Skocz do zawartości
IGNORED

Ceny sprzętu audio


mikel

Rekomendowane odpowiedzi

To akurat rozumiem - najwidoczniej Accuphase nie zwraca im kasy za serwis sprzętu i nie zamierzają dokładać do czyjegoś biznesu.

 

Przecież mowa o odpłatnym serwisie. To są zwykłe praktyki monopolistyczne. Jak dla mnie to w ogóle dystrybucja na wyłączność powinna być prawnie zakazana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, że każdy jest kowalem swojego losu jest przejawem pychy i to jest pycha bez żadnej refleksji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, że każdy jest kowalem swojego losu jest przejawem pychy i to jest pycha bez żadnej refleksji.

 

Bardzo trafnie powiedziane, a słowa PYCHA i BRAK REFLEKSJI powinny być napisane dużymi literami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież mowa o odpłatnym serwisie. To są zwykłe praktyki monopolistyczne. Jak dla mnie to w ogóle dystrybucja na wyłączność powinna być prawnie zakazana.

 

Przecież oni nawet sprzedanego przez siebie sprzętu po upływie okresu gwarancji nie muszą serwisować! Tu raczej można mieć pretensję do producenta jako takiego, że nie potrafi poukładać serwisu swojego sprzętu. Najwidoczniej mu na tym nie zależy.

 

Kokosow nie, ale najnizsza krajowa dostana. A to juz ze 4tys zł.

W byle markecie zrobisz zakupy za grosze, napewno nie drozej niz w PL. Pety, alkohol, benzyna jest drozsze, ale nie zarcie. A

 

W ilu krajach w tej Unii bywałeś? Bo ja w ostatnich latach w kilkunastu. I jakoś wielkiej taniości nie zauważyłem. Owszem są niektóre rzeczy tańsze - piwo w Niemczech (i bynajmniej nie pisze o Tyskim) czy alkohol w Czechach, nie mniej to nie jest zasada. W Skandynawii jest taki poziom cen, że puszkę piwa (i to beznadziejnego) kupowało mi się z ciężkim sercem. A cena litra paliwa w Norwegi to ponad 9pln. W krajach południowych jak Grecja czy Chorwacja też jakoś specjalnie tanio nie było, ogólnie drożej niż w Polsce, w tej ostatniej w ogóle podobno ceny poszły w górę. W biednej Albanii cena kawy przy stacji benzynowej powaliła mnie z nóg.

 

Za to cenami w restauracjach to już doganiamy Niemcy, tylko że jakością niestety nie.

 

Użytkownik rafal735r dnia 03.01.2014 - 17:08 napisał

Glupie piwo Tyskie w DE jest tansze niz u nas. Czy to jest normalne zeby nasze piwo za granica bylo tansze?

Najwidoczniej jest normalne, skoro w sąsiednim wątku czytam, że w UK opony Dębicy kosztują połowę tego co w PL

 

Gdyby tak było w sposób ciągły (nie promocja czy inna wyprzedaż) to już by się znalazł ktoś kto te opony do Polski przywiózł i robiłby na nich kasiorę sprzedając poniżej cen oficjalnych dealerów. Auta na części jadą z UK non stop więc transport to żaden problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twierdzenie, że każdy jest kowalem swojego losu jest przejawem pychy i to jest pycha bez żadnej refleksji.

 

To może rozwiń myśl i napisz kto jest kowalem losu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może rozwiń myśl i napisz kto jest kowalem losu.

Napisałem, że twierdzenie iż każdy jest kowalem swego losu jest mało zasadne.

