Jump to content
IGNORED

uniwersalne sluchawki nauszne do max 650 zl

walusxd

Recommended Posts

Witam poszukuje sluchawek ktore sprawia sie w graniu na laptopie, sluchaniu muzyki z telefonu, ogladaniu filmow itp itd innymi slowy do wszystkiego.

Poszukuje sluchawek nausznych najlepiej gdyby byly z mikrofonem odczepianym badz chowanym ale jesli beda bez to rowniez nic sie nie stanie, cena to maks 650 zl

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Cześć!

Ja do podobnych celów, tj. muzyka z komputera, słuchawki do smartfona i odtwarzacza mp3 używam słuchawek nausznych zamkniętych AKG K550. Mogę polecić, jestem z nich bardzo zadowolony i da się je kupić właśnie w cenach 650-700 zł. Nie mają jednak mikrofonu, ale pisałeś że nic się nie stanie :)

Ale najważniejsze, abyś gdzieś posłuchał kilka różnych typów słuchawek, gdyż to co mnie się podoba niekoniecznie musi odpowiadać Twoim uszom. Ważne, czy chcesz mieć słuchawki zamknięte czy otwarte, itd. Koniecznie posłuchaj różnych modeli.

źródło: PC mini ITX + Soekris DAM1021 R-2R DAC + Linux Audio Embedded System-SHADOW

wzmacniacz: DIY Aikido 6CG7 + 6N30P-DR słuchawki: Beyerdynamic T90, Yamaha HP-1

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.