Skocz do zawartości
IGNORED

POMOCY! Jakie kino kupić ?


Bartek_53059

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jak w temacie potrzebuję kina do salonu przeznaczenie to 85% TV i PS3 a 15% muzyka.

Ustawienie pokoju takie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Z tym że ja mam kafle na podłodze. Wymiary pomieszczenia to 5,7 na 5,3 metra. Kwota jaką chcę przeznaczyć to 2000zł, max 2500 zł

Co powiecie na taki zestaw ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Na amplituner yamaha rx-v475 jestem już prawie zdecydowany można w przyszłości podłączyć suba. Tylko jaki zestaw 5.0 do tego ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

wybór amplitunera jak najbardziej poprawny, jednak do Twojego pomieszczenia (biorąc pod uwagę powierzchnię, niestety link z ustawieniem nie otwiera się) Jamo S426 będą zdcydowanie za słabe. Biorąc pod uwagę budżet, zwróć uwagę na zestaw Taga Harmony TAV-506 v.2 5.0. W przypadku oferty pakietowej, cena zestawu niewiele przekroczy załoźony budżet, jednak taka konfiguracja będzie w stanie dobrze nagłośnić Twoje pomieszczenie.

 

W przypadku pytań służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że kolumny są za małe. Staraj się dobrac jak mówi Q21 jakis pakietowy zestaw wtedy jest taniej. Ewentualnie weź 473 to praktycznie to samo, a różnice w cenie bojest tanszy wrzuć do wiekszych kolumn.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz możliwość późniejszego dozbierania to proponuję kupować po tzw kawałku , teraz ampla i same fronty , salon masz duży więc zakup kina za taką kasę mija się z celem , weź pod uwagę , że do takiego salonu musisz zakupić odpowiednio mocny subwofer a taki będzie podchodził pod 1,5 tys lub więcej inaczej też mija się z celem wogóle kupowanie go , zobacz na Jamo 660 , mocny sub z obudową zamkniętą co dobrze wspomoże monitorki przy odsłuchu stereo jeśli zabraknie Ci basu z monitorów ,

1,5 tys minimum musisz liczyć na amplituner , 1 tys na kolumny podłogowe będzie za mało , możesz kupić monitory , np. Indiana Line i model Tesi 260 ale to ok 1,4 tys za parę , możesz również popatrzeć na Monitor Audio MR2 no tu akurat ok 1 tys , nie będziesz przecież robił dyskoteki a mają one odpowiednią moc do nagłośnienia miejsca w którym będziesz słuchał muzy i oglądał film zestaw oparty na MA i serii MR 2 na przód i MR1 na tyły (surround) a Centr wiadomo to ok 2,5 tys , zestawu Indiana Line opartego na przodach Tesi 260 , centralnym Nota 740 i Nota 260 na tyłach (surround) to ok 3 tys , możesz też popatrzeć na Wharfedale Diamond i model 10.2 na fronty a 10.1 na tyły i centralny to ok 2,5 tys wszystko to zestawy 5.0 natomiast do kina i przy monitorach subwofer , i jak wspomniałem wyżej nie słabszy niż 200W bo będzie kicha ,

w amplitunerze włączysz automatyczną kalibrację i ustawi Ci odpowiednie nagłośnienie miejsca odsłuchowego (sofa,kanapa itp) i spokojnie starczą monitory, te co podałem mają odpowiednio duże głośniki basowe więc będą miały dobry bas jednak o tym musisz się przekonać na własne uszy podczas odsłuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.