Skocz do zawartości
IGNORED

RCA 6SN7 GTB - ktoś może posiada / posiadał?


SVART

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem set takich NOS'ów RCA (jak w temacie i poniżej na fotkach). Stan perfekt, w tym opakowań etc. Nie mogę tylko do końca dojść, z jakiego roku (okresu) pochodzą. Prawodpodobnie przełom lat 50/60. Trochę informacji można znaleźć tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ale moje lampy różnią się delikatnie od 2 głównych typów (napisy na zdjęciach poniżej mają dziwny kolor, ale tak naprawdę są czerwone). Może ktoś z Was się z nimi spotkał już?

 

Przy okazji, jak wrażenia odsłuchowe tego modelu? : ) No i wiem, że 6SN7 mają swoich zwolenników, jak i wrogów, w sumie jak wszystko na tym świecie : )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowne / Szanowni,

 

W związku z częstymi pytaniami. Lampy nie są na sprzedaż, inaczej umieściłbym ogłoszenie w odpowiednim wątku / dziale ; ) Zresztą lampy tanie nie były, więc nie sądzę, aby ktoś chciał je odkupić w podobnej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.