Skocz do zawartości
IGNORED

Wojna w Ukrainie | Na żywo z Ukrainy


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, il Dottore napisał:

u mnie we wsi diesel w przeliczeniu już 10,12 zł a tu nie ma Orlenu, nie ma chciwego Obajtka, więc argumenty opozycji można o kant...

Twoje argumenty można o kant. Ile litrów tego diesela (po 10.12 zł w przeliczeniu) można kupić za przeciętną pensję w Irlandii? A ile w Polsce?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bobcat napisał:

Twoje argumenty można o kant. Ile litrów tego diesela (po 10.12 zł w przeliczeniu) można kupić za przeciętną pensję w Irlandii? A ile w Polsce?

Na dodatek w Polsce paliwa są sprzedawane z dużo niższym VATem, a w Irlandii (z tego, co wiem) cały czas mają "normalny" VAT (mogę się mylić). Jak u nas pojawi się "normalny" VAT to się nie powstrzymamy od śmiechu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, costa brava napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

eee, za bardzo nie rozumiem tej "afery" - a czy tak nie może zrobić każda obywatelka Ukrainy? 

Czy aferą jest to, że te kobiety wracają na Ukrainę i tam "spokojnie" czekają na pieniądze?

Czy to, że są narodowości romskiej? A jeżeli to jest źródłem oburzenia, to może wprowadźmy jakieś zapisy o czystości krwi, ograniczenie do konkretnego wyznania, koloru skóry ... 

O to chodzi?

 

tylko to się wtedy nazywa rasizm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polowanie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie to straszenie Londynu przez Ruskich. Brzmi jak sen wariata (nawet w ruskich standardach). Mam jednak nieodparte wrażenie, że dojdzie niebawem do poważniejszego zadrażnienia z NATO i w tym samym momencie Chiny zrobią prowokację w okolicach Tajwanu pod sprawdzenie, czy USA może się rozdwoić i na jakich fundamentach stoi NATO. 

Co do tego art. 5 NATO. Ja się dziwię, ze ludzie tak ślepo w to wierzą. Tam nie ma zapisanych żadnych gwarancji obronnych, tylko ogólnikowo, że każdy członek sojuszu udzieli pomocy jaką uzna za konieczną. Pytanie co uznają np. Francuzi... wysłać wojsko, wysłać hełmy czy może konserwy? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Lumperator napisał:

Pytanie co uznają np. Francuzi... wysłać wojsko, wysłać hełmy czy może konserwy? 

Żaby w puszkach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie puszki na ruSSkie onuce

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Bobcat napisał:

Twoje argumenty można o kant. Ile litrów tego diesela (po 10.12 zł w przeliczeniu) można kupić za przeciętną pensję w Irlandii? A ile w Polsce?

Nie wiem, ale zapewniam, że w obu tych krajach są tacy, których cena paliwa boli i tacy który wgl jej nie zauważają.

3 godziny temu, Lumperator napisał:

Pytanie co uznają np. Francuzi... wysłać wojsko, wysłać hełmy czy może konserwy? 

Ostatnio na Litwę (po ruskiej prowokacji) w ciągu godzin wysłali Legię Cudzoziemską w eskorcie myśliwców, które mogą przenosić rakiety jądrowe o zasięgu 500km. Więc ja bym Francji nie lekceważył. To JEDYNY kraj w Europie, który 2x w roku ćwiczy atak atomowy. Swój własny. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest w istocie   napisane, że  atak na jeden z krajów NATO jest traktowany jak  atak na wszystkie 

Ale  co do reakcji na ten atak  ni słowa 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukraina jest gwarantem naszego bezpieczeństwa.

Nie śledzicie na bieżąco tv newsów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w "D" aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobrażacie sobie dalej, że Polska da sobie radę z Rosją, Niemcami i Francją?  Kogo NATO będzie bronić?

Spotkanie G7 właśnie...

Jm1k9kuTURBXy8zOTFkOWU3MC00YTUyLTQ3N2ItO

Jest tu gdzieś prezes Kaczyński? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, il Dottore napisał:

Nie wiem, ale zapewniam, że w obu tych krajach są tacy, których cena paliwa boli i tacy który wgl jej nie zauważają.

