Skocz do zawartości
IGNORED

Kable głośnikowe Chord Signature- kto miał styczność?


profundis

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Poszukuję kabli głośnikowych do swojego systemu, a że chciałbym najpierw się jakoś ukierunkować prosiłbym Was, drodzy forumowicze, o wskazówki, opinie, rady . Mam na względzie, jak w temacie- Chord Signature, ale jestem otwarty również na inne propozycje, w podobnym przedziale cenowym np. Harmonix czy Kimber, czyli około 4-5 tysięcy za nówki. Poszukuję przede wszystkim wyrównania w całym paśmie, rozdzielczości, przejrzystości, przestrzenności, bez zbędnej utraty wypełnienia , płynności, naturalności i barwy. Wiem, o taką konfigurację cech bardzo trudno w tym przedziale cenowym, ale gdyby się chociaż zbliżyć ku temu, będzie dobrze. Dzięki za wpisy:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Salon,kasa kaucja-namiętne słuchanie-decyzja czy słyszę i czy warto i wszystko w temacie.

Nikt,ale to absolutnie nikt nie jest w stanie pomóc w takim wyborze.

Ma inny system,inne pomieszczenie i inaczej dane dzwięki odbiera niż ty-i inaczej opisze,nazwie dzwięk niż ty- i nie wiadomo czy to nie będzie na granicy percepcji,lub autosugesti testów lub innych wpisów.

Zrób wypad latem na Ibizę za tę kasę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wypożyczenie i test w Twoim systemie. Zwróć uwagę na kabel Tellurium Q Green Speaker, Albedo Monolith oraz wymieniony przez Ciebie Chord Signature.

Zapraszam.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wypożyczenie i test w Twoim systemie. Zwróć uwagę na kabel Tellurium Q Green Speaker, Albedo Monolith oraz wymieniony przez Ciebie Chord Signature.

Zapraszam.

 

 

I o to właśnie mi chodziło, na co zwrócić uwagę. Nie oczekuję jednoznacznej odpowiedzi.

To oczywiste,że każdy inaczej słyszy, nazywa itd, ale jeśli ktoś ma jakieś porównanie w swoim dobrze znanym środowisku, to jest w stanie zauważyć, jakie kabel ma cechy charakterystyczne, szczególnie mając system bardzo bliski neutralności, to pomoże mi zawęzić poszukiwania:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.