Otóż: nie każdy jest kowalem swego losu (z różnych przyczyn), chociaż czasem by pewnie chciał lub tak mu wmówiono.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być takie przyczyny jak choroba, wypadek czy jakieś inne nie przewidziane zdarzenia losowe. Ale jeżeli przyjąć że jest wszystko ok to decydujesz sam za siebie, wybierasz szkołę, pracę, miejsce zamieszkania, żonę, sam decydujesz o swoim życiu. To samo tyczy się działalności gospodarczej sam ją prowadzisz i zakładasz a jak ktoś się boi i nie zakłada to sam sobie wybiera taki los.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą być takie przyczyny jak choroba, wypadek czy jakieś inne nie przewidziane zdarzenia losowe. Ale jeżeli przyjąć że jest wszystko ok to decydujesz sam za siebie, wybierasz szkołę, pracę, miejsce zamieszkania, żonę, sam decydujesz o swoim życiu. To samo tyczy się działalności gospodarczej sam ją prowadzisz i zakładasz a jak ktoś się boi i nie zakłada to sam sobie wybiera taki los.

owszem, ale takie coś to tylko w grach komputerowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna teoria - pod warunkiem, ze wszyscy mamy rowny start.

Przypadek autentyczny: chlopak lat nascie poszedl do szkoly zawodowej, dobrze mu sie wiodlo i nauczyciele zachecali go zeby kontynuowal w technikum (to czasy sprzed reformy edukacji). Zapisal sie, tylko po to zeby sie wypisac, bo rodzice stwierdzili ze ma isc zarabiac kase a nie uczyc sie dalej. Przez dwadziescia lat pracowal jako spawacz/mechanik itd - facet bardzo inteligentny. Potem rodzina, zarabianie na mieszkanie itp. W koncu po latach zrobil mature, kilka kursow i w tej chwili (ma mocne czterdziesci kilka lat) pracuje na platformach i zarabia (znajac stawki) okolo 120 tys rocznie.

 

Euro.

 

Mial leb i w koncu mu sie udalo wykorzystac swoja glowe, tyle ze przez "uklady" zmarnowal kilkanascie lat - bo rodzicom sie nie przelewalo i majac kilkoro dzieci nie daliby rady pociagnac wozka jeszcze kilka lat.

Mial rowne szanse? Oczywiscie, mogl trzasnac drzwiami, isc na zaoczne sporo wczesniej....

 

Poza tym - wbrew pozorom nie jestesmy rowni jesli chodzi o zdolnosci, inteligencje itd - wiec juz na starcie szanse nie sa rowne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

owszem, ale takie coś to tylko w grach komputerowych

 

Widocznie Twoje życie jest grą gdzie jesteś sterowany przez innych. Ja w życiu robię co chce i ryzykuje, inwestuje i zarabiam bo chcę i lubię. Jak otwierałem firmę lata temu mówili mi padniesz nie dasz rady, matka, kumple tylko żona we mnie wierzyła i zapierdalam ale dalej ryzykuje a im więcej ryzykuje to więcej zarabiam, nikt mi w życiu nie pomógł, a całe doświadczenie zawodowe zdobyłem sam od hipermarketu jako szeregowy pracownik zaczynając. Mógłbym do dzisiaj pracować w tym markecie i narzekać jak Radul bo pewnie bym tyle zarabiał ale sam dokonałem wyboru mimo tego że większość mi odradzała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie Twoje życie jest grą gdzie jesteś sterowany przez innych. Ja w życiu robię co chce i ryzykuje, inwestuje i zarabiam bo chcę i lubię. Jak otwierałem firmę lata temu mówili mi padniesz nie dasz rady, matka, kumple tylko żona we mnie wierzyła i zapierdalam ale dalej ryzykuje a im więcej ryzykuje to więcej zarabiam, nikt mi w życiu nie pomógł, a całe doświadczenie zawodowe zdobyłem sam od hipermarketu jako szeregowy pracownik zaczynając. Mógłbym do dzisiaj pracować w tym markecie i narzekać jak Radul bo pewnie bym tyle zarabiał ale sam dokonałem wyboru mimo tego że większość mi odradzała.

 

Oby Ci się wiodło, jak najlepiej.

Żebyś nigdy nie zbankrutował, nie został oszukany, nie wpadł w depresję, w żadne uzależnienie itp itd.

Tego Ci życzę!

