Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 5.01.2020 o 12:49, Ronaldo9 napisał:

Właśnie kupiłem używany FIRST  metal. 

czemu akurat ten? 

Valley jest sporo lepszy, i ma lepiej skontrolowany bas

W dniu 27.12.2019 o 20:28, szczypior88 napisał:

Fajny kabelek. Góra przygaszona lekko, niezła średnica. Sporo kolorów. 

zgadzam się ze fajny kabelek, ale że góra przygaszona gdzie? jak? wszystko jest bardzo czytelne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Andrew149s napisał:

czemu akurat ten? 

Valley jest sporo lepszy, i ma lepiej skontrolowany bas

zgadzam się ze fajny kabelek, ale że góra przygaszona gdzie? jak? wszystko jest bardzo czytelne. 

Nie doprecyzowalem. Powinienem napisać "w moim systemie" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy VDH ma delikatniejsza górę. Z tego słyną. O to mi chodzilo? Tara Labs np której używałem, dodała wigoru,  przejrzystości, zachowując kontrolę i delikatność na górze. Bez wyostrzen. Jak mówię tak było w moim systemie. Nie wiem jak u innych się sprawdzi? Valley fajny kabelek ale mnie osobiście bardziej First podchodził póki nie kupiłem Tary. 

Teraz za to w ogóle RCA nie używam więc wylecialem z obiegu jakie są trendy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

Bo był tani .

to jest najsłabszy FIRST że wszystkich odmian jakie są, najmniej barwny. 

dlatego był tani

2 godziny temu, szczypior88 napisał:

Każdy VDH ma delikatniejsza górę. Z tego słyną. O to mi chodzilo? Tara Labs np której używałem, dodała wigoru,  przejrzystości, zachowując kontrolę i delikatność na górze. Bez wyostrzen. Jak mówię tak było w moim systemie. Nie wiem jak u innych się sprawdzi? Valley fajny kabelek ale mnie osobiście bardziej First podchodził póki nie kupiłem Tary. 

Teraz za to w ogóle RCA nie używam więc wylecialem z obiegu jakie są trendy?

każdy którego TY uzywałeś, bo np ja miałem rocka 3t i ten kabel ma górę bogata w detale, nie mniej niż np Nordost Red Dawn

Edytowane przez Andrew149s
dopisanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Andrew149s napisał:

to jest najsłabszy FIRST że wszystkich odmian jakie są, najmniej barwny. 

dlatego był tani

każdy którego TY uzywałeś, bo np ja miałem rocka 3t i ten kabel ma górę bogata w detale, nie mniej niż np Nordost Red Dawn

Całkiem możliwe. Zakończyłem zabawę w VDH jakiś czas temu na glosnikowych Revelation? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, Andrew149s said:

to jest najsłabszy FIRST że wszystkich odmian jakie są, najmniej barwny. 

dlatego był tani

 

Co wcale   Nie znaczy ze najdroższy  first sprawdzi się lepiej w moim systemie .miałem okazję  testować  chord sarum T I wcale nie wypadł lepiej niż cobra ktorej używałem na Co dzień. T.ULTRA BLACK  również szybko sprzedałem  bo się  nie nadawał. ROCK  miałem  kilka miesięcy temu ,a dwa dni temu udało mnie się  kupić  wersję  xlr za śmieszne pieniądze  więc będę  mógł  porównać do First.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba źle zrozumiałeś... firsty są zbliżone cenowo, ba, nawet metal screen jest droższy od Ultimate mk2, mi chodziło o to że jest tani w odsprzedaży ponieważ jest słaby. Rynek wtórny często pokazuje prawdziwe oblicze produktu. Kupisz Revelation w śmiesznych pieniądzach? 

A kwestia spasowania w systemie to co innego, tak jak i preferencje ludzkie, jednemu podoba się barwa innemu dynamika, jeden woli jak mu kabel zamuli, drugi tego nie cierpi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Andrew149s said:

chyba źle zrozumiałeś... firsty są zbliżone cenowo, ba, nawet metal screen jest droższy od Ultimate mk2, mi chodziło o to że jest tani w odsprzedaży ponieważ jest słaby. Rynek wtórny często pokazuje prawdziwe oblicze produktu. Kupisz Revelation w śmiesznych pieniądzach? 

A kwestia spasowania w systemie to co innego, tak jak i preferencje ludzkie, jednemu podoba się barwa innemu dynamika, jeden woli jak mu kabel zamuli, drugi tego nie cierpi. 

First  kupiłem za 300zl I wydaje mi się  że  nie będzie  problemu go odsprzedac.za śmieszne pieniądze kupiłem rock XLR (80cm)dałem 800zl.revelation planuje kupić w piątek  więc  dam ci znać  za ile  go kupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metrową nówkę można kupić w sklepie za 2tys, więc 800zł za używane 80cm to moim zdaniem nie śmieszne tylko normalne pieniądze.

Natomiast skoro Firsta kupiłeś za 300zł to może go nie odsprzedawaj, a nóż znajdzie się na niego miejsce w systemie

Edytowane przez Andrew149s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Andrew149s said:

metrową nówkę można kupić w sklepie za 2tys, więc 800zł za używane 80cm to moim zdaniem nie śmieszne tylko normalne pieniądze.

