Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

A jak gra Vallery 3T ?

 

Super, ten kabel ma bardzo poukładany dźwięk, otwarty w całym paśmie, świetna przestrzeń, duże spiętrzenia i mnogość instrumentów nie wprowadza chaosu, góra niezwykle selektywna, rozdzielcza, wgląd w nagranie niesamowity, ale największe wrażenie robi wielobarwność i potęga zakresu basowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The bay c5 jest i byl zawsze punktem wyjscia dla mnie. Wybitnie dobry pod kazdym wzgledem. Taki poprostu uniwersalny-"wpinasz i masz nie tracac czegokolwiek".

 

Bezposrednie porownania robie zawsze z tym IC. A wy jak odnosicie sie do porownan przewodow lub ic-odniesienia sa wzgledem czegos czy nie sa?

 

Napisano wczoraj, 22:01

Użytkownik rafsyl dnia 21.04.2017 - 20:13 napisał

Witaj

A jak gra Vallery 3T ?

 

Super, ten kabel ma bardzo poukładany dźwięk, otwarty w całym paśmie, świetna przestrzeń, duże spiętrzenia i mnogość instrumentów nie wprowadza chaosu, góra niezwykle selektywna, rozdzielcza, wgląd w nagranie niesamowity, ale największe wrażenie robi wielobarwność i potęga zakresu basowego.

 

Porownania robi sie czasem latami..

 

Wzglendem czego na chlopski rozum-jaki mamy punkt odniesienia.?

Jesli poprostu wrazenia sa oipisane z bezposredniego kontaktu to nie ma problemu, ale istota opisu lezy troszke dalej IMHO

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam pytanie.

Czy ktoś miał do czynienia z tymi IC ?

 

The Mountain 3T

The Cliff 3T

 

Obecnie wpięty mam The First Ultimate MKII. Zastanawiam się nad zmianą IC.

Jakich zmian brzmieniowych mogę spodziewać się pomiędzy wymienionymi a The First Ultimate MKII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The bay c5 jest i byl zawsze punktem wyjscia dla mnie. Wybitnie dobry pod kazdym wzgledem. Taki poprostu uniwersalny-"wpinasz i masz nie tracac czegokolwiek".

 

Bezposrednie porownania robie zawsze z tym IC. A wy jak odnosicie sie do porownan przewodow lub ic-odniesienia sa wzgledem czegos czy nie sa?

 

 

 

Porownania robi sie czasem latami..

 

Wzglendem czego na chlopski rozum-jaki mamy punkt odniesienia.?

Jesli poprostu wrazenia sa oipisane z bezposredniego kontaktu to nie ma problemu, ale istota opisu lezy troszke dalej IMHO

 

odniesieniem był The Name, i tu różnice były spore we wszystkich aspektach, ale......w bezpośrednim teście Valley wypadł lepiej od Integration Hybrid i River 3T.

Ciekaw jestem czy obronił by się przed Firstem Ultimata mkII?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kolumnach glosnikowych.

 

Im wiecej wracam do historii tym lepiej sie czuje, ja jestem z pokolenia 8 klas i trzepie mnie gimba jednak i gimbowskie poczucie x factor. Mowie wtedy trzy kropki takie o: ...

 

Ministerolnictwa to tyczy sie Ciebie

 

Bo ja rozumiem o czym kumpel pisze i rozumiem o czym ty piszesz-ty piszesz o niczym..

Edytowane przez jimmi

Lubie elektronike, ktora prezentuje moje dzwieki, tak jak to sobie wymarzylem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby kolega pisał klarownie nie trzeba byłoby precyzować. A takie personalne przytyki nie dość, że są nie na miejscu, to tylko zaśmiecają wątek.

 

uwaga wyjasnienie specjalne dla Ministerolnictwa:

chodzi o KOLUMNY GŁOśNIKOWE i kable firmy Van den hul do połączeń wewnątrz kolumn głośnikowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że wytrzymałeś tylko jeden dzień po wymianie okablowania. :)

 

Tutaj jest coś na ten temat

Zastanawiam się nad wymianą okablowania wew. w głośnikach, macie jakieś doświadczenia lub sugestie z kablami Vdh w tym obszarze?

Tutaj masz coś na ten temat.

 

http://theartofsound.net/forum/showthread.php?12023-Westminsters/page26

 

http://www.audiostereo.pl/okablowanie-wewnetrzne-kolumn-hi-end_125092.html/page__st__30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie wymiany przewodow w glosnikach dodam, ze to nie zawsze odnosi pozadany skutek. Ddlatego poradze Ci, zebys nie wyrzucal tych ktore wymienisz ( na wszelki wypadek!)

 

tak, na pewno przez jakiś czas nie wyrzucę, w środku mam plecionki Jantzena ale chyba można lepiej.

W znajomym salonie audio dowiedziałem się że Vdh jest stosowany jako okablowanie wewnętrzne, niestety konkretnego modelu nie usłyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Chciałbym spytać o wasze opinie na temat interkonektów VDH.

Szukam kabla neutralnego, który nie będzie ucinał ani basu, ani detali.

Wpadł mi w oko VDH the valley 3t, ewentualnie znany i lubiany first ultimate. Miało by to łączyć daca ze wzmakiem lampowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...

 

Chciałbym spytać o wasze opinie na temat interkonektów VDH.

Szukam kabla neutralnego, który nie będzie ucinał ani basu, ani detali.

Wpadł mi w oko VDH the valley 3t, ewentualnie znany i lubiany first ultimate. Miało by to łączyć daca ze wzmakiem lampowym.

 

Valley 3T na pewno niczego nie ucina jest to kabel otwarty w pełnym paśmie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.