Skocz do zawartości
IGNORED

Kolumny aktywne + subwoofer?


Wojtek Niemiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam zamiar dokupić do kolumn głośnikowych aktywnych możliwie niedrogi subwoofer (również aktywny). Do owego zestawu zamierzam też wziąć jakiegoś DACa na usb, powiedzmy za 2-3 stówki. Jaki sprzęt mam kupić aby to dobrze ze sobą zagrało. Czy istnieje opcja aby podczas regulacji głośności na kolumnie głośność na subwooferze sama się odpowiednio dopasowywała? To dla mnie najważniejsze zagadnienie - inaczej bym nie tworzył tematu. Czy może jedyną opcją jest ustawienie głośności na obu sprzętach na maksa i sterowanie potencjometrem na DACu. Chciałbym mieć także możliwość ustawienia odcięcia tzn. żeby subwoofer zaopiekował się tonami powiedzmy od 30hz do 70hz, a monitory zajęły się całą resztą nie schodząc poniżej tych siedemdziesięciu.

Na kolumienki dałem nieco poniżej 500zł dlatego na suba nie zamierzam przeznaczać majątku a raczej zbliżoną kwotę, bo to w końcu uzupełnienie kolumn a nie odwrotnie ;). Mam nastawienie niemal w stu procentach muzyczne. Słucham wszystkiego. W zależności od nastroju może być to Metallica, Nightwish, Pink Floyd, Lisa Miskovsky, Eminem, Macklemore, 50 Cent, a nawet Tristam i Skrillex więc rozrzut jest konkretny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.