Skocz do zawartości
IGNORED

uniwersalne sluchawki nauszne do max 650 zl


walusxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuje sluchawek ktore sprawia sie w graniu na laptopie, sluchaniu muzyki z telefonu, ogladaniu filmow itp itd innymi slowy do wszystkiego.

Poszukuje sluchawek nausznych najlepiej gdyby byly z mikrofonem odczepianym badz chowanym ale jesli beda bez to rowniez nic sie nie stanie, cena to maks 650 zl

Z gory dziekuje za pomoc.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Ja do podobnych celów, tj. muzyka z komputera, słuchawki do smartfona i odtwarzacza mp3 używam słuchawek nausznych zamkniętych AKG K550. Mogę polecić, jestem z nich bardzo zadowolony i da się je kupić właśnie w cenach 650-700 zł. Nie mają jednak mikrofonu, ale pisałeś że nic się nie stanie :)

 

Ale najważniejsze, abyś gdzieś posłuchał kilka różnych typów słuchawek, gdyż to co mnie się podoba niekoniecznie musi odpowiadać Twoim uszom. Ważne, czy chcesz mieć słuchawki zamknięte czy otwarte, itd. Koniecznie posłuchaj różnych modeli.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

źródło: PC mini ITX + Soekris DAM1021 R-2R DAC + Linux Audio Embedded System-SHADOW

wzmacniacz: DIY Aikido 6CG7 + 6N30P-DR słuchawki: Beyerdynamic T90, Yamaha HP-1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn zapomnialem o tym wspomniec ale koniecznie zamkniete, zalezy mi tez na tym by nie byly olbrzymie bo w niektore modele "polykaja" mi glowe.

Polecam Bose OE2 lub AE2i -małe lekkie niepozorne -ale grają że mód z ucha płynie ;))))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.