Skocz do zawartości
IGNORED

Odsłuch magnetofonowy


Gość rochu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość rochu

(Konto usunięte)

Gdzieś przepadł wątek Discomaniaca, zakładam zatem wątek niniejszy.

 

Od dawna istnieje pomysł aby w ramach cyklicznych odsłuchów, odbywających się u mnie, porównać jak największą ilość decków.

Nie będę kadził i zwodził więc tylko powiem tyle. Jest chata, jest czas, są możliwości - czas to wreszcie zrobić.

 

Miejsce spotkania znajduje się ok 2 km od Krakowa, w pobliżu zjazdu z autostrady A4 w Balicach.

Termin jest do wyboru - 22 lutego względnie 1 marca.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o informację, który termin bardziej pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie u Was pasuje 31 lutego . Pasuje?:). Jeśli nie - banuj natychmiast! I Discomaniac też. Będę miał dwa i będę się tym szczycił!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)

Takie odsłuchy odsłuchy , nic poza tym .

Bo niby co , przykładowo 4 magnetofony różnych klas , szpulowe ? kasetowe ? będziecie nagrywać ? kalibrować ? potem odtwarzać i oceniać ?....na koniec napisze ktoś na forum który najlepszy ? hi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to muszą być odsłuchy z cyklu audiofilskich? Może warto się spotkać , posłuchać fajnej muzyki, pooglądać fajne magnetofony i pogadać o swoim hobby. Bez ocen, typowania najlepszych itd.

 

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to muszą być odsłuchy z cyklu audiofilskich? Może warto się spotkać , posłuchać fajnej muzyki, pooglądać fajne magnetofony i pogadać o swoim hobby. Bez ocen, typowania najlepszych itd.

 

Pzdr

Witam!!! ja jestem za jak dla mnie termin obojętny bardzo chętnie się spotkam w miłym gronie.Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość rydz

(Konto usunięte)
<br />A czy to muszą być odsłuchy z cyklu audiofilskich? Może warto się spotkać , posłuchać fajnej muzyki, pooglądać fajne magnetofony i pogadać o swoim hobby. Bez ocen, typowania najlepszych itd.<br />

 

No i właśnie o tym napisałem :)

<br />Takie odsłuchy odsłuchy , nic poza tym .<br />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja się pojawię. Przytargam Sony TC-K730ES oraz szpulowca: Tascam 32. Swoją drogą słucham właśnie sobie z 730`stki i żeby tak u ludzi grało... z CD/Winylu... 21 luty mi pasuje.

 

>>pmcomp

Błagam Cię, wypowiadasz się w tematach o których chyba nie bardzo masz pojęcie. I tak za każdym razem. Na winylu chyba też raczej nie masz pojęcia... Także daj sobie tutaj spokój.

 

Dlaczego ludzie nie mogą się spotkać? Tak po prostu? Prawo tego zakazuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził i czytał z ciekawością :)

Wpadając ostatnio w wir decków mam już cztery sztuki ale trzeba przy nich chwilę posiedzieć :)

 

Robinson - obraziłeś się że nie odpisujesz na pw ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja drogi futrzaku jak będzie podana dokładna data spotkania postaram się dotrzeć. Jak będę w kraju to na pewno, a z Albionu postaram się przylecieć jeśli odbierzesz mnie z lotniska:-)

Magnetofonów mogę nie przywieźć, ale kto wie? :-)

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wątek umarł ?

Raczej nie, pewnie jest weekend i większość ma ciężką głowę ;)

Należy spodziewać się ożywienia ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość rochu

(Konto usunięte)

Panie i Panowie.

 

Zapraszam 1 marca (sobota) tak od 17-tej w górę.

 

Miejscowośc nazywa się Cholerzyn, jest 2 km od granicy Krakowa i ok. 4 km od zjazdu z autostrady A4 w Balicach.

 

Osoby, które nie były jeszcze na odsłuchach u mnie proszę o PW - podam namiary i prześle mapę dojazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już jakie decki będą ?

 

Od nastu dni jestem pod ogromnym wrażeniem Sony 750ES .

Dzisiaj przyszły do decków Qedy Performance ( nie będę przesadzał z kablami do decków ) i nagrywając / odtwarzając na tych kablach różnica między oryginałem ( po XLR Eqilibrium Turbine ) a kopią ( RCA po tym Qedzie ) na Sony Metal XR naprawdę nie jest duża !

Mam też 870ES wizualnie jak nowy , niestety wraca do sprzedawcy . Ma problemy z nagrywaniem metalek a jakość brzmienia jest bardzo , bardzo niska .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych zapasów. Spokojna, rzeczowa wymiana poglądów na temat funkcjonowania i konserwacji decków połączona z odsłuchem kaset. Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównać jak największą ilość decków.

Myślałem że taki jest cel tych spotkań . Fajnie by było jednak poczytać porównania :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie żadnych zapasów. Spokojna, rzeczowa wymiana poglądów na temat funkcjonowania i konserwacji decków połączona z odsłuchem kaset. Tyle.

 

Disko a jakie maszyny będą w użyciu?

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to muszą być odsłuchy z cyklu audiofilskich? Może warto się spotkać , posłuchać fajnej muzyki, pooglądać fajne magnetofony i pogadać o swoim hobby. Bez ocen, typowania najlepszych itd.

 

Pzdr

 

Popieram. Każdy mógłby też zabrać coś swojego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą rozmawiałem przez telefon z kolegą Maniusem i chętnie byśmy się wybrali. Jeśli jednak to spotkanie odbywa się dziś (jak pisze powyżej), to już niestety nie da rady. Ale innym razem, bardzo chętnie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.