolumny zagrałyby dobrze, tzn. rewelacyjnie (Job jest przecież rewelacyjny). Żeby cała zabawa miała sens to nie powinny przekraczać 3000$.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W przeciągu kilku dni powinienem go mieć u siebie. Będzie grał z ocieplonymi kolumnami. Jak się wygrzeje i go trochę posłucham to za jakiś miesiąc coś powinienem o nim wam tu napisać.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjechał ;) Do najpiękniejszych to on nie należy ale w sumie to żadna niespodzianka. Oby odpłacił się dźwiękiem to mu wybaczę wygląd.

 

Niedługo zacznie się wygrzewać.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku na pewno będzie WOW. Ciekaw jestem twojej opinii po miesiącu, dwóch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim zestawie zagra?

 

Najwięcej, bo u mnie, będzie grał z Eximusem DP-1 jako pre/dac, podłogówkami Zingali Home Monitor 2.10+ oraz mocno dopieszczonym PC jako źródłem (MQN / Jplay, części od PPA studio, zasilanie bateryjne / zasilacze liniowe, win 2012 itp itd). Całość toru podłączona do regeneratora prądu. Kable głośnikowe to Acoustic Zen Hologram 2 w bi-wire 2-4, RCA to Argentum Mythos, USB wireworld starlight. Kable zasilające to mieszanka jakichś entry level kabli od Wireworda, supry i tym podobnych.

 

Dodatkowo przez pokój odsłuchowy przewina się na pewno z głośników Quady ESL 63 i Eist Dubh a w raz z nimi kilka kabli głośnikowych od Nordosta od Blue Heaven po Valhalla oraz kilka DACów w tym Meitner MA-1 (choć może nie będzie nam się go chciało tachać bo w wielu konfiguracjach gra słabiej od Eximusa a w innych praktycznie identycznie) i Ciunas JKenny. A no tak będzie też Primare i30 jako pre i któryś z wyższych Conrad Johnsonów pre. Kto wie co więcej i do kogo ja się z jobem wybiorę ;) Postaram się pisać o wszsytkich przetestowanych połączeniach choć by miał to być tylko jedno dniowe sesje.

 

Pokój to dedykowane 35m^2 ale bez profesjonalnego przygotowania akustycznego.

 

Na początku na pewno będzie WOW. Ciekaw jestem twojej opinii po miesiącu, dwóch.

 

Spodziewasz się może zrobić się męczący po początkowych zachwytach?

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie właśnie mam obawy .... ale może niepotrzebnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieje, że tak się nie stanie ale tak jak piszesz o tym będziemy mogli porozmawiać za miesiąc lub dwa dopiero. Liczę na to, że Job się ładnie z balansuje z lekko ocieplonymi i ładnie wypełnionymi hornami oraz muzykalnym DP-1. Na papierze powinno być dobrze ;) Z Primare i30 o chyba podobnej charakterystyce Zingali zgrały się bardzo dobrze czego o kilku lampowych wzmacniaczach nie dało się już powiedzieć. Zrobiło się za gorąco i za wolno.

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sebna

 

Sorki, dawno mnie na forum nie bylo wiec dopiero teraz odpisalem.

Widze, ze kupiles te Zingali ! Jak oceniasz Home Monitor 2,10 ?? Porownywales w koncu z Zingali Zero ?

Ja strasznie zachorowalem na te tuby. Niesamowite sa. Koncze wlasnie sprzedaz swoich kolumn i ide albo Twenty Evo albo Client Name 1.2 Evo,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha cześć Wojtku!

 

Faktycznie Zingali dają bobu więc wcale się nie dziwie, że na nie zachorowałeś. Porównania bezpośredniego nie było ale tak mi się spodobały Zero Dieci, że Home Monitory 2.10 wziąłem w ciemno :) (o ile można tak powiedzieć po 2 miesięcznych testach Dieci ;) )

 

To teraz ciekawy jestem, na których się u Ciebie skończy :)

 

Pozdrawiam,

seb

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą te kolumny mogą być napędzane przez 300b. Podłączenie takiego pieca moze byc ciekawe ale czy nie męczące. Kiedy ma dojechać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mowa o Jobie 225 to już jest.

 

Co do wzmacniaczy lampowych to u siebie w systemie słyszałem zaledwie kilka i żaden z nich nie był zbudowany w oparciu o 300b ale powiem szczerze, że jak na razie wole brzmienie tranzystorowych wzmacniaczy z moim torem. Kolumny Zingali są po cieplejszej stronie mocy i tranzystor świetnie się z nimi zgrywa.

 

Prawdę mówiąc ja nie jestem zwolennikiem parowania wysoko-skutecznych kolumn z lampowymi wzmacniaczami. Jest to poniekąd marnowanie cech wyróżniających wysoko-skuteczne kolumny. Ostatecznie wbrew obiegowej opinii wysoko skuteczne kolumny choć mogą być napędzane niskimi mocami to tylko szybkie i mocne wzmacniacze będą je należycie kontrolować i tylko ciche wzmacniacze nie będą powodowały brumienia, szumów i innych zakłóceń tła. Takie połączenie cech to zazwyczaj dobry tranzystor.

 

300B z chęcią posłucham, szczególnie u siebie w domu jak będzie taka okazja.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“With age comes wisdom, but sometimes age comes alone.”

― Oscar Wilde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie wyciagam szczatkowych informacji czekajac na pierwszy opis:)

 

300b ma tyle magii na pierwszy rzut ucha ze pozyczylbym jag od przemilego właściciela firmy z Lodzi. Ja mam ap tempo wiec nie ma szans na napedzenie. W jag spedzam sporo czasu na audioshow i nic ze system z magico gra lepiej ale tam sam ic to dwukrotnosc calego systemu jag.

 

Pzdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja się w miedzyczasie też skusiłem na ten wzmacniacz, bo w ramach potrzeby wymiany przyszedł czas na mój poprzedni, a cena , mimo że nie jest bardzo tatnio, jeszcze nie powala.

 

Nie bardzo mam czas i talent do pisania o audio, więc krótko:

- jest przejrzysty;

- jest muzykalny;

- ma bardzo dobry bas - to na pewno - na dodatek zróżnicowany;

- reaguje na zmiany w torze bardzo wyraźnie;

- myślę, że brakuje mu ostatecznego szlifu, ciepełka.

 

Mój tor nie jest "prawdziwie" high-end, więc niewykluczone że w jakimś wybitnym towarzystwie pokazałby jeszcze więcej (wnioskuję z tego, że słuchać różnicę na kablach, lampach w -pre). Ciekaw jestem recezji specjalistów, na lepszych torach:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 26

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.