Skocz do zawartości
IGNORED

Kable kupione w chinach


bumbum

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co sądzicie, czy to oryginały? Często kupuje w chinach, z reguły co tydzien jakas paczka z chin do mnie idzie, to smartphon, to słuchawki, jakas elektronika, buty, ale natknąłem się na tanie kable.

10 usd za metr van den Hul-a to rewelacyjna cena. Można by dokupic dobre wtyki RCA i zrobic sobie dobry interconnect.

Czy ktoś z Was próbował już chinskich kabli? np. słuchawki Takstara (posiadam), czy DAC-i SMSL-a robią dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VDH chwali się w firmowych materiałach, że nie produkuje kabli w Chinach, więc prawdopodobnie kupisz tam podróbki...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zerknąć na pozostałą ofertę kabli na tej stronie i "stanie się jasność"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

----------------------------------------------------

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kable kupione w Chinach polecam strone trzeba wybrac zakladkie kable audio hi fi hiend ( bardzo solidnie zrobione i tanie )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) jesli chodzi o kable podrabiane w Chinach to juz inna bajka

 

Jungson Bóstwo No.3 Kabel zasilający AU Australijska wtyczka do HiFi Audio

Jungson Bóstwo No.3 Kabel zasilający Australijska wtyczka dla HIFI audioe Brand New  Declarat jonu Wszystkie rzeczy gwarantuje 100% nowy w oryginalnym polu edycyjnym. Roczną gwarancją! Długość kabla: 1,5 m Materiał przewodnika: Specyfikacja: C (t) 645, L (mH) 2.1 zapłata

436,96 dolarów USD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam chiński wzmacniacz, wystarczy zajrzeć jak jest wykonany nie mówiąc już o umownej cenie za niego. Wcześniej miałem produkty w większości Polskie, teraz już tylko kilka procent z całego systemu, ciekawe dlaczego? Nie mam najmniejszych wątpliwości że to bardzo dobre komponenty, wystarczy spojrzeć jak są wykonane. Co do VDH osobiście zaryzykowałbym pod warunkiem że jest pożądany w systemie ze względu na specyfikę brzmienia tych przewodów, zawsze z niewielką stratą można odsprzedać. Bumbum jakie masz oczekiwania względem tych kabli?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile to Van Den Hul... Jestem przeciwny eksperymentom z podróbkami (w kontekście późniejszego pozbywania się ich i wprowadzania tym samym do obiegu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co sądzicie, czy to oryginały? Często kupuje w chinach, z reguły co tydzien jakas paczka z chin do mnie idzie, to smartphon, to słuchawki, jakas elektronika, buty, ale natknąłem się na tanie kable.

10 usd za metr van den Hul-a to rewelacyjna cena. Można by dokupic dobre wtyki RCA i zrobic sobie dobry interconnect.

Czy ktoś z Was próbował już chinskich kabli? np. słuchawki Takstara (posiadam), czy DAC-i SMSL-a robią dobre.

Przeciez na tym kablu ze zdjęcia jest napisane "Van Den HUI"

 

Haha. Myslisz ze calkiem przypadkowo ostatnie slowo jest napisane wielkimi literami? Popatrz na oryginaly.

post-17230-0-85907900-1388787640_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z kupowaniem kabli VDH w Chinach wydaje się tak niedorzeczny że podejrzewam autora o prowokację

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) co sądzicie, czy to oryginały? Często kupuje w chinach, z reguły co tydzien jakas paczka z chin do mnie idzie, to smartphon, to słuchawki, jakas elektronika, buty, ale natknąłem się na tanie kable.

10 usd za metr van den Hul-a to rewelacyjna cena. Można by dokupic dobre wtyki RCA i zrobic sobie dobry interconnect.

Czy ktoś z Was próbował już chinskich kabli? np. słuchawki Takstara (posiadam), czy DAC-i SMSL-a robią dobre.

Czy Ty piszesz to na poważnie czy to taka mała prowokacja? Przecież na tym kablu jest wyraźnie napisane Van Den HUI i ten kabel to wielki HUI, ale skoro masz pieniądze do wyrzucenia to cóż każdy ma prawo do podejmowania irracjonalnych decyzji. D102 MKIII oryginalny kosztuje 22 EURO/m i jest do kupienia u dystrybutorów. Jesteś albo bardzo naiwny albo chęć posiadania markowych produktów nie idąca niestety w parze z możliwościami finansowymi zabija w Tobie minimum zdrowego rozsądku albo być może i jedno i drugie. Nie twierdzę że kabelki chińskie to gówno. Skoro Chińczycy podobno robią zupełnie dobry sprzęt audio to dlaczego mieliby nie robić dobrych i do tego tanich kabli? Tu jednak mamy do czynienia z bezczelnym podszywaniem się pod znaną i renomowaną markę europejską. Piszesz że często dokonujesz zakupów w Chinach i jeśli kupujesz rzeczy na własny użytek to Twoja sprawa ale jeśli sprowadzasz podróbki do dalszej odsprzedaży to dobrze Ci nie życzę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablik nie spinaj sie.

