Jump to content
IGNORED

Jaki sprzęt

jondro25

Recommended Posts

Guest SlawekR

(Konto usunięte)

Dopuszczam post warunkowo. Ale jeśli to ma być prowokacja, to długo się nie uchowa. Uściślij o co Ci konkretnie chodzi, albo wątek przeniesie się do krainy wiecznych łowów, jeszcze szybciej niż powstał.

Chodzi mi o jakieś głośniczki typu crative ( np. coś takiego

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) mogą być 5.1 albo 2.1, żeby nie były też bardzo duże bo chodzi mi żeby je łatwo przenosić.

Guest SlawekR

(Konto usunięte)

Post z wyjaśnieniem nie był widoczny na czas, bo użytkownik, jako "świeży" cały czas jest w trybie zatwierdzania postów.

Przenoszę do PC Audio.

Tekst Pana jondro 25 idiotyczny,a moderator jeszcze dyskutuje.......ludzie litości!!

Gwoli wyjaśnienia, zawsze staram się zakładać dobrą wolę autora postu. Oczywiście do czasu, aż nie wykaże się czymś wręcz odwrotnym. Wszyscy użytkownicy o uczciwych zamiarach, nawet jeśli są "nowi" i jeszcze nieco nieporadni, na pewno chcieliby być poważnie traktowani. I tego staram się trzymać.

Uszczypliwe komentarze naprawdę są zbędne. A już na pewno nie wniosą nic pozytywnego do sprawy. Proszę mi pozwolić robić swoje.

Z tym budżetem to post trzeba przenieść nie do pcaudio tylko do pclab. Nie mniej, żeby nie było, że jestem złośliwy - to najlepszy sposób na wydanie tych 100pln:

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.