Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do kolumn Mildton 80


: Majkiel :

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem szczęśliwym posiadaczem samodzielnie wyremontowanych kolumn Mildton 80. Niestety narazie graja one na wzmaku Diora WS 354 co chciałbym zmienić w najbliższym czasie. I tu pojawia się problem, mianowicie nie mam za dużego doświadczenia ze wzmacniaczami i nie wiem jak co gra. Szukam wzmacniacza o czystym ciepłym brzmieniu. Nie chodzi mi o potężną moc ale o jak najwyższą jakość dzwięku w jak najniższej cenie. Słucham rocka i metalu

 

Mam nadzieje że mi pomożecie w wyborze :)

 

Cena max. 300 zł

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że w tym budżecie pod te kolumny powinien zadowolić cię choćby taki pioneer a-450r czy 501/550r.One raczej ocieplają brzmienie choć nie są to demony szybkości na basie, nie ma cudowanej sceny i detali.

Powinien to już być jakościowy skok do przodu.

A jeżeli zależy ci na jakości poszukałbym denona pma-520/720 (niezły bas , dosyć muzykalny) czy choćby fine artsa ale V3, dobrym wyjściem w tej cenie byłby też marantz pm-50 czy pm-52. Te marantze są bardzo muzykalne i szczegółowe jak na ten przedział cenowy, myślę, że powinieneś być zadowolony.

Co prawda napiszę po raz kolejny , że nie bardzo widzę ciepło grający wzmacniacz do takiej muzyki jak Rock , metal.

Tam potrzeba dynamiki i raczej brzmienia typu pma-560 w tej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.