Wiesz tu chodzi o to że nakupują syfu a potem zaśmiecają rynek wtórny a zawsze znajdą jakiegoś niemotę który uciuła parę złotych zamiast dziecku kupić cos do jedzenia to kupi to gówno. Swoją droga to niezłe jaja Van Den HUI :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pablik ma racje, mnie też irytuje kopiowanie podrabianie. takie kable też mogą być bardzo dobre. czy nie lepuj było stworzyć nową markę, jeśli jest się pewnym swojego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tego HUI myślałem że tak VDH pisze literę L . Nie miałem i nie widziałem nigdy kabli tego producenta. Myślałem że skoro jest to strona sklepu a nie jakaś aukcja na aliexpress to jest szansa by to było oryginalne. Chciałem sam sobie zrobić dobre interkonekty bo tak jest taniej. Do gramofonu też robiłem sam z kabla Schulz dk4 polecanego tu na forum i jestem zadowolony. 22 euro w Polsce to też dobra cena i nie ma co faktycznie ryzykować w chinach. No ale może są tańsze typowo chińskie kable godne uwagi?

 

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 2

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy przejrzeć allegro ,,audioquesty, tara labsy, cardasy, siltechy. Do wyboru do koloru, nic tylko ściągać z chin i żenić naiwnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Chin najlepiej tylko Sos Sojowy, Sos Słodko-Kwaśny albo Sos Słodko-Pikantny a jeśli chodzi o kable, buty, ciuchy itd to pozostaje tylko…S.O.S. dla rozumu!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tego HUI myślałem że tak VDH pisze literę L . Nie miałem i nie widziałem nigdy kabli tego producenta. Myślałem że skoro jest to strona sklepu a nie jakaś aukcja na aliexpress to jest szansa by to było oryginalne. Chciałem sam sobie zrobić dobre interkonekty bo tak jest taniej. Do gramofonu też robiłem sam z kabla Schulz dk4 polecanego tu na forum i jestem zadowolony. 22 euro w Polsce to też dobra cena i nie ma co faktycznie ryzykować w chinach. No ale może są tańsze typowo chińskie kable godne uwagi?

 

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 2

Nie zauważyłem tego HUI myślałem że tak VDH pisze literę L . Nie miałem i nie widziałem nigdy kabli tego producenta. Myślałem że skoro jest to strona sklepu a nie jakaś aukcja na aliexpress to jest szansa by to było oryginalne. Chciałem sam sobie zrobić dobre interkonekty bo tak jest taniej. Do gramofonu też robiłem sam z kabla Schulz dk4 polecanego tu na forum i jestem zadowolony. 22 euro w Polsce to też dobra cena i nie ma co faktycznie ryzykować w chinach. No ale może są tańsze typowo chińskie kable godne uwagi?

 

Wysłane z mojego ZP810 za pomocą Tapatalk 2

witam bum bum , jak już chcesz van den hula to , tylko tak ci doradze że np cs122 miałem głośnikowy i np z nadem c372 czy też c370 zupełnie się nie zgrały , strasznie kocyk zarzucają , i mam wrażenie że to już taka specyfika van den hula , robione metodą węglową czy jakoś tam , przypuszczam że głównie do jasnych systemów , bo fajnie wygładzają górę i dół mają naprawdę ok

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często kupuje w chinach, z reguły co tydzien jakas paczka z chin do mnie idzie, to smartphon, to słuchawki, jakas elektronika, buty,

Jeśli kupujesz chińskie marki to ok. Ale jeśli światowe marki ściągasz z Chin, to gratuluję dobrego samopoczucia. Na bank masz podróby - telewizja, radio i przede wszystkim cały internet o tym bębnią. Trzeba mieć w ręku oryginał, żeby zobaczyć różnicę. Kable to kupuj w sklepie, a i tu pewności nie ma, bo wszędzie się "cuda" zdarzają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, kupiłem kabelek w polsce. Ale przecierz z markowych rzeczy w chinach nie wszystko to podróby chyba. Nie wierzę ze nie mają oryginalnych marek jak sony,panasonic, philips czy tez oryginalnych kabli VDH i innych. Przecierz do cholery tam tez audiofile mieszkają chyba.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Atoll IN200 Signature, CD-Primare CD-31, Pioneer PL30LII, preamp Buphono, Kolumny-Tannoy XT8F, Kabel gł.-Tellurium Q Ultra Blue, DAC SMSL SU-9, Streamer Raspberry Pi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Jeśli kupujesz chińskie marki to ok. Ale jeśli światowe marki ściągasz z Chin, to gratuluję dobrego samopoczucia. Na bank masz podróby - telewizja, radio i przede wszystkim cały internet o tym bębnią. Trzeba mieć w ręku oryginał, żeby zobaczyć różnicę.<br />

ten oryginalny to też w większości z Chin :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę ze nie mają oryginalnych marek jak sony,panasonic, philips

