Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do muzyki kameralnej, chóry - budżet: 5.000 pln


lete

Rekomendowane odpowiedzi

Patrzę na zegarek, jest 2:40 nad ranem. A ja właśnie skończyłem pierwsze godziny odsłuchów lampy po modyfikacji przez p. Waldka - Xindak MT-3. I powiem szczerze, że lampka daje radę... Za wcześnie na podsumowanie i wnioski, ale ponieważ jest to moja pierwsza "poważniejsza" lampa, powoli zaczynam rozumieć, co "lampiarzy" tak kręci ;) Średnica odpowiednio "waży", jest "gęsta", wokale rzeczonego chóru brzmią w sposób godny, dumny i stateczny - i o to chodzi ;) W trakcie dnia będę mógł trochę "odkręcić" mocy i wtedy posłucham pozycjonowania i barw, acz... jestem dobrej myśli ;)

Dopiero z lampą moje Harpia Acoustics Nicolo pokazały na co je stać na średnicy. A już myślałem, że węglowy Usher to głośnik niereformowalny...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie akurat w zupełnie w drugą stronę!

Warto przełamać się do tranzystora:)

Słuchałem ostatnio u siebie w torze zestawu z lampową końcówką za x razy tyle co mój i ...nie zagrała.

Nie ma reguły...

pewnie ze nie ma reguły tylko pierwsza rzecz trafomatic na dobrych lampach to tez koszt koło 20kz, a druga gram na artach wiec sie do tranzystora napewno nie przekonam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.