Jump to content
IGNORED

500zł


Adrian_51915

Recommended Posts

Amplituner i kolumny? Jeśli już to jakiś wzmacniacz i do niego zestaw kolumn (monitorów). Tylko to nie za 500pln. Żeby mieć efekt tu i teraz to może poszukaj używanych Solo (1/4/6/7) a jak dozbierasz kasy to wtedy sprzedasz Solo i kupisz lepszy sprzęt?

 

P.S. Mam do sprzedaży kolumny (monitory) KEF-a za ok. 300pln, ale sensownego wzmacniacza za 200pln nie kupisz...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, że w przypadku wzmacniacza budżet byłby zwiększony do jakichś 800zł pewnie może 1000zł przy dobrym wietrze. Mógłby ktoś napisać jakieś propozycje takich zestawów do 800zł ewentualnie do 1000zł. Tylko wtedy nasuwa się pytanie czy brzmiałoby to o wiele lepiej niż te microlaby solo7c ?

Link to comment
Share on other sites

Poszukałbym jakiegoś Rotela z seri RA-9xx ewentualnie RA-8xx i do tego właśnie jakieś monitory typu KEF z serii K lub C, ewentualnie Coda. Pamiętaj tylko, że ten sprzęt ma już swoje lata i najlepiej kupować z możliwością odsłuchu i sprawdzenia. Handlarze na allegro często sprzedają szmelc a nie sprzęt.

 

Co do różnic w dźwięku - da się uzyskać lepszą jakość w dźwięku niż Solo 7c za ta kasę, ale tak jak pisałem - to nie jest łatwa droga - trzeba mieć pojęcie co się kupuje. Równie dobrze można wtopić kupując jakiś zamulony wzmacniacz i kolumienki cienkie jak kolana węża.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.