Jump to content
IGNORED

Kolumny aktywne + subwoofer?


Wojtek Niemiec

Recommended Posts

Witam

Mam zamiar dokupić do kolumn głośnikowych aktywnych możliwie niedrogi subwoofer (również aktywny). Do owego zestawu zamierzam też wziąć jakiegoś DACa na usb, powiedzmy za 2-3 stówki. Jaki sprzęt mam kupić aby to dobrze ze sobą zagrało. Czy istnieje opcja aby podczas regulacji głośności na kolumnie głośność na subwooferze sama się odpowiednio dopasowywała? To dla mnie najważniejsze zagadnienie - inaczej bym nie tworzył tematu. Czy może jedyną opcją jest ustawienie głośności na obu sprzętach na maksa i sterowanie potencjometrem na DACu. Chciałbym mieć także możliwość ustawienia odcięcia tzn. żeby subwoofer zaopiekował się tonami powiedzmy od 30hz do 70hz, a monitory zajęły się całą resztą nie schodząc poniżej tych siedemdziesięciu.

Na kolumienki dałem nieco poniżej 500zł dlatego na suba nie zamierzam przeznaczać majątku a raczej zbliżoną kwotę, bo to w końcu uzupełnienie kolumn a nie odwrotnie ;). Mam nastawienie niemal w stu procentach muzyczne. Słucham wszystkiego. W zależności od nastroju może być to Metallica, Nightwish, Pink Floyd, Lisa Miskovsky, Eminem, Macklemore, 50 Cent, a nawet Tristam i Skrillex więc rozrzut jest konkretny.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.