Dla wszystkich mądrali życiowych krótki wierszyk Pana Brzechwy:

 

Samochwała w kącie stała

I wciąż tak opowiadała:

 

"Zdolna jestem niesłychanie,

Najpiękniejsze mam ubranie,

Moja buzia tryska zdrowiem,

Jak coś powiem, to już powiem,

Jak odpowiem, to roztropnie,

W szkole mam najlepsze stopnie,

Śpiewam lepiej niż w operze,

Świetnie jeżdżę na rowerze,

Znakomicie muchy łapię,

Wiem, gdzie Wisła jest na mapie,

Jestem mądra, jestem zgrabna,

Wiotka, słodka i powabna,

A w dodatku, daję słowo,

Mam rodzinę wyjątkową:

Tato mój do pieca sięga,

Moja mama - taka tęga

Moja siostra - taka mała,

A ja jestem - samochwała!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla reszty:

 

Mam dylemat, bo choć miewam piękne plany,

Od kołyski jestem niezdecydowany.

Coś przeszkadza mi bez przerwy,

Ciągle mi puszczają nerwy,

Choć próbuję, nie wychodzi z tego nic.

 

Co tu robić, co tu robić, jak tu działać,

Kiedy zamiast pełnej głowy pusta pała?

Co tu robić, jak tu działać, skąd pomysły,

Kiedy wszystkie mądre myśli gdzieś już prysły?

Nic już nie wiem, nic nie umiem, zapomniałem,

Ale przecież, mogę przysiąc, dobrze chciałem.

Było pełno, teraz pusto jest pod glacą,

A to wszystko przez czekanie nie wiem na co.

 

Raz poznałem cud–dziewczynę pewnej nocy,

Oczarował mnie jej wdzięk i zauroczył.

Chciałem zgrabnie ja poderwać,

Własną niemoc w końcu przerwać,

Lecz jak zwykle w miejscu coś trzymało mnie.

 

`Co tu robić...

 

Coraz częściej myśl ogarnia mnie ponura,

Że wszystkiemu winna jakaś czarna dziura,

Że to wszystko sensu nie ma,

Znowu mnie pożera trema

I co z sobą zrobić dalej nie wiem sam.

 

Co tu robić...

 

 

słowa: Mariusz Hantke

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OnlyOne - jesli dobrze rozumiem to wg ciebie cos takiego jak cechy osobnicze nie maja zadnego wplywu.

Inteligencja - to tylko wynik edukacji i nauki wlasnej, nigdy genetyki. Usposobienie (wiara we wlasne sily itp) to tez kwestia nabyta i jak najbardziej zmienna (wystarczy chciec).

W koncu jak napisales - kazdy jest kowalem wlasnego losu.

Tyle ze mz. w ramach pewnych ograniczen, nie jestesmy sami na swiecie.

 

Zlosliwie - acz z przymruzeniem oka zapytam - bogaty jak Warren Buffet jeszcze nie jestes dlatego ze nie chciales w ten sposob wykuc swojego losu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego OnlyOne....piękna literacka riposta! Rozumiem kolegę doskonale bo sam teź zaczynałem kiedyś od zera i wiem jak jest. Nikt mi wmówi, że nie można, że nie da się, że na pewno się nie uda itd. Owszem kiedyś było łatwiej, teraz czasy gorsze ale nadal można jak są chęci ale mam na myśli realne, konstruktywne chęci oparte o realne działania, a nie pseudo chęci czyli chciejstwa i puste marzenia na zasadzie, że ja bym chciał ale bez ryzyka, bez działania i bez podnoszenia tyłka z fotela.

