Skocz do zawartości
IGNORED

Wypożycz sobie wzmacniacz do odsłuchu


90125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

 

Próbuję w ostatnich dniach wypożyczyć do odsłuchu wzmacniacz do moich Topazów 15.

Moja niespokojna dusza i chęć nowych doznać słuchowych popchnęła mnie w tą stronę.

Dla formalności kolumny obecnie podpięte są do lampowego Yaqina i jest dobrze ale czy nie może być lepiej ?

Zgłosiłem się zatem póki co trzech różnych "przedstawicieli branży" w Warszawie z zapytaniem o możliwość wypożyczenia do odsłuchu Nada lub Rotela (mniejsza o modele)

 

Pierwsza była Planeta Dźwięku na Tarczyńskiej.

Pracownik który rozmawiał ze mną przez telefon wstępnie wyrażał zainteresowanie.

Po drugim telefonie kolejny rozmówca zapisał do mnie numer i do tej pory się nie odezwał.

Może zadzwoni po Nowym Roku ?

 

Następny był Top Hi Fi na Nowogrodzkiej.

Tu rozmowa była krótka.

Sprzętu nie wypożyczają ale zapraszają z kolumnami na odsłuch.

 

Ostatni był Audio Centrum na Alej Krakowskiej.

Pracownik oznajmił że sprzętu również nie wypożyczają ale jak się wyraził "szef może sprzedać wzmacniacz taniej o ile się zdecyduje na jego zakup"

Oczywiście w ciemno bo jak inaczej.

 

Jak widać ta "branża" ma się dobrze a potencjalnego klienta/intruza (niepotrzebne skreślić) ma głęboko w dupie.

Po Nowym Roku mam zamiar kontynuować poszukiwania.

 

Pozdrawiam Wszystkich Noworocznie ,

 

90125

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do nas, nie robimy z tym źadnych problemów. Moźna wypożyczyć na odległość, jeśli się nie zdecydujesz na zakup, Twoim ryzykiem jest tylko koszt odesłania urządzenia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego od 7 stycznia (niestety remanent), postaramy się coś zaproponować.

 

Dobrej zabawy sylwestrowej i najlepsze życzenia noworoczne.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj podjechać do Hi-Fi Reference na Waliców 20- tuż za placem Grzybowskim, kawałek za szkoła podstawową, gdzie kiedyś była giełda komputerowa.- po przeciwnej stronie ulicy.

 

Chyba będzie bliżej. ;-)

 

Z wypożyczeniem klocków nie miałem żadnych problemów, tylko trzeba kaucję za sprzęt zostawić na czas odsłuchu.

 

Mają sprzęt drogi i tańszy, a nawet używany w ofercie komisowej.- u nich można naprawdę fajne rzeczy dostać w idealnym stanie za pół ceny, czasem taniej.

 

- sklep naprawdę na poziomie i przyjazny klientowi.

 

Sprawdź też na ich stronie ofertę wyprzedażową , bo mają sprzęt ex-demo znacznie tańszy.

 

P.S.

 

Uwaga, bo w sklepie sprzęt w tym samym zestawieniu będzie grał inaczej, a w domu jeszcze inaczej.- ma tutaj duże znaczenie akustyka i wielkość pomieszczenia.

 

Najlepiej przeprowadzać próby w miejscu, gdzie docelowo sprzęt będzie stał.

 

Nie ma sensu jeździć z kolumnami po sklepach.- unikniesz późniejszego rozczarowania.

 

Wzmacniacz chyba łatwiej jest przywieźć do domu niż kolumny do sklepu. :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może spróbuj podjechać do Hi-Fi Reference na Waliców 20- tuż za placem Grzybowskim, kawałek za szkoła podstawową, gdzie kiedyś była giełda komputerowa.- po przeciwnej stronie ulicy.

 

Chyba będzie bliżej. ;-)

 

Z wypożyczeniem klocków nie miałem żadnych problemów, tylko trzeba kaucję za sprzęt zostawić na czas odsłuchu.

 

Mają sprzęt drogi i tańszy, a nawet używany w ofercie komisowej.- u nich można naprawdę fajne rzeczy dostać w idealnym stanie za pół ceny, czasem taniej.

 

- sklep naprawdę na poziomie i przyjazny klientowi.