Ale ja wiem.

W Polsce za przeciętne wynagrodzenie można kupić 784 litry oleju napędowego. W Irlandii - 1388. Policzone na podstawie danych Eurostatu.

I gdzie jest droższe paliwo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bobcat napisał:

I gdzie jest droższe paliwo?

W Irlandii. Jak mówiłem - 2.15€ za litr gnojówki, benzyna jeszcze droższa. Ja mogę kupić cysternę paliwa za swoją wypłatę. Na szczęście potrzebuję tylko ok 114l/mc.  Tankuję jakieś 57 litrów równo co 2 tygodnie. Ale to nie znaczy że mnie dupa nie bolała jak zostawiłem dziś na CPN ponad 120€ za gnojówkę. 🙂

Natomiast zauważyłem jedną rzecz. Rezygnacja z gównianej kacapskiej ropy BARDZO podniosła jakość paliwa. Odkąd paliwo podrożało (bo idzie z krajów arabskich) to nagle wóz zaczął mi palić 1 do 1,5l mniej na 100km niż na gównianym kacapskim dieslu. Naprawdę jest różnica, bo styl jazdy ten sam. Nie zamierzam zwolnić, bo gnojówka droższa.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Dobre wieści z wojny! Systemy rakiet p/lot średniego i dalekiego zasięgu idą na UKR! Już sobie kac*py nie polatają! Na niskim pułapie zmiotą ich Pioruny, na wysoki pułap nie pójdą bo zabawki z USA! 🙂 Ja swoją drogą bym ustawił taki zestaw dalekiego zasięgu na białoruskiej granicy i zapolowałbym na Tu-22. 🙂

FWNrs4MXwAIIEqP?format=jpg&name=900x900

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, il Dottore napisał:

W Irlandii.

I po co uprawiasz polemikę dla polemiki? Tego się nie liczy wprost po kursie, bo nie ma to żadnego sensu ekonomicznego, choć jest to metoda z lubością stosowana przez propagandę PiS. Przeciętny Irlandczyk może za swoją pensję kupić 2× więcej paliwa niż przeciętny Polak. Wysoka cena jest więc dla niego'dwukrotnie mniej dotkliwa niż (matematycznie) niższa cena dla Polaka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, il Dottore napisał:

Dobre wieści z wojny! Systemy rakiet p/lot średniego i dalekiego zasięgu idą na UKR! Już sobie kac*py nie polatają! Na niskim pułapie zmiotą ich Pioruny, na wysoki pułap nie pójdą bo zabawki z USA! 🙂 Ja swoją drogą bym ustawił taki zestaw dalekiego zasięgu na białoruskiej granicy i zapolowałbym na Tu-22. 🙂

 

Rozstrzygnięcie wojny na Ukrainie leży dziś wyłącznie w rękach USA.  Stany ściśle regulują ilość ciężkiego uzbrojenia w ukraińskich rękach. Inaczej albo byłoby już albo po Ukrainie, albo po Rosji, w tej wojnie. I to też zależnie od postępowania USA.
Natomiast Stany kierują się wyłącznie interesem własnym, cokolwiek nie napiszemy. Mają gigantyczny i najwyższej technologii przemysł zbrojeniowy, jednak potrzebujący zamówień ze świata... Mają własny wielki eksport surowców energetycznych i zboża - na podniesionych ich cenach też zarabiają znacznie więcej, niż kosztuje ich wojna na Ukrainie.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

JAK FACET Z DWIEMA ZDROWYMI NERKAMI MOŻE NIE MIEĆ KASY NA AUDIOFILSKIE KABLE

TROLLE -istnieli zawsze, a przed wynalezieniem internetu wyżywali się na ścianach publicznych klozetów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Bobcat napisał:

I po co uprawiasz polemikę dla polemiki? Tego się nie liczy wprost po kursie, bo nie ma to żadnego sensu ekonomicznego, choć jest to metoda z lubością stosowana przez propagandę PiS. Przeciętny Irlandczyk może za swoją pensję kupić 2× więcej paliwa niż przeciętny Polak. Wysoka cena jest więc dla niego'dwukrotnie mniej dotkliwa niż (matematycznie) niższa cena dla Polaka.