 

Pisząc że każdy jest kowalem własnego losu miałem na myśli fakt, że jednak każdy swoimi decyzjami wpływa na swój późniejszy byt. Nigdzie nie napisałem że wszyscy są równi. Pisałem przecież źe jedni są bystrzejsi, inni mniej, jedni są zaradni a inni mniej i prawdą jest że ludzie są różni więc ich możliwości już na starcie nie są identyczne. Nie zmienia to faktu, że mimo wszystko każdy jest jednak kowalem własnego losu. Pomijam tu osoby kalekie, po cięźkich wypadkach losowych itd. Piszę o pewnej średniej społecznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,czy to temat:"aspiracje pojedynczej jednostki,a możliwości rozwoju sfer:materialnej,ambicjonalnej w kontekście regresu ekspansywnego (w skali makro) płaszczyzny duchowo-emocjonalnej w dobie kryzysu jednostki (a także ekonomicznego) na tle indywidualnych sukcesów niewielkiej grupy społecznej"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież oni nawet sprzedanego przez siebie sprzętu po upływie okresu gwarancji nie muszą serwisować! Tu raczej można mieć pretensję do producenta jako takiego, że nie potrafi poukładać serwisu swojego sprzętu. Najwidoczniej mu na tym nie zależy.

 

Wybacz, ale jeśli firma jest wyłącznym dystrybutorem oraz producent powierza jej serwis, to nie powinna olewać albo wręcz karać każdego, kto kupił sprzęt z drugiej ręki lub za granicą. Obowiązku serwisu pogwarancyjnego nie ma w sensie prawnym. Podobnie jak na przykład nie ma obowiązku prawnego kłaniania się sąsiadom.

 

Być może większa wina spoczywa na Accuphase, trudno powiedzieć nie znając szczegółów.

 

Obecnie to jest powszechne zjawisko, że dla producentów nie jesteśmy ludźmi, tylko konsumentami.

 

Nie wiem kto jest winny w tym konkretnym przypadku, ale to wielka plama na honorze Accuphase. To są niby takie małe rzeczy, ale ludzie mają dobrą pamięć i bardzo łatwo zniszczyć sobie reputację, na którą pracowało się latami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

To jest ostatnie wolne miejsce na forum na Twoją reklamę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odbiegacie od tematu?Problemem nie są wysokie ceny sprzęty,tylko fakt że podrożał w ostatnich kilku latach irracjonalnie wysoko względem inflacji.Pewno dlatego że hajend stał się modny i promowany w necie(ciekawe przez kogo?)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, że sprzęt podrożał w absurdalny sposób i to bez powodu. Nie sądzę jednak że High End jest popularny w necie. To nisza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu - może należałoby stworzyć "czarną listę" produktów, Producentów, Dystrybutorów, w przypadku których nastąpił ostatnimi czasy nieuzasadniony wzrost cen.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosba o usuniecie wszystkich wpisow nie zwiazanych z tematem juz wyslana. Za takie bezczelne zasmiecanie tematu powinny byc okresowe bany!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moderator spisal sie na medal. Dzieki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaly usuniete ostatnie posty nie mające zwiazku z tematem, jak równiez posty prowokujące do kolejnych przepychanek personalnych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny internetu rowniez u nas sa najwyzsze w calej Europie

 

To powiedz proszę, gdzie w Europie dostanę 250 Mbitowy internet za 70 zł. Bo taki mam z UPC. Pytam o EU bo na Florydzie kolega za 50 płaci cztery razy więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalają ceny co poniektórych minimonitorów, pozbawionych basu.Przykład? z testu "Hi-Fi" kolumny Audio Physic Step 25, wymiary kolumny zbliżone do pudełka po butach, masa 5,5kg (sztuka) bas kończy poniżej 70Hz (sic!) cena...jedyne 6760zł, później taka kolumna dostaje 4/5 jakość/cena...Takich przykładów jest znacznie więcej nawet nie chcę mi się pisać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rozwalają ceny co poniektórych minimonitorów, pozbawionych basu.Przykład? z testu "Hi-Fi" kolumny Audio Physic Step 25, wymiary kolumny zbliżone do pudełka po butach, masa 5,5kg (sztuka) bas kończy poniżej 70Hz (sic!) cena...jedyne 6760zł, później taka kolumna dostaje 4/5 jakość/cena...Takich przykładów jest znacznie więcej nawet nie chcę mi się pisać.

