Skocz do zawartości
IGNORED

marantz pm11s2 warto?


Jasku

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie cena to 2100 euro razem z piecioletnia gwarancia sprzet nowka w kartonie. Uchowal sie taki jeden w saturnie w magazynie. Moze ktos ma ten model i moglby mi krotko opisac jak gra?

Mozyka preferowana to glownie pop trochw ballad rockowych. Mialo by to grac w towazystwie sony cdp ax30es po modyfikacji i kolumnami mulidine cadence

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego modelu nie słuchałem, ale poszperałem w sieci. W żadnym razie nie chcę gasić Twojego zainteresowania. Z tego co widzę maszynka ma kilka bardzo fajnych myków, ale jednocześnie trafiłem tekst Pacuły:

 

"Marantz PM11S2 promuje pierwszy plan, a to co za nim, trochę tłumi. Dlatego muzyka wydaje się być blisko, ale nie doczekamy się imponująco głębokiej sceny, ani kreowania obszernej akustyki dużych wnętrz""

 

Wiem, że to tylko opinia, ale ten gościu rzadko cokolwiek krytykuje. W takim smoku i w tej cenie problem z planami? Pojechałbym, posłuchał z dobrymi kolumnami i sprawdził na ile to prawda.

 

Tu masz link do recenzji:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

W środku wygląda średnio. Zaznaczam tylko, że to moja subiektywna opinia.

 

8 kzł to sporo na wzmacniacz, a wzmacniacz to nie to samo co CD z laserem, mechanizmem itd.. Rozejrzyj się, może trafisz coś lepszego zwłaszcza na rynku wtórnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PM11S2 raczej najlepiej sprawdza się w łagodnej muzyce, klasyce, wokalu (szczególnie żeńskim). Nie zaryzykowałbym zakupu bez odsłuchu.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.DIRECT IN w skrocie oznacza to, ze mozesz podpiac tego ampa do av ampa i wtedy marantz zasila Ci w kinie fronty co daje Ci lepszt dzwiek a Twoj av amp ma wiecej powera na pozostale glosniki. To ma wlasnie model PM11s3.

 

8tys to jest juz duzo na stereo ampa, ale napewno nie za ten model Marantza. Ja Ci tez tu moge wkleic duzo opini i to pochlebnych, ale po co ?? Hmm nie wiem czy do Twoich kolumn nie bylaby czasem lepsza lampa, albo hybryda.

14s1 glownie ma ulepszony przedwzmacniacz gramofonowy i to na tyle, a tak to samo co 15s2, ktory mozna lyknac za 6tys.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem owy wzmak dzisiaj w domu i wogole nie gral w moim systemie

Za duzo i za twardy bas nie czytelny nie konturowy, wokale ladne sczeguly na gurze tez ok.

Jakos mi nie przypadla "calosc "do gustu, moj "unico se" o klase tanszy ale gra w moim systemie lepiej,

muzykalniej, bardziej "czytelnie".

Nie bijcie nie krzyczcie, to tylko moje odczucie w moim systemie

w sklepie z glosnikami "canton" w pomieszczeniu okolo 40 m2 zagral jakos inaczej lepiej niz u mnie

temu go wziolem na odsluch.

Dziekuje forumowiczom za pomoc

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.