Skocz do zawartości
IGNORED

Klub kabli Van Den Hul


muda44
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno jest szybszy Revelation. Ma głębszy bas, niższy i szybszy. Scena głębsza i ucieka lepiej na boki. Lepsza przestrzeń. Wyciąga z nagrań wszystko przy zachowaniu delikatności. Magnum sporo kryje detali i wybrzmien w stosunku do Revelation. Revelation to takie rozwinięcie Magnum w każdym aspekcie. 

Edytowane przez szczypior88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minutes ago, szczypior88 said:

Na pewno jest szybszy Revelation. Ma głębszy bas, niższy i szybszy. Scena głębsza i ucieka lepiej na boki. Lepsza przestrzeń. Wyciąga z nagrań wszystko przy zachowaniu delikatności. Magnum sporo kryje detali i wybrzmien w stosunku do Revelation. Revelation to takie rozwinięcie Magnum w każdym aspekcie. 

Pozyczylem od kumpla albedo  monolith I też miałem wrażenie że magnum jest bardzo wolny.dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Ronaldo9 napisał:

Pozyczylem od kumpla albedo  monolith I też miałem wrażenie że magnum jest bardzo wolny.dzieki za info

Też miałem Albedo Monolith:P nie zostawiłem go bo miał dziwnie rozmyty środek dla mnie. Taki pastelowy, dziwny, bez konturu. Góra fajna, sypka, zwiewna. Bas nie schodzil tak nisko jak Vdh Revelation. Revelation ma masę na basie, uderzenie... I piękny środek pasma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minute ago, szczypior88 said:

Też miałem Albedo Monolith:P nie zostawiłem go bo miał dziwnie rozmyty środek dla mnie. Taki pastelowy, dziwny, bez konturu. Góra fajna, sypka, zwiewna. Bas nie schodzil tak nisko jak Vdh Revelation. Revelation ma masę na basie, uderzenie... I piękny środek pasma. 

Bas mają słaby to prawda kolega ma.monitory I sam stwierdził że.magnum ma basu więcej. W uk revolution nie są takie drogie bez oryginalnych wtykow więc.moze spróbuje sprzedać  magnum  I kupię revolution

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Bas mają słaby to prawda kolega ma.monitory I sam stwierdził że.magnum ma basu więcej. W uk revolution nie są takie drogie bez oryginalnych wtykow więc.moze spróbuje sprzedać  magnum  I kupię revolution

Nie mylmy. Ja piszę o REVELATION a nie o REVOLUTION. Revelation to jest wyższa półka od Revolution

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

witam 

i do rzeczy bo tu chyba najlepsze miejsce.

czy ktoś wie , miał styczność z kablami vdh robionymi dla meridiana ? Takimi jak w aukcji.

https://www.ebay.pl/itm/Meridian-Analogue-Interconnect-Sub-woofer-cable-by-Van-den-Hul-5-0-metres/193158814864?hash=item2cf9299c90:g:F2wAAMXQQJBQ8wYZ

Sądząc po wtykach chyba nie są to węglówki .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...
1 hour ago, szczypior88 said:

Chcesz xlr czy RCA? Bo fajny kabelek Valley jest na Olx w dobrej kasie. 

Bez różnicy. Z tym ze ja w UK  ,więc  olx nie bardzo mi pasuje ja mogę mieć valley za niecale150£ .wiesz cos może o tym.modelu?

Edytowane przez Ronaldo9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Just now, szczypior88 said:

W jakim sensie pobudzić? Kablami problemów z basem bym nie leczył 

Tez mam takie zdanie ale często sie czyta kiedy kable pogłębiają bas itd. Moje spendory. Sa 2,5 drożne z dwoma 18cm przetwornikami ktore niby schodzą do 47hz I  czasami mi brakuje glebsz3go  zejścia ale rozumiem ze kolumna tak.jiest zestrojona.i to raczej nie możliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Ronaldo9 napisał:

Tez mam takie zdanie ale często sie czyta kiedy kable pogłębiają bas itd. Moje spendory. Sa 2,5 drożne z dwoma 18cm przetwornikami ktore niby schodzą do 47hz I  czasami mi brakuje glebsz3go  zejścia ale rozumiem ze kolumna tak.jiest zestrojona.i to raczej nie możliwe 

Van Den hul ma miękki bas. Trzeba wziąć to pod uwagę. Doda może basu ale z kontrolą może być różnie. Trzeba uważać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
On 12/27/2019 at 8:37 PM, szczypior88 said:

Van Den hul ma miękki bas. Trzeba wziąć to pod uwagę. Doda może basu ale z kontrolą może być różnie. Trzeba uważać. 

Moje spendor niby schodzą do 47hz więc o nadmiar basu sie nie boję, w dodatku wzmacniacz trzyma wszystko  w garści I nie pozwala na wiele.na Ebay  jest  IC VALLEY, dwa rodzaje THE  FIRST oraz MOUNTAIN.Ten ostatni 2500zl I sam nie wiem czy jest sens  wydawać tyle na kabel,z drugiej  strony to został mi tylko upgrade kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Ronaldo9 napisał:

Czesc

Dla czego  tak szybko pozbyles sie revelation???

Szybko? Vdh miałem ponad pół roku. Jak na mnie to i tak długo haha.

Zmieniłem źródło i potrzebowałem lekkiego rozjasnienia. Na ten moment szukam kabli ? na testy mam mieć Vermounth i Black Diamond. Myślę też nad wypożyczeniem Black Cat 3232

Edytowane przez szczypior88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 hours ago, szczypior88 said:

Szybko? Vdh miałem ponad pół roku. Jak na mnie to i tak długo haha.

Zmieniłem źródło i potrzebowałem lekkiego rozjasnienia. Na ten moment szukam kabli ? na testy mam mieć Vermounth i Black Diamond. Myślę też nad wypożyczeniem Black Cat 3232

Na Ebay  w końcu pojawił się  REVELATION  więc  będę  się o niego bił. Miesiąc  temu kupiłem  odcinek  5M Ale  nie wiedziałem że  w tym kablu są 2 osobne żyły  I trzeba mi 10m żeby mieć 2 x2,5m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.