Skocz do zawartości
IGNORED

głośniki do rotela?


mar0_29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem. Kupiłem amplituner rotela rsx 1056 po podłączeniu do głośników altus 200 okazało się że ten zestaw bardzo słabo odtwarza tony wysokie. Jakie kolumny by z nim dobrze zagrały?? Jeszcze dopisze że po podłaczeniu do niego pozyczonych kolumn o technicznie słabszych parametrach zagrał rewelacyjnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altus to po prostu słaby pomysł.

Nie ma chyba wzmacniacza który dodałby im uroku.

Jakim budżetem dysponujesz ? Jak duże pomieszczenie ( i jak rozstawione ) ? Jakiej muzyki słuchasz ? Do Rotela można coś dozbierać , ale nie bez informacji o reszcie toru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Rotela najlepiej kolumny na tekstylnych tweeterach, no chyba, że dysponujesz kwotą powyżej 10.000 zł za zestaw, to wtedy wybór jest dużo większy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój budżet to ok.2500 zł i wolałbym uzywki. Muzyka to rock ,pop, lekkie techno, troche klasyki, dance, lubie kawałki z lat 80 tych, ogólnie wszystko oprócz heavy metalu itp. pokój to około 10 m, lubię dobrze grającą górę i i tony niskie z lekko wycofanym środkiem ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok 230 km znalazłem kilka sztuk u siebie , mission m35i , tannoy mercury V4, dali zensor 5 , B&W DM603, KEF Q7 ale te już delikatnie przekraczają mój budzet są jeszcze jbl es 90, dali suite 1,7, qadral qlx 205, to tyle , te kolumienki są w moim zasięgu wszystkie ceny oscylują w granicach 1500zł tylko KEF jest za 2200 ale może warto dołozyć , szczerze to żadnej z nich nie słyszałem bardzo proszę o wasze opinie co by pasowało do rotela ,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.