Skocz do zawartości
IGNORED

jaki sub Jamo Infinity Koda Taga Ferguson Pomocy!


onkyo717

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mały problem z wyborem potrzeba krótkiej i na temat odpowiedzi pokoj powyzej 30 m2 i trzeba wybrać z niżej opisanych subow:

 

Jamo E6sub subwoofer

infinity entra sub two

Infinity Beta SW10

Koda sw 1000

Ferguson Noble Sub

Taga TSW-150

 

z gory dziekuje za odpowiedz

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w tym przedziale chciałem wybrać coś co najlepiej zagra , wybrałem dostępne na rynku i w cenie w jakiej mój bratanek da rade zapłacić, :) dlatego potrzebuje pomocy bo dla siebie to pewnie w rel lub coś lepszego ....

no i tak jak wspomniałeś z tej paczki subów oczekuje najgłośniejszego do KD bo do muzy wystarcza mu same kolumny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mały problem z wyborem potrzeba krótkiej i na temat odpowiedzi pokoj powyzej 30 m2 i trzeba wybrać z niżej opisanych subow:

 

Jamo E6sub subwoofer

infinity entra sub two

Infinity Beta SW10

Koda sw 1000

Ferguson Noble Sub

Taga TSW-150

 

z gory dziekuje za odpowiedz

Jeśli do muzyki to zdecydowanie powiedziałbym, że zamknięty Infinity Beta SW10, ewentualnie Jamo. Ale skoro do filmów to zdecydowanie ten drugi Infinity (12' z dziurą). Reszta to nie ta liga.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie wyminione to made in china więc czego oczekujesz? Jakości?

 

A co to ma do rzeczy? Chińczyką brakuje siły na dokręcanie śrubek? Weźcie się w końcu nauczcie że ważniejsze jest to kto jest właścicielem danej firmy a nie kto to składa. Wyobraźcie sobie przerzucenie produkcji na nasz kontynent, dopiero byłby płacz i lamenty że drogo. Natomiast jeśli producent leci po bandzie z kosztami na materiałach do produkcji, tak jak teraz to robią, to nie ważne czy będzie to produkowane czy składane w Chinach, Wietnamie,Wietkongu czy na orbicie Jowisza, dalej będzie chłam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do muzyki to zdecydowanie powiedziałbym, że zamknięty Infinity Beta SW10, ewentualnie Jamo. Ale skoro do filmów to zdecydowanie ten drugi Infinity (12' z dziurą). Reszta to nie ta liga.

dzieki tak wlasnie myslalem sw 10 ale bardziej na Jamo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

posiadałem pare roznych subwooferow marki jamo i zadnego bym nie polecil.bynajmniej z tych które uzywale,wszystkie były 25 cm glosniki.jak pisałem już w innym poscie,wszystkie subwoofery które posiadałem-a było ich kilkanaście(kef,jamo,tannoy,mourdant short,) nie miały porównania do pradigm-pdr-10.przebijal on je wszystkie,i do kina i do mozyki również był bardzo dobry względem mnie,ma on zresztą bardzo dobre opinie na forach zagranicznych.to już starszy model ale sadze ze rewelacyjny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.