Jump to content
IGNORED

Wojna w Ukrainie | Na żywo z Ukrainy

il Dottore
 Share

Recommended Posts

3 minuty temu, fan64 napisał:

Gdyby jeszcze miał na tyle odwagi aby skończyć z państwem "robotników i chłopów"

Po Czechoslowacji 68 to by nie przeszło 

1 minutę temu, il Dottore napisał:

Przecież sam był komuchem, to jak niby miałby zakończyć komunizm? Nielogiczne.

Komuch komuchowi nierówny 

Jaruzel był  100 razy  bardziej  toksyczny

11 minut temu, Bobcat napisał:

siła gospodarki również się liczy

Akurat gospodarka unijna pogrąża się w bezprecedensowym kryzysie, w dodatku wywołanym 100% sztucznie - poprzez decyzje polityków niemieckich pilnie pracujących nad zniszczeniem gospodarek innych krajów UE.

Więc twój argument jest inwalidą. 🙂

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

6 minut temu, costa brava napisał:

Komuch komuchowi nierówny 

Jaruzel był  100 razy  bardziej  toksyczny

To już są licytacje na różnicę łajdactwa. Komuch to komuch. Czyli zbrodniarz. A komuna to zło. Pod każdą postacią. I trzeba ją zwalczać, czy rządzi ludojad Bierut czy "nowoczesny i otwarty na świat" tow. Edward.

3 minuty temu, il Dottore napisał:

To już są licytacje na różnicę łajdactwa. Komuch to komuch. Czyli zbrodniarz. A komuna to zło. Pod każdą postacią. I trzeba ją zwalczać, czy rządzi ludojad Bierut czy "nowoczesny i otwarty na świat" tow. Edward.

Obejrzyj film Gierek

Myślę że  ziarno prawdy w nim jest

24 minuty temu, il Dottore napisał:

Ja to wrócę ale na Kanary. Grzać w ogóle nie trzeba. 🙂

Nudno tam jak fix, są ciekawsze i mniej gorące miejsca co by nie palć w piecu i nie jest to Turcja o której marzysz

15 minut temu, il Dottore napisał:

Przecież sam był komuchem, to jak niby miałby zakończyć komunizm? Nielogiczne.

był naturalnym wykształciuchem w pierwszym pokoleniu i co najwyżej socjalistą z ludu

1 minutę temu, xniwax napisał:

Raczej obecnej polityki urzędasów, dążącej do zguby milionów jej obywateli.

Każdy awans polega na coraz większym oddelegowaniu zadań dla innych i na rozrastającą się biurokrację w każdym państwie nie ma bata

Ślicznie to było wizualnie pokazane w filmie Zezowate szczęście z fantastycznym Bogusławem Kobielą

7 minut temu, costa brava napisał:

Obejrzyj film Gierek

Myślę że  ziarno prawdy w nim jest

Oglądałem. Musze powiedzieć że głupszego filmu nie widziałem w życiu. Zastanawiałem się czy to nie przedszkolaki go kręciły. 🙂 Był też oczywiście 100% kłamliwy. PZPR = Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji. To byli ludzie którzy pilnowali, by Polacy żyli w biedzie i zniewoleniu, podczas gdy świat szedł do przodu. Ja i tak nie mogę wyjść z podziwu, jak Polska poszła do przodu przez zaledwie 30 lat. Wystarczyło pogonić komuchów. A gdyby taki rozwój trwał od zakończenia wojny nieprzerwanie? Gdzie bylibyśmy dzisiaj? Na Marsie! 🙂

Ale spoko, i tak jest super. Jeszcze tylko 999999 szt i milion samochodów elektrycznych Pinokia będzie rzeczywistością.

FV9Oic8XgAALus5?format=jpg&name=small

17 minut temu, costa brava napisał:

Ideałem byłby  przywódca,  który  chciałby  źle,  i też  by się  mu nie udało 

Nie. 😉 Po 30 latach rządów wszelkiej maści, przydałby się nam gość, który oświadczyłby:

"Ludzie nie wybierajcie mnie. Nie mam talentu, będzie gorzej. A tu raptem po 2 latach cud gospodarczy. 😉

3 minuty temu, il Dottore napisał:

To byli ludzie którzy pilnowali, by Polacy żyli w biedzie i zniewoleniu, podczas gdy świat szedł do przodu. Ja i tak nie mogę wyjść z podziwu, jak Polska poszła do przodu przez zaledwie 30 lat.