Nie rozumiem oburzenia :) Za 6760 dostajesz porzadna srednice i wysokie tony z krainy marzen, a jesli chcesz basik w pakiecie, to plac bratku dodatkowo 9 tysiecy. Nie podoba sie? To na wystawke do Niemiec prosze jechac!! A tak serio, to faktycznie takie glosniki przypominaja auto bez drzwi, nie da sie ukryc, ze czyms takim nie da sie naglosnic nawet toy toya, sa to w sumie komputerowe glosniki i niewiele wiecej. Tam mocno amputowane pasmo przenoszenia nie gwarantuje zadnych doznan, chyba ze ktos slucha samych wokali lub plumkania z przelomu srednicy i wysokich. W zyciu bym czegos takiego nie chcial, a tym bardziej nie kupil. Tak wiec najlepiej to podsumowac w typowy dla periodykow sposob, ze to wybitne glosniki dla swiadomego :) audiofila, ktory nie bedzie oczekiwal potegi orkiestry, czy tez rockowego lojenia. A mowiac jezykiem prawidlowym za prawie 7 tysiecy dostajemy gowno w ladnym opakowaniu z firmowym znaczkiem. Panie Manfredzie.....nie przystoi !!

 

zostaly usuniete ostatnie posty nie mające zwiazku z tematem, jak równiez posty prowokujące do kolejnych przepychanek personalnych

Cud wiec, ze cokolwiek zostalo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem oburzenia :) Za 6760 dostajesz porzadna srednice i wysokie tony z krainy marzen, a jesli chcesz basik w pakiecie, to plac bratku dodatkowo 9 tysiecy. Nie podoba sie? To na wystawke do Niemiec prosze jechac!! A tak serio, to faktycznie takie glosniki przypominaja auto bez drzwi, nie da sie ukryc, ze czyms takim nie da sie naglosnic nawet toy toya, sa to w sumie komputerowe glosniki i niewiele wiecej. Tam mocno amputowane pasmo przenoszenia nie gwarantuje zadnych doznan, chyba ze ktos slucha samych wokali lub plumkania z przelomu srednicy i wysokich. W zyciu bym czegos takiego nie chcial, a tym bardziej nie kupil. Tak wiec najlepiej to podsumowac w typowy dla periodykow sposob, ze to wybitne glosniki dla swiadomego :) audiofila, ktory nie bedzie oczekiwal potegi orkiestry, czy tez rockowego lojenia. A mowiac jezykiem prawidlowym za prawie 7 tysiecy dostajemy gowno w ladnym opakowaniu z firmowym znaczkiem. Panie Manfredzie.....nie przystoi !!

 

Cud wiec, ze cokolwiek zostalo :)

 

Monitory za 7tyś MUSZĄ być wyjątkowe praktycznie pod każdym względem w przeciwnym razie nikt ich nie kupi, większość osób w tych przedziałach cenowych i tak decyduje się na podłogówki.A co tu mamy? kolumienkę bez basu na której takie gatunki jak rock czy elektronika zabrzmią po prostu płasko,słabo bez dynamiki... to są kolumny NIEUDANE i tyle z przeznaczeniem dla nikogo.Jeszcze jedno bratku ;) wcale nie trzeba płacić kolejnych 9tyś...za 5tyś kupiłem Ushera X-718mk2 które basem zabijają te Audio Physic pod względem reszty pewnie też nie gorzej, skoro w tym samym teście przy AP wystąpił znacznie tańszy Usher V-601(cena/jakość 6/6) 3400zł...

 

Usher X-718 mk2 -6dB przy 38Hz

 

Usher V-601 -6dB przy 44Hz

 

Fragment z testu "Audio Physic Step 25"

 

"Gramy do jakichś 70Hz, a poniżej, no cóż,poszukajcie sobie czegoś większego, bo w basie zapanuje cisza, jak makiem zasiał"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.