 

Sprawdź też na ich stronie ofertę wyprzedażową , bo mają sprzęt ex-demo znacznie tańszy.

 

P.S.

 

Uwaga, bo w sklepie sprzęt w tym samym zestawieniu będzie grał inaczej, a w domu jeszcze inaczej.- ma tutaj duże znaczenie akustyka i wielkość pomieszczenia.

 

Najlepiej przeprowadzać próby w miejscu, gdzie docelowo sprzęt będzie stał.

 

Nie ma sensu jeździć z kolumnami po sklepach.- unikniesz późniejszego rozczarowania.

 

Wzmacniacz chyba łatwiej jest przywieźć do domu niż kolumny do sklepu. :-)

 

Dziękuję za informacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź także, jeśli możesz sklep "Nautilus na ul.Okopowej -też można wypożyczyć klocki do odsłuchu.

 

Audiopunkt na ul. Batorego- ten na przeciwko STODOŁY to,raczej odradzam.- potraktowano mnie, podobnie jak ciebie w Planecie Dźwięku.

 

Mieli mi sprowadzić wzmacniacz do odsłuchu na sklepie, a w ofercie mieli tego producenta.(AYON)

 

Na sklepie stały podstawowe modele, a ja chciałem wtedy najmocniejszy i siłą rzeczy droższy.

 

Obiecali mi go sprowadzić, a nawet go na półce nie zobaczyłem, bo mnie olali. :-)

 

Dopiero na Okopowej w "Nautilusie" pokazano mi i wypożyczono ten sam wzmacniacz do domu za kaucją.

 

P.S.

 

Poszperaj tutaj w tematach forum, bo gdzieś były już wątki poświęcone dobrym salonom audio w Warszawie.

 

- ludzie z forum sami wystawiali rekomendacje salonów na przykładzie własnych doświadczeń w danym miejscu.

 

Klient ma nie zawracać D...y, tylko płacić i wyp.....ać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

L.G. life is BRUTAL...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w zeszłym roku też postanowiłem wymienić wzmacniacz i wypożyczałem do odsłuchów. To co mi najbardziej przeszkadzało to nie sklep, który bez problemu wysyłał mi za kaucją kolejne modela ale tachanie ich do domu i z powrotem z domu do wysyłki. Niby wielkie kilogramy nie były ale po paru razach stało się to uciążliwe. Na szczęście pan z salonu po rozmowie wiedział jakiego dźwięku szukam i już wykluczył sporo wzmaków, choć niektóre z nich wziąłem do siebie bo jak ten niewierny Tomasz wolałem sam sprawdzić a nóż. Ten salon do Fusic we Wrocławiu. Nigdy tam nie bylem ale pan z salonu był i to nie raz i sam przywoził wzmacniacze, które chciałem posłuchać a nie były one u niego w dystrybucji. Ta "zabawa" trwała parę miesięcy zanim wybrałem wzmak dla siebie. Polecam ich bo naprawdę profesjonalnie podchodzą do klienta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź także, jeśli możesz sklep "Nautilus na ul.Okopowej -też można wypożyczyć klocki do odsłuchu.

 

Audiopunkt na ul. Batorego- ten na przeciwko STODOŁY to,raczej odradzam.- potraktowano mnie, podobnie jak ciebie w Planecie Dźwięku.

 

Mieli mi sprowadzić wzmacniacz do odsłuchu na sklepie, a w ofercie mieli tego producenta.(AYON)

 

Na sklepie stały podstawowe modele, a ja chciałem wtedy najmocniejszy i siłą rzeczy droższy.

 

Obiecali mi go sprowadzić, a nawet go na półce nie zobaczyłem, bo mnie olali. :-)

 

Dopiero na Okopowej w "Nautilusie" pokazano mi i wypożyczono ten sam wzmacniacz do domu za kaucją.

 

P.S.

 

Poszperaj tutaj w tematach forum, bo gdzieś były już wątki poświęcone dobrym salonom audio w Warszawie.

 

- ludzie z forum sami wystawiali rekomendacje salonów na przykładzie własnych doświadczeń w danym miejscu.

 

Klient ma nie zawracać D...y, tylko płacić i wyp.....ać.

 

Mocne , jak za PRL-u.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.