No i uwłaszczyli sobie majątek narodowy wszystkich a Polska poszła tak do przodu bo zadłużyli Polskę podobnie jak Gierek i w sumie to co miało być dla nas dobre znów zostało wypaczone a kredyty znów rozkradzione dla swoich

Dalej nie przejrzałeś na oczy?

2 minuty temu, il Dottore napisał:

Oglądałem. Musze powiedzieć że głupszego filmu nie widziałem w życiu. Zastanawiałem się czy to nie przedszkolaki go kręciły. 🙂 Był też oczywiście 100% kłamliwy. PZPR = Płatni Zdrajcy Pachołki Rosji. To byli ludzie którzy pilnowali, by Polacy żyli w biedzie i zniewoleniu, podczas gdy świat szedł do przodu.  

Wszystko zgoda,  tylko trafiali się  inni, np Dubczek i Aksamitna Rewolucja w Czechoslowacji 

Gierek po tych doświadczeniach nie mógł  tego powtórzyć,  ale  myślę że  chciał  nie naruszając  polityki i "sojuszy",   coś  ruszyć  gospodarkę do przodu, a jego  klęska  to wina także  betonu spod znaku UB i Jaruzela , wprost ruskiego agenta 

1 minutę temu, Mrok napisał:

A jesteś pewien, że ten jeździ? 😉

No przeca lawety som!

1 minutę temu, costa brava napisał:

Wszystko zgoda,  tylko trafiali się  inni, np Dubczek i Aksamitna Rewolucja w Czechoslowacji 

Gierek po tych doświadczeniach nie mógł  tego powtórzyć,  ale  myślę że  chciał  nie naruszając  polityki i "sojuszy",   coś  ruszyć  gospodarkę do przodu, a jego  klęska  to wina także  betonu spod znaku UB i Jaruzela , wprost ruskiego agenta 

Ruski agent bo ruSSkich zrobił w uj! tyle jego ruskości

Gospodarka u nas nie ruszyła bo nam się przez 200lat zaborów ruSSka chytrość udzieliła

Edited by ASURA

28 minut temu, Mrok napisał:

A jesteś pewien, że ten jeździ?

Raczej jestem pewien że nie jeździ. 🙂

34 minuty temu, ASURA napisał:

Rada Europejska przyznała Ukrainie i Mołdawii status kandydatów do UE

Pusty gest bez żadnego znaczenia. Co by miało znaczenie? Ano: kilkaset czołgów, bewupów, haubic, artyleria rakietowa, myśliwce - to by miało znaczenie.

34 minuty temu, il Dottore napisał:

Raczej jestem pewien że nie jeździ. 🙂

Pusty gest bez żadnego znaczenia. Co by miało znaczenie? Ano: kilkaset czołgów, bewupów, haubic, artyleria rakietowa, myśliwce - to by miało znaczenie.

Ta Kimbo Ci nie służy w rozpoznawaniu realiów od pobożnych życzeń

51 minut temu, costa brava napisał:

Dokladnie

Ma wesprzeć morale 

Bo Ukraina  jeszcze  nie wie jakie Unia ma morale 

Ty za to świetnie, z pozycji Kremla, wiesz jakie ma.

Czy nastąpi wreszcie eksmisja V kolumny z tego forum???

Edited by burz

Ruskie przykręcili Niemcom gaz na NS1 o 40% i już jest stan alarmowy.

https://www.money.pl/gospodarka/niemcy-oglosily-stan-alarmowy-kraj-stoi-w-obliczu-kryzysu-dostaw-gazu-6782862802181024a.html

Wprowadzono ustawę, że w razie czego energia z elektrowni gazowych może być przełączona na rezerwowe elektrownie węglowe. Oczywiście węgiel brunatny można spalać do 2050 roku, nie ma problemu. Tylko ten nasz niedobry, brudzi i szkodzi zdrowiu. 

.

1 godzinę temu, costa brava napisał:

Dokladnie

Ma wesprzeć morale 

Bo Ukraina  jeszcze  nie wie jakie Unia ma morale 

?ZZZ?

W duszy każdego Rosjanina, w przeciwieństwie do Europejczyka, jest zwierzę przebiegłe i złe”. - Carl Gustav Jung w wywiadzie.

Share

• Recently Browsing   1 member

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.