Jeszcze raz. Nie ma czegoś takiego jak "przeciętny" Polak czy Irol. Jak idę na spacer z moim psem to statystycznie mamy po 3 nogi. Tutaj też są biedni i tutaj też są protesty w sprawie cen paliwa. A w Polsce z kolei są ludzie co mają na ceny paliw kompletnie wywalone. Nie jest tak? Biedny zawsze dostanie po d*** niezależnie od kraju.

Ale to wątek o Ukrainie. Więc odnotujmy duży sukces. Już 30 tys kac*pów smaży się w piekle a wczoraj UKR wojska spaliły 20 czołgów! Zacny wynik! 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, il Dottore napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "przeciętny" Polak czy Irol.

W ekonomii jak najbardziej jest. Każdy zarabia inaczej, ale jeśli w stosunku do przeciętnego wynagrodzenia paliwo w Irlandii jest dwukrotnie tańsze to zakup tej samej ilości jest dla Kowalskiego dwukrotnie bardziej "bolesny finansowo" niż dla O'Briana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piramidon napisał:

Rozstrzygnięcie wojny na Ukrainie leży dziś wyłącznie w rękach USA

Inaczej, gdyby nie USA to Ukraina z braku wyjścia UE na wysokie standard etyczne już była by zajęta przez bandycki kraj zwany rosją

Dalej Poza nami i ościennymi państwami realny a nie deklarowany poziom pomocy wojskowy przez UE  powoduje właśnie że wojna na Ukrainie się wydłuża.

 

W sumie to dziwne jak  800 milionowa Unia z jej potencjałem nie może powiedzieć 160 milionowej rosji STOP wyp*erdalać

Tak , dobitnie to świadczy że słabe fundamenty ma ta Unia i równolegle trzeba tak jak Ukraina od 2014 roku umacniać nie tylko swoje możliwości obronne ale i ataku. 

Obecnie na Ukrainie obserwujemy że bez możliwości ataku-działań odwetowych cała wojna będzie długa bolesna i niezwykle wyniszczająca

 

EUROPO stań na wysokości zadania i takiej ludzkiej solidarności z napadniętymi przez bandytów z kremla rusz w końcu d*pę udziel pomocy militarnej i nałóż maksymalne a nie udawane sankcje na rosjan

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, il Dottore napisał:

tutaj też są protesty w sprawie cen paliwa

Każdy woli płacić mniej niż więcej. Normalka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, il Dottore napisał:

Jeszcze raz. Nie ma czegoś takiego jak "przeciętny" Polak czy Irol. Jak idę na spacer z moim psem to statystycznie mamy po 3 nogi. Tutaj też są biedni i tutaj też są protesty w sprawie cen paliwa. A w Polsce z kolei są ludzie co mają na ceny paliw kompletnie wywalone. Nie jest tak? Biedny zawsze dostanie po d*** niezależnie od kraju.

Ale to wątek o Ukrainie. Więc odnotujmy duży sukces. Już 30 tys kac*pów smaży się w piekle a wczoraj UKR wojska spaliły 20 czołgów! Zacny wynik! 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Fakt ze spaliły jest pozytywny tylko po co zwożą to spalone truchło do Polski na Plac Zamkowy. To nie jest  złomowisko.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tyrion.L napisał:

po co zwożą to spalone truchło do Polski na Plac Zamkowy

Chodzi o to, byśmy wiedzieli, że Ukraińcy nie marnują naszej kasiorki! 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozstrzygnięcie wojny na Ukrainie leży dziś wyłącznie w rękach USA.  Stany ściśle regulują ilość ciężkiego uzbrojenia w ukraińskich rękach. Inaczej albo byłoby już albo po Ukrainie, albo po Rosji, w tej wojnie. I to też zależnie od postępowania USA.
Natomiast Stany kierują się wyłącznie interesem własnym, cokolwiek nie napiszemy. Mają gigantyczny i najwyższej technologii przemysł zbrojeniowy, jednak potrzebujący zamówień ze świata... Mają własny wielki eksport surowców energetycznych i zboża - na podniesionych ich cenach też zarabiają znacznie więcej, niż kosztuje ich wojna na Ukrainie.
 
