Skocz do zawartości
IGNORED

Dlaczego zakładka hi-end jest dla biedaków ?


Kubri

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie. Nie widzę zakładki hi-end? Może jako życiowy nieudacznik nie zasługuję by ja oglądać?

 

A może przyczyną jest fakt ze forumowi hi-endowcy okazali się zwykłymi gołodupcami, których nie stać na zakup prawdziwego hi-endu w postaci DACa za 120tys.$?

 

I fakt ten straszny musi ukrywać administrancja tego foruma zabawnego żeby nie zrobić sobie obciachu i nie stracić przychodów z reklam? Dlatego kasują wątki dla gołodupców?

 

Ja wnioskuje o utworzenie kolejnej zakładki - pod nazwą plebs. Ale chyba nie przejdzie, bo obejmie wszystkich na forum :-)

 

Ciekawe czy wątek powisi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powisi ale zawiśnie...w niebycie:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja widzę....chociaż niegodny jestem.....

 

...niegodny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

DAPHILE, Arcam irDac, Musical Fidelity A3, Paradigm studio 40.4 + REL T5,ibasso DX120,DX100, Iriver H140 eph100 HD650. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kurna tos mnie zdołował teraz: To z naszych czworaków ni emozna ogladnąć sobie hi-enda nawet???

 

ja widze tylko takie:

 

Stereo

Akustyka

Analog

Lampa

DIY

Muzyka

Kino Domowe

Film

Bocznica

PC Audio

Car Audio

Kluby

 

GDZIE JEST NEMO ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzisz zakładki Hi-End bo ta zakładka nie pokazuje się na badziewnych komputerach dla plebsu.

Zakładkę Hi-End dostrzeżesz tylko i wyłącznie korzystając z dowolnego komputera Apple lub z peceta z procesorem minimum i7.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swoim lapku od Della widzę ;p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To HI-END jest tylko STEREO !?

 

A co z Quasi Quadro? Quadro? DTS 5.1, 6.1, 7.1 i kolejne??? Nawet dolby Pro się pod to nie załapie??? To wszystko nie jest już hi-end? Tylko jakieś stare plebejskie stereo???

 

Aaaa to całe szczęscie. Mając więc kino domowe nie muszę się zaliczać do tej grupy biedaków, których nie stać na prawdziwy hi-end!

 

bo oni są w stereo :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SlawekR

(Konto usunięte)

W odbycie to są już inni :-) To tak anowa polska tradycja wchodzenie w odbyt :-)

 

Odnośnie tytułu wątku. Zakładka ta, jak każda inna jest dla wszystkich ludzi, którzy dyskutują w rozsądnych granicach kultury dyskusji. Nie ma podziału na biednych i bogatych, jest za to podział na tych którzy dyskutują normalnie i na tych którzy sypią personalnymi obelgami. Przynajmniej osobiście będę się o to starał, żeby kierować się takim wyznacznikiem.

 

Polecam więc zastanowić się do, której grupy chciałbyś się zaliczać i ewentualnie dostosowań do niej język. Oczekujesz poważnego traktowania i szacunku, daj to samo od siebie. Póki co dałeś niestety popis odwrotnej skrajności. Proponuję szklankę zimnej wody dla ochłody przed kolejnym postem i wszystko wróci do normy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem w normie Sławku. Ale kiedy TY ostatnio byłeś u lekarza?

 

A przepraszam, na ten typ przypadłości zwany moderacja i to wbrew sobie, nie ma lekarstwa i żadnej pomocy.

 

Polecam więc zastanowić się do, której grupy chciałbyś się zaliczać

 

Już mnie zaliczono. Parantula zidentyfikował to jako przynależność do "życiowych nieudaczników" z czym trudno mi się nie zgodzić.

 

Ale ogólnie to jak najbardziej mogę być w zakładce "Audio Plebs" w której zmieści się także zakładka Hi-End.

 

Tylko nie wiem dlaczego Hi-End jest w zakładce stereo??? Bo mając PC Audio i Kino domowe już się do Hi-endu nie zaliczę. Nie ma takiej szansy. Ale w Plebsie razem z nimi mógłbym być :-)

 

Ps. Czy Tobie za tę moderacje coś płaci spółka SITE. Bo jeśli nie to stracisz resztki szacunku w moich oczach.

 

Ale najpierw musisz zaplacic 120tys $

 

Nie stać mnie! To dla mnie absuradlnie drogo!

 

Ale dla Elberotha też! Wiec...?

 

jesteśmy w jednej klasie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Ja jestem w normie Sławku. Ale kiedy TY ostatnio byłeś u lekarza?

 

To jest właśnie metoda dyskusji o dyskutujących, o której pisałem.

 

Już mnie zaliczono. Parantula zidentyfikował to jako przynależność do "życiowych nieudaczników" z czym trudno mi się nie zgodzić.

 

Ale ogólnie to jak najbardziej mogę być w zakładce "Audio Plebs" w której zmieści się także zakładka Hi-End.

 

Tylko nie wiem dlaczego Hi-End jest w zakładce stereo??? Bo mając PC Audio i Kino domowe już się do Hi-endu nie zaliczę. Nie ma takiej szansy. Ale w Plebsie razem z nimi mógłbym być :-)

 

Ps. Czy Tobie za tę moderacje coś płaci spółka SITE. Bo jeśli nie to stracisz resztki szacunku w moich oczach.

 

Ja naprawdę nie zamierzam Cię nigdzie zaliczać, szufladkować ani oceniać jako osobę. Ocenie podlegać będzie tylko forma w jakiej prowadzisz dyskusje. Tak samo jak wszystkich innych dyskutujących bez wyjątku. Bo taka jest rola moderatora i wyłącznie taka. Póki co prezentujesz fatalną formę. Rozumiem że wylewasz frustracje. Ale taka forma dyskusji do niczego pozytywnego nie doprowadzi. Tak samo jak dalsza dyskusja w tym wątku i w tym tonie. Wątek uznaję jako czysto prowokacyjny, w celu wszczęcia pyskówki i dalszego wylewania frustracji. Dlatego też idzie do zamknięcia.

 

PS. Nikt mi za nic nie płaci. Jedyną zapłatą jakiej bym sobie życzył, będzie dobra kondycja forum, z którego tematyką się utożsamiam i które lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.