Skocz do zawartości
IGNORED

HECO GT 702


laazy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zamierzam kupić kolumny do swojego zestawu PMA-720AE oraz DNP-720AE. Głównie brałem pod uwagę Rx8 i Dali ikon, ale ostatnio znalazłem kolumny Heco Celan 702 GT poniżej 6000zł. Sprzęt będzie grał w pokoju o rozmiarach 8x6m. Chce zasięgnąć opinii specjalistów, co sądzą na temat tych kolumn. Szukałem ale nie znalazłem wielu informacji.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys mialem RX8, GT 702 imho sa zdecydowanie przyjemniejsze dla ucha, ale do nich min donek pma 1510.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie bardziej od MA RX, również polecę Ci heco GT 702. Zapytaj o cenę w salonie audio w Świdnicy. www.audio-top.pl. Z tego co ostatnio pamiętam to mieli je w cenie coś ok. 5500zł para.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślę o tych kolumnach. To rewelacyjne wykonanie po prostu mnie urzekło. Jeszcze ich nie słuchałem jestem na etapie innych zakupów. Daj znać jeśli byś je wybrał lub z czym dźwiękowo będziesz je słuchał-porównywał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądałem ofertę w tym sklepie, dziwią mnie tylko tak niskie ceny, w porównaniu do konkurencji.

 

Cena adekwatna do Polskich zarobków. Bez łaski można te kolumny kupić w MM w Dreźnie za 1350euro para. A więc wychodzi ok 5500zł. A jak rozmawiałem ze sprzedawcą w MM to jak bym je już kupował to jeszcze dadzą albo gratis albo jakiś niewielki rabat. Tylko w Polsce wszystko co za granicą kosztuje normalnie u nas musi kosztować 30% więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.