Jump to content
IGNORED

Usher S-520 - krok do przodu (poszukiwanie wzmacniacza).

shin

Recommended Posts

Witam,

Niedawno chcąc dopasować kolumny do mojego mini Denona m39 na drodzę stanęły mi wspomniane Ushery. Moje zaskoczenie było o tyle wilekie iż wieżyczka dała radę napędzić te potworki, to co ważne zagrały (zgrały się) o wiele lepiej niż polecane wzdłuż i wszerz Dali Zensor 1 i Monitor Audio BX2. Co ja mówie totalnie je miażdząc.

Ale nie zbaczając z tematu chciałbym się z orientować jaki piecyk byłby w stanie wycisnąć z tych kolumn to co najlepsze. Mile widziane konkretne przykłady poparte o własne doświadczenia.

Z góry dzięki i pozdrawiam z Nowym Roku !!!

Podaj proszę, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, jakie preferujesz brzmienie oraz w jakim budżecie chciałbyś się zmieścić.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

O S-520 znaleźć można sporo opini, że w przypadku doboru wzmacniacza należy uważać na sucho-ostro-jasno grające piecyki.

Gdyż w połączeniu z nimi owe monitorki dają męczące na dłuższą metę wysokie tony.

Moim zdaniem wine za to ponoszą nie tyle wysokie co wyższy podzakres średnicy, dokładnie przełom średnich i wysokich tonów.

Także dobrym kompanem będzie wzmacniacz dość miękko grający i niezbyt ofensywny jeśli chodzi o górny środek.

Przejrzyj sobie ten wątek, tam było już sporo powiedziane

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.