Skocz do zawartości
IGNORED

Technics SE-A900S


Widman

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam zamiar dokupić tytułowego Technicsa do kompletu z SL-PG590 i ST-GT650.

Mam do was pytanie, czy opłaca się go z SU-C800UM brać za 1300 zł?

Czy może SE-A900S i SU-C800UM jest dużo mniej warte?

Dodam, że nie jestem audiofilem, ale chciałbym, aby głośno to wszystko grało i czy w przyszłych kolumnach, ten Technics wyciągnie z nich pełny bass?

Aktualnie to by pracowało z kolumnami Tonsil Ton 200 (muszę się ich pozbyć, ze względu na to, że za dużo miejsca zabierają w pokoju), w przyszłości z Pioneer CS-5070.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten wzmacniacz to ''padlina'' robi wrażenie swoim wygladem (wychyłowe wskaźniki ) Technics sprytnie stworzył wzmacniacz dzielony,który w rzeczywistości nie jest dzielony - obydwa klocki korzystaja z jednego zasilania, do tego dzwiek mechaniczny, mulisty, na papierku może i mocny a w rzeczywistosci gra jak siedem nieszczesc,za taką cenę można kupić już niezłe używki. Jezeli uparłes sie na Technicsa to SU A900 MK2 zintegrowany, ten jak na Technicsa gra w miare przyzwoicie..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega napisał.....ładna zabawka,dla mnie ta firma skończyła się na początku lat 90-ch,z używek polecam SU-V900 czasem można trafić w dobrym stanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu, ten Technics gorzej zagra, niż moja Sound Blaster Audigy SE na Creative A300? :)

Chcę po prostu, aby było głośno, dobry bass był i barwa dźwięku lepsza, niż taka muzyka puszczana z komputera. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli po prostu, ten Technics gorzej zagra, niż moja Sound Blaster Audigy SE na Creative A300? :)

Chcę po prostu, aby było głośno, dobry bass był i barwa dźwięku lepsza, niż taka muzyka puszczana z komputera. :)

 

Nie. Ale za 1300 masz ogromny wybór wzmacniaczy, które zagrają o dużo lepiej od tego Technicsa. Miałem 1000MK2, przedwzmacniacz z końcówką. I o ile przy cichym słuchaniu było fajnie to przy głośniejszym padał na pysk. Chcesz głośno i bas - za 749 zł masz na Allegro NADa C350 z pilotem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o Technics SU-A700MK3 i SU-A900MK2?

A700MK3 spełni moje wymagania, jeżeli nie, to czy A2900MK2?

Chcę, aby taki wzmacniacz wykorzystał pełną moc Tonsil Ton 200, a później (czy wykorzysta w pełni) Pioneer CS-5070?

Najważniejsze jest, aby było głośno, dobry bass i lepsza barwa dźwięku, niż muzyka puszczana z PC.

 

Zależy mi na tym, aby to był Technics, bo już Radio i Odtwarzacz CD mam z Technicsa.

Jeżeli nie SE-A900S, to myślę nad tym SU-A700MK3, lub SU-A900MK2, bo będzie mi ładnie się prezentować razem z SL-PG590 i ST-GT650.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem Su A900 mk2 to wzmacniacz , który gra w miarę poprawnie jako sprzet Technicsa, jest lepszy brzmieniowo od tych dzielonek ze wskaźnikami. Jeżeli weźmiemy pod uwagę kryteria audiofilskie, to jego cena 1000PLN na rynku wtórnym jest przesadzona. Za taką sume można nabyć np Rotel 980 BX i wiele innych, które to dzwiekiem wyprzedzają Technicsa o lata świetlne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyduję się na SU-A900MK2.

Nie muszę do niego dokupywać przedwzmacniacza?

 

Nie potrzebujesz przedwzmacniacza to jest integra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.