Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, miałem tak samo, ale jest tak dobry że postanowiłem podzielić się tym odkryciem. Zapłaciłem 50 € z przesyłką i mogłem  bez problemu odesłać.Zresztą takie miałem nastawienie ale po prostu zachwycił mnie. Wszystkie pasma wyrównane, no może z wyjątkiem basu lekko dopalony, ale niczego nie przykrywa. Średnica piękna, pełna, wysokie aksamitne, ale niczego nie kryjące.

Edytowane przez meganert
Literowka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Poszukuje VdH Revelation na firmowych bananach Berri Bus, jak ktos ma prośba o kontakt na priv. W drugą stronę bedę miał do sprzedania takie same na  widłach, w pierwszej wersji oryginalnej jak z recenzji Stereophile (sprzed PVC Free, Unii itd) - czysta nieekologiczna ekstaza 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Czy ktos porownywal moze Snowline do Goldwater? 

Snowline sa uzywane jako wewnetrzne okablowanie m.in w Dynaudio. Sam tez uzylem w kolumnie centralnej ale nie mam porownania w graniu stereo tych kabli.

Gato Audio AMP-150 (klasa A/B), Aqua La Voce S2, Open Baffle DIY
Tellurium Q Ultra Black, Hijiri HCI-R10, Ricable + DIY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Taka ciekawostka, kupiłem na ebay kabel VdH z metra, który po przyjściu okazał się inny niz na zdjeciu, czyli bez numeru VDO reg nr ale we własciwym kolorze czyli złotawym a nie zielonkawym. Załozylem jednak, że to podróbka i napisałem do VdH aby miec potwierdzenie do ew. sporu na Ebay z załaczonym poniższym zdjęciem.

A tymczasem dostałem odpowiedź

Thank you for your email.

This is correct, there is a color difference between the first version and the last version.

The Mainsserver on the picture below is the last version. Technically there is no difference between both versions.

With kind regards,

David van den Hul

vdh.thumb.jpg.433743493382e9ee5ff63555fab153bb.jpg

Więc sam brak "VDO Reg nr" nie onacza automatycznie podróbki (jak piszą w Internecie), co jednak nie ułatwia "diagnostyki" 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Gracjan_55042 napisał:

Witam do sprzedania ma przewód 2x2 m VdH Wind Mk2 Hybryd zakupiony w zeszłym roku w grudniu. Więcej inf na priv. Pzdr 

 

Ponizę podaje link do przewodów jak by ktoś był chętny 

https://www.olx.pl/d/oferta/kabel-glosnikowy-van-den-hul-the-wind-mk2-hybrid-2x2m-CID99-IDMLVS5.html#336227d650

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 29.11.2021 o 17:32, barni napisał:

Więc sam brak "VDO Reg nr" nie onacza automatycznie podróbki (jak piszą w Internecie), co jednak nie ułatwia "diagnostyki" 😉 

ja kupiłem po taniości integrationa , też byłem pewien na 100% , że podróba. Zresztą miałem oryginał .

Zdziwko od samego początku miałem jak porównałem wygląd i granie obu - ale , myślę stary jestem to i pewnie głuchy. 

Po organoleptycznym porównaniu (pomijając smak i zapach :D) zabrałem się za rozebranie  tego cuda. Od razu rzuciło mi się w oczy , że jakiś ten kabel za dobrze zrobiony.

I tak jak u ciebie okazał się oryginalny. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Cześć, czy ktoś z was miał okazję słuchać Van den Hul - The First Ultimate mk II ? Mogę go kupić w ciemno za około 800 zł. Od dwóch dni testuje VDH The Wave i zagrał on u mnie lepiej niż Albedo Blue czy Audioqest Red River 😉 
I tak się zastanawiam, czy The First Ultimate nie będzie lepszy od Wave'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nigdy nie próbowałem u siebie kabli VDH a ostatnio korci mnie strasznie.

Wszyscy piszecie o konfekcji rozumiem, że przy stosowaniu kabli tej firmy to konieczność? Gołe są zbyt grube? Czy źle rozumiem?

Naczytałem się w klubie i może The Wind spełniłby moje oczekiwania? A może wystarczy CS 122 hybrid? 

Potrzebuję pięknej średnicy bez ostrości i żadnych podbić tonów wysokich czy niskich. Generalnie neutralnie lecz z kremem na średnicy. I oczywiście piękną przestrzenią.

Jednak nie kupię bez wcześniejszego posłuchania...

Na portalach królują podróby a w sklepie kable z metra ale może coś podpowiecie? Widzę, że Renia239 ma chrapkę wejść wyżej więc może ten Wind mógłbym przejąć ja?

Aktualnie słucham na Qed Ruby. Brakuje mi odrobinę przestrzeni i coś delikatnie drażni w wyższej średnicy. 