Mają. I mają również całe sklepy czy salony, które są podróbkami. Np Apple czy Adidas itp - wszystko: logo, witryny, układ stoisk i oczywiście produkty - wszystko podrobione. Trzeba czasami telewizję oglądać.. Miastom potrafią zmieniać nazwy np. na France czy Italy, żeby potem z czystym sumieniem pisać Made in France czy Italy. Przykro mi, obudź się.

 

ten oryginalny to też w większości z Chin :)

Zgoda, tylko co z tego? Po czym poznasz podróbkę?. Tylko autoryzowany dystrybutor daje jakąś tam nadzieję, że dostajesz oryginał.

Na kablach najłatwiej robić przekręty. Raz - trzeba mieć wyrafinowane ucho, żeby w ogóle wyczuć jakąś różnicę. Dwa - trzeba mieć materiał porównawczy, a jak się szuka taniej okazji w internecie, to na bank się nie ma oryginału, bo fałszują te drogie kable. I nabijają w butlę , aż miło.

 

A widzieliście dokument Wojciechowskiej (Kobieta na krańcu świata) o Wietnamczykach żyjących na na barkach w jakiejś zatoce? Skrajne ubóstwo, ale wszyscy schludni w ciuchach od Armaniego itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam tylko uwagę że tzw "podróbki" chińskie są na coraz wyższym poziomie, co więcej wiele firm chińskich ma już swoje wyrobione znaki firmowe: Yaqin, MingDa itp., za niedługo Audiocrest będzie chińskim firmowym znakiem kabla i ciekawe co wtedy rzekną potentaci.. Fakt że lampowe wzmaki z Chin królują na rynku nie wynika tylko z ich ceny ale z dźwięku. Negowanie "podróbek" bez sprawdzenia tylko dlatego że są podróbkami jest dobre dla tych co "muszą" płacić drożej bo im nie wypada.. ale może jeszcze nie dziś ale za niedługo, bardzo niedługo prestiż będzie jedynym powodem niekupowania kabli z Chin tak jak to dziś jest ze wzmacniaczami lampowymi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fxx, negowanie "podróbek" to po prostu wyraz piętnowania faktu naruszania czyjejś własności, czyli piętnowanie kradzieży.

Z drugiej strony, czy jest jakaś firma chińska która sama opracowała swój produkt od podstaw, a nie po prostu na początku skopiowała inny produkt i obecnie wytwarza go pod swoją nazwą?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po odsłuchu kabel jest OK, to mam gdzieś skąd pochodzi ten produkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak smakuje mi jabłko kupione na rynku, mam gdzieś czy sprzedający zebrał je z własnego sadu, czy ukradł sąsiadowi w nocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdrowe podejście. Ewentualnym przestępstwem niech zajmują się inne służby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to kopia to jest ścigane są z urzędu, ale dzięki temu że jest sprzęt z Chin w tym również podróbki kabli (to jest proszę Szanownych początek) to może i firmy kablarskie powoli zejdą do sensownych cen ze swoimi wyrobami. A napisałem że to początek bo jak się nauczą to zrobią swoje pod swoją marką i będzie jak z Yaqinem, Oberonem i innymi które teraz trudno kupić a testować ich za bardzo nie chcą bo niską ceną psują rynek i nieuzasadnione ceny tzw "highendu" :). Są wszakże ci którzy zawsze kupią droższy produkt TYLKO dlatego że droższy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli po odsłuchu kabel jest OK, to mam gdzieś skąd pochodzi ten produkt.

 

Jakie to polskie... Od gier przez muzykę po kable...najlepsze są kradzione złym koncernom...kraj katolicki niby a ciekawe ile procent userów kradnie muzykę..jestem ciekawy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a ciekawe ile procent userów kradnie muzykę..jestem ciekawy

A ty kradniesz?

Niedobrze... rząd nie znosi konkurencji.

Co zaś się tyczy tematu, to od ścigania przestępczości są odpowiednie służby.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Monitor Audio RX8, RX Center, Silver 1; DAC : 8-ch DIYINHK ES9016, XMOS Multichannel; Power AMP : 6-ch TPA3255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.