Skocz do zawartości
IGNORED

Przedwzmacniacz gramofonowy do marantz pm-68


szerhan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Mam prośbę o pomoc w kwestii dokupienia przedwzmacniacza gramofonowego do marantza PM-68. Posiada on wejście phono i do niego mam podłączony gramofon Telefunken s 600 z ramieniem ortofona i wkładką shure v15 iii.Całość gra z kolumnami Tannoy M5. Moje pytanie brzmi: Czy dokupienie przedwzmacniacza typu: Cambridge audio 640p lub graham slee gram amp 2 ma sens? Od pewnego czasu nurtuje mnie to pytanie i wierzę, że tutaj ktoś mnie oświeci :). A może są jakieś inne przedwzmacniacze gramofonowe w podobnej cenie, które są godne polecenia ?. Będę bardzo wdzięczny za wszystkie porady.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

moim zdaniem różnica będzie słyszalna, jednak bardziej proponowałbm moim zdaniem bardzo dobry przedwzmacniacz Pro-Ject Phono Box DS.

Proponuję najlepiej wypożyczenie urządzenia do testów, sam sprawdzisz i przekonasz się, czy warto inwestować w lepszy pre-amp. Moim jednak zdaniem przedwzmacniacz odgrywa bardzo dużą rolę w systemie analogowym.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pre w PM-68 nie wystarcza ?

Ja swego czasu przećwiczyłem kilka różnych pre do 1500 PLN.

Z seryjnej produkcji najbardziej podszedł mi Graham Slee.

Wszystkie zdeklasował jednak pre forumowy.

Sporadycznie pojawia się na znanym wszystkim portalu aukcyjnym, na hifi.pl lub tu u nas na forum.

Trza go wtedy brać i nie wybrzydzać.

 

PS.Zrobisz fotkę wkładki na priv ?

Chcę porównać z moją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wszystkie porady. Pogadam może w jakimś sklepie w Toruniu uda mi się pożyczyć przedwzmacniacz. Jestem bardzo ciekawy jak to wypadnie w porównaniu z wejściem phono w moim wzmacniaczu. A może ktoś z użytkowników wie gdzie mogę dostać wspomniany przedwzmacniacz forumowy?

90125 zaraz wysyłam fotki mojej wkładki. (Ozzy jest O.K. :) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.