Ich interes jest zbieżny z naszym stylem życia, a nie kacapskim mirem. Czego nie rozumiesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, il Dottore napisał:

Chodzi o to, byśmy wiedzieli, że Ukraińcy nie marnują naszej kasiorki! 🙂

Wciąż nie uważam , że Plac Zamkowy jest odpowiednim miejscem na tego rodzaju wystawki. Plac pod  PKiN na ten przykład  byłby właściwszym miejscem.  Mimo wspieranie Ukraińców , bo walczą o swój kraj i ojczyznę   ,  wciąż także będę piętnował wszelkie nonsensy i groteski , które się pojawiły typu:  zmiany naszego języka ( w Ukrainie) zmiany nazw    ( pierogi ukraińskie) wreszcie to durne embargo na węgiel , które poczyniło ogromne szkody w naszym kraju i portfelach a po Ruskich spływa jak woda po Kaczce. Najnowszy nonsens. Mój kolega sprzedawał samochód. Wczoraj zadzwonił Ukrainiec. Nie chciał czekać do poniedziałku bo jak powiedział wpadł tylko na 2 -  3 dni  pobrać 500+ na dzieci i w niedzielę musi wracać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie uważam , że Plac Zamkowy jest odpowiednim miejscem na tego rodzaju wystawki. Plac pod  PKiN na ten przykład  byłby właściwszym miejscem.  Mimo wspieranie Ukraińców , bo walczą o swój kraj i ojczyznę   ,  wciąż także będę piętnował wszelkie nonsensy i groteski , które się pojawiły typu:  zmiany naszego języka ( w Ukrainie) zmiany nazw    ( pierogi ukraińskie) wreszcie to durne embargo na węgiel , które poczyniło ogromne szkody w naszym kraju i portfelach a po Ruskich spływa jak woda po Kaczce. Najnowszy nonsens. Mój kolega sprzedawał samochód. Wczoraj zadzwonił Ukrainiec. Nie chciał czekać do poniedziałku bo jak powiedział wpadł tylko na 2 -  3 dni  pobrać 500+ na dzieci i w niedzielę musi wracać. 
Malo Polakow bralo benefity w UK siedzac tu na dupie i nic nie robiac? Daj okazje, a pelno ludzi tak zrobi. Trzeba Ukraincow przytulic do kraju ile sie da. To jest juz chyba jedyny sposob na demografie. Lepiej ich niz tych z dalazych krancow swiata. Tak robia wszyscy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, il Dottore napisał:

 

Ale to wątek o Ukrainie. Więc odnotujmy duży sukces. Już 30 tys kac*pów smaży się w piekle a wczoraj UKR wojska spaliły 20 czołgów! Zacny wynik! 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co z tego jak Ukraina już zaczęła przegrywać wojne....

Stracili po ciężkich bojach kolejne miasto więc szala przechylona jest w jedną stronę. 

 

Kolejne niebezpieczeństwo to BRICS widać że EU i USA są w czarnej dupie.  Militarnie za 10 lat nie mamy szans 

Jedyna szansa na obronę jest w  straszeniu atomówkami.

2 godziny temu, ASURA napisał:

EUROPO stań na wysokości zadania i takiej ludzkiej solidarności z napadniętymi przez bandytów z kremla rusz w końcu d*pę udziel pomocy militarnej i nałóż maksymalne a nie udawane sankcje na rosjan

Chcesz walczyć to se tam jedź...  Nikt nie ma zamiaru rozpętać 3 wojny światowej. 

Indie, Chiny mają inne zdanie na temat tej wojny i Europa musi to uszanować 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to juz daleko zaszło 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

A teraz perełka: uważajcie co piszecie  w necie 

Wladza wszystko  pamięta

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.