Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw stereo do domu.


Gabryś Szewczyk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zamierzam kupić sprzęt muzyczny, a dokładniej 2.1 czyli 2 na prawde dobre kolumny podłogowe oraz subwoofer i do tego wzmacniacz.Zamierzam przeznaczyć na kolumny od około 2-3 tyś. na subwoofer od 2-2,5 tyś. i na wzmacniacz do 2,5 tyś. Na początek zamierzam kupić sam wzmacniacz gdyż posiadam już kolumny tonsil fenix, subwoofer kody i stary wzmacniacz yamahy, który ma już z 20 lat są to trochę słabe sprzęty więc chce coś na prawde w miarę dobrego kupić. Proszę o propozycje zestawów najlepiej firmy Yamaha,Pioneer, Harman Kardon,JBL. Chciałbym żeby zestaw najlepiej składał się z podzespołów jednej marki najlepiej Yamahy i jeśli się nie myle będą lepiej ze sobą współgrać, oczywiście jestem otwarty na wszelkie propozycje tak aby sprzęt najlepiej ze sobą współgrał jak i był dobrej jakości. Aż tyle pieniędzy na razie nie posiadam więc będe starał się z czasem odkładać i po kolei dokupywać reszte, jednak na pierwszy ogień idzie wzmacniacz. Poczytałem trochę o sprzętach 5.1 i stero 2.0 - 2.1 i jednak jestem przekonany po opini innych użytkowników do stereo gdyż będę częściej używał kolumny do słuchania muzyki,grania na konsoli, filmy będe oglądał na bluray z ps4 więc na pewno będe tego rzadziej używał.Muzykę odtwarzam z telefonu,laptopa często z przęglądarki w tv. Nie słucham radia więc amplituner nie jest mi potrzebny, a stare kolumny wraz z wzmacniaczem i subwooferem sprzedam. Mój pokój ma około 27 m2 , sprzęt ma być nowy. Słucham najczęściej pop,dance,rock,muzyka klubowa i klasyczna - od czasu do czasu słucham hip-hop,reggae i rap. Bardzo lubie niskie tony (bass) i przy tym perfekcje i dokładność wysokich tonów średnie mniej mnie interesują.Ma to być jednorazowy zakup na lata. We wzmacniaczu przyda sie USB.To chyba wszystko.

 

Mile widziane odpowiedzi ; >

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam od pół roku zestaw Yamaha as-500(posiada gniazdo dla suba)+ Yamaha cd-N500 (strumieniowiec-muzyka z kompa, telef. USB, radio internetowe)+ kolumny od polskiego Pylon Audio Topaz 20 .Basu o który tak walczysz jest jak dla mnie sporo pozostałe składowe są jak piszesz, czyli przejrzystość i neutralność kolumn.z wyrażnie wysuniętym wokalem do przodu, co mnie bardzo się podoba.Za to wzmacniacz i żródlo są po jasnej stronie-tak gra Yamaha. U mnie to gra w 13m2, u Ciebie jest dwa razy więcej, moim zdaniem przyjazny metraż dla tego zestawu.Tyle mogę Tobie powiedzieć. pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.