Natomiast skoro Firsta kupiłeś za 300zł to może go nie odsprzedawaj, a nóż znajdzie się na niego miejsce w systemie

Tak nowy w pl to 2200zl czyli ja zaoszczędzilem 1400zl jak dla mnie to dużo ,a to że  używany to mnie nie przeszkadza,osobiscie nie widzę sensu wydawania tysięcy na kable a tym bardziej nowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak mówiłem revelation w śmiesznej kasie nie kupisz, bo to dobry przewód i nawet w używce te 50% ceny nowego trza dać, chyba żebyś trafił desperata, czasem tacy się trafiają, mnie się trafił i swego czasu kupiłem pakiet kabli w naprawdę śmiesznej kasie(6800zł za nowe, kupiłem za 1000zł), jeśli uwierzysz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minutes ago, Andrew149s said:

tak jak mówiłem revelation w śmiesznej kasie nie kupisz, bo to dobry przewód i nawet w używce te 50% ceny nowego trza dać, chyba żebyś trafił desperata, czasem tacy się trafiają, mnie się trafił i swego czasu kupiłem pakiet kabli w naprawdę śmiesznej kasie(6800zł za nowe, kupiłem za 1000zł), jeśli uwierzysz. 

Nie bardzo Cię rozumiem

Nowy revelation  4 x2,5m to koszt 1050£(5000zl) ,ja dałem  1800zl. Czy ta cena  nie jest śmieszna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, AudioAddicted said:

W takiej cenie bardzo łatwo zakupić podróbkę niestety. Masz jakieś fotki tego przewodu?

Na razie tylko takie  ale podeślę  więcej kiedy je dostarczą. Na Ebay  mało kto sie bawi w podróbki, ludzie mają  za dużo do stracenia. Sprzedawca ma 100% pozytywnych opinii I pagrzac na jego aukcje to wyprzedane swój sprzęt. W uk po prostu są takie ceny.

Screenshot_20200117-132836_eBay.jpg

51 minutes ago, Andrew149s said:

Nowy revelation w długości o której piszesz to koszt 3750zł

https://www.q21.pl/van-den-hul-the-revelation-hybrid.html

 

Screenshot_20200117-133711_Samsung Internet.jpg

52 minutes ago, Andrew149s said:

Nowy revelation w długości o której piszesz to koszt 3750zł

https://www.q21.pl/van-den-hul-the-revelation-hybrid.html

Z bananami????

Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

Na Ebay  mało kto sie bawi w podróbki, ludzie mają  za dużo do stracenia.

Do dnia dzisiejszego już sześciu sprzedawców "potraktowałem" na eBay w samym tylko UK.

Jeden ośmielił się nawet użyć zdjęć używanego oryginału CS 122 w aukcji:
b41b489037f16c9fgen.jpg

A dostarczyć mi to:
5dbcb6bb9ebd17f8gen.jpg

92e7f3ad3c15761agen.jpg

 

Inny uparcie próbował sprzedać Magnum w cenie używanych oryginałów:
b2ed85e96968f801gen.jpg

Także niestety, ale nie mało kto bawi się w podróbki, a już zwłaszcza na eBay kolego....

Tak, logo Canuck już widniało na aukcji...



@Ronaldo9, ten z Twojej fotki wygląda dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, AudioAddicted said:

Do dnia dzisiejszego już sześciu sprzedawców "potraktowałem" na eBay w samym tylko UK.

Jeden ośmielił się nawet użyć zdjęć używanego oryginału CS 122 w aukcji:
b41b489037f16c9fgen.jpg

A dostarczyć mi to:
5dbcb6bb9ebd17f8gen.jpg

92e7f3ad3c15761agen.jpg

 

Inny uparcie próbował sprzedać Magnum w cenie używanych oryginałów:
b2ed85e96968f801gen.jpg

Także niestety, ale nie mało kto bawi się w podróbki, a już zwłaszcza na eBay kolego....

Tak, logo Canuck już widniało na aukcji...



@Ronaldo9, ten z Twojej fotki wygląda dobrze.

Musisz mieć pecha skoro aż   na sześciu  oszustów trafiłeś. Mnie nigdy sie nic złego  nie przytrafiło. Raz wysłano mi uszkodzony tel.ale zgłosiłem do PAY  PAL  I zrobili mi zwrot. w kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ronaldo9 napisał:

Na razie tylko takie  ale podeślę  więcej kiedy je dostarczą. Na Ebay  mało kto sie bawi w podróbki, ludzie mają  za dużo do stracenia. Sprzedawca ma 100% pozytywnych opinii I pagrzac na jego aukcje to wyprzedane swój sprzęt. W uk po prostu są takie ceny.

Screenshot_20200117-132836_eBay.jpg

 

Screenshot_20200117-133711_Samsung Internet.jpg

Z bananami????

a nie gadałeś że z w konfekcji kupiłeś, jeśli w oryginalnej to jeszcze

Edytowane przez Andrew149s
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, AudioAddicted said:

Z oryginalną konfekcją. Ciekawe za ile pójdzie ?

Ale jaja,te kable co ja kupiłem  są  do bi- wiring,  w kartonie jest 8 x 2,5m.czy sie.myle????

Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.