Najlepszy kabel jaki miałem u siebie w systemie to był Tellurium Silver ale raz, że zbyt drogi a dwa, że miałem z nim zbyt dużo basu. Poza tym bardzo mi się podobało.

Słucham na: LAR IA200h

YB Audio Zonda S

CD Lector 07tl

I gramofon Ad Fontes z AT0C9/II.

W zasadzie wszystko mi odpowiada ale coś mnie nosi na głośnikowe i rozglądam się. A może to kompletnie nie ten trop? I VDH nie da mi tego czego oczekuję?

 

 

Edytowane przez marekw 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.10.2022 o 10:37, Renia239 napisał:

Mam pytanie do znawców jak wypada Van den Hul  REVELATION i Air 3T na tle Wind, mam Widy i zastanawiam się nad zmianą na poprzednio wymienione, będę  wdzięczny za ewentualne opinie.

Wypożycz sobie Acoustic Zen Hologram II, BARDZO dobre kable za jeszcze rozsądne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.11.2014 o 11:08, sebolx napisał:
W dniu 8.11.2014 o 05:16, zildjian napisał:

.

 

Coś mi się zaznaczyło nie mogę skasować...

W dniu 29.11.2022 o 14:21, Renia239 napisał:

Kupiłem Van den Hul  REVELATION  prawdziwa rewelacja super kabelki.

A możesz opisać różnice pomiędzy The Wind a Revelation?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, marekw 76 napisał:

 

Coś mi się zaznaczyło nie mogę skasować...

A możesz opisać różnice pomiędzy The Wind a Revelation?

 

Generalnie sygnatura podobna tylko większy detal, przestrzeń i genialny bas i jeszcze lepsza średnica, kabelki mnie zachwyciły i pozwoliły szybko zapomnieć o  ich cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszczę.

Ja miałem kupić winda ale w końcu nie zdecydowałem się.

Żal mi trochę ale na otarcie łez mam CS 122 i jest pięknie.

Winda kupię pewnie po nowym roku bo już wiem, że klubowe kable są tym czego potrzebował mój system. CS mam dopiero drugi dzień i już je pokochałem. 

Teraz będę szukał jakiegoś godnego kompana w postaci IC. Podobno Wave jest godnym kompanem?

Może ktoś chce się pozbyć? 

Niestety w grę wchodzi wyłącznie odcinek 1m.

Edytowane przez marekw 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich. Korzystając z Waszego doświadczenia chciałbym się dowiedzieć, który z przewodów cyfrowych coaxial Van den Hula jest najlepszy, czyli jak dla mnie najmniej ciepły, a najbardziej szczegółowy z trzymanym w ryzach basem. Tu mam na mysli, że ma on schodzić nisko, ale nie ma być rozlazły, kluchowaty. Miałem Triaxiala pomiędzy CD a DAC-iem, niby wszystko miał "na miejscu", ale nieco za ciepły był i jakby mniej czytelne szczegóły były, zwłaszcza te w tle, z tyłu nagrania. Teraz od kilkunastu dni mam Digi-Couplera i jest podobnie. Lepiej wypadł Furutech FX-Alpha Ag. Mam też interconnect The Orchid i jego też wyparł Furutech FA-Alpha S22. Czy wszystkie Van den Hule tak grają czy jednak jest wśród nich coaxial, który zagra naturalnie nie ukrywając (zamulając) szczegółów? Ponadto czy można gdziekolwiek ustalić, które przewody Van den Hula nie są już produkowane? Na stronie producenta są opisane wszystkie, a wiele z nich w naszych sklepach jest opisana jako "produkt niedostępny", inne na zamówienie zwłaszcza coaxiale itd. O co chodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołączam do klubu vdh , od wczoraj jestem posiadaczem 1 kabla tej marki 3t the valley, jeszcze nie rozpakowany. Zobaczymy czy zgra się z rega i b&w. Słyszałem dużo opinii, że vdh nie są neutralne i bardzo ocieplają ( hmm oby ten the valley nie był taki bo z rega będzie dziwnie) . Specjalistów i znawców z klubu vdh proszę o info dot. The valley oraz jeszcze kabli the wave i c5 hybrid . Pozdrawiam 

Edytowane przez gregory78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2023 o 14:43, slawsim napisał:

 O co chodzi?

Dramatycznie słaba dystrybucja wielu kabli nie ma u dystrybutora na półce, nie wiem czy ja to wina czy VDH czy dystrybutora , a jeśli chodzi coaxa to polecam The Sea Hybrid 3T u mnie  z Cyrusem CDT  gra wybornie ale wszystko zależy od źródła znowu auddiolab cdt 6000 lepiej gra z Cardasem  LIGHTNING 15. HT z Poznania robiło test coaxailai do 1000 zł , jest nawet na forum  ja wybrałem ten właśnie który ich zdaniem jjest najlepszy i naprawde jest niezły  nie myślę o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.