Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw bez ograniczeń finansowych:)


Nopolitics

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym jak napisał kazik-t, co znaczy, że poległo? Przypuszczam, że Utopie z lampami pokazały tyle informacji, że fan metalu nie mógł się w tym odnaleźć. Mogło być też tak, że sprzęt obnażył słabość realizacji płyty z metalem. Powiedzmy sobie też szczerze…fani metalu nie są specjalnie wrażliwi na niuanse i odbiór muzy na dobrym sprzęcie. Nikogo nie chcę obrażać ale mam kilku znajomych, którzy kiedyś słuchali metal.Teraz już mniej lub wcale.

Wiem jak podchodzili. Miał być czad, głośno, jazgot na maxa. A barwa, nasycenie, przestrzeń to tematy nie znane i nie ważne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam posiadam dwa zestawy do różnej muzyki i wiem co to barwa, analityczność, przestrzeń itp. w metalu jednak chodzi przede wszystkim o potężne, masywne brzmienie ale nie jazgot, pisząc o Vaderze i utopiach chodziło mi o to że nie było na tym czuć mocy perkusji i gitarowego pazura. Akurat byla to XXV zawierająca stare utwory nagrane jeszcze raz w profesjonalny sposób, więc nie sądzę aby to byla kwestia realizacji. Poza tym metal ma różne odcienie, np Therion płyta Vovin, Deggial itp tutaj już bardzo trudno znaleźć dobry sprzęt, bo co zagra jednocześnie dobrze metal połączony z klasyką?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym metal ma różne odcienie, np Therion płyta Vovin, Deggial itp tutaj już bardzo trudno znaleźć dobry sprzęt, bo co zagra jednocześnie dobrze metal połączony z klasyką?

Mój zestaw ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Utopiach nie było basu i wykupu? To chyba na Micro Utopiach. Bo wszystkie duże Utopie słyną z najpotężniejszego uderzenia, wykopu i najlepszego basu. Może reszta toru była słaba. Może jakaś kiepska lampa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co budować dwa słabe systemy o różnych sygnaturach brzmienia, czyli nie naturalne i nie neutralne, każdy w swoją stronę!

Jak może jeden konkretny zbudować, który zagra wszystko! Ale nie ma lekko, aby wszystko grało, system musi być przedniej próby, wszystko jak najlepsze i jak najlepiej skonfigurowane, aby system jak najlepiej ukazywał całą prawdę o danej realizacji!

 

Tu Sly30 dobrze powiedział: ''Bzdura. Są dobre systemy, które potrafią zagrać wszystko. Fakt, że tanie nie są.''

 

Co do czadu, głośności i jazgotu maxymalnego przy metalu, to pewnie jakieś jamniki grały, że tak jęczały i niedomagały, bo na konkretnych systemach również rock i metal wymiata, aby tylko realizacja była przednia i pozamiatane, realistyczna scena i wybrzmienia, choćby blach zarysowanych wyraźnie w głębi. No chyba że kolumny z elektroniką gubią się wpadając w chaos, to co innego. Dobrze przetestować na dobrych utworach rock/metal co system potrafi, bo większość wymięka i się gubi.

 

Do 12m2 to podstawkowe kolumny do plumkania, basik aby tylko coś tam plumkało, średnica to samo, na wysokich jedynie coś tam może grać, albo jazgotać ;-)

 

Konkretne granie = konkretne paki, a do nich należyta (jak najlepsza) elektrownia, która z kolumnami zajmie Ci połowę pokoju :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w małym pokoju budował bym tak : monitory aktywne (np. Adam ART) + mały subwoofer (np. REL) + źródło z regulacją głośności (np. Wadia) ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez ograniczeń finansowych?

 

źródło cyfrowe: napęd 47 Laboratory, DAC Audio Note

preamp liniowy: Kondo M-1000 Mark II KSL

źródło analogowe: napęd i ramię 47 Laboratory i drugi napęd i ramię Dynavector, wkładek dwa tuziny,

preamp phono: FM Acoustics Resolution Series 223 PhonoMaster i Audio Note M9 phono, MC step-upy Audio Note

wzmacniacze mocy: Onkyo M510 i G.R.A.A.F. GM200

kolumny: Onkyo GS-1 i ....własne ;-) jeszcze może Michael Green Chameleon i jeszcze Sequerra Signature Mk. IV Full Range Ribbon Loudspeakers i jeszcze itd.

 

tylko jakie kable??? stoliki, kondycjonery, magiczne chusteczki do nosa itd. itp. ech zabawa!! ;-))

 

dobrze, że człowiek nie ma tych pieniędzy :-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolumn Onkyo nie znam. Tą końcówkę jeśli to ta z dużymi wskaźnikami to kiedyś słyszałem. Ale mając dziś no limit cash to są mega wypasione sprzęty. Nie trzeba sięgać po vintage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał no limit....zamówiłbym Grand Utopie EM takie by mógł je ciagnąć tri-amping, jakieś wybitne tranzystory na niski bas, mocne lampy SE na średnicę np Kondo Kagura i jakaś lampa SE na górę. No i pokoj tak ze 100m2 w mega dobrej adaptacji akustycznej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał no limit....zamówiłbym Grand Utopie EM takie by mógł je ciagnąć tri-amping, jakieś wybitne tranzystory na niski bas, mocne lampy SE na średnicę np Kondo Kagura i jakaś lampa SE na górę. No i pokoj tak ze 100m2 w mega dobrej adaptacji akustycznej.

 

pokój to wiadomo, rozmawiamy o sprzęcie, natomiast pomysł tri-ampingu tego rodzaju moim zdaniem to overkill (marnowanie możliwości komponentów) ryzykowny pod względem końcowego efektu (niespójność)

 

z kolei w Grand Utopia EM nie widzę nic ciekawego jeśli chodzi o myśl techniczną, może poza tą korbką ;-) gigantyzm, efekciarstwo i dzielne zwalczanie problemów, które się samemu tworzy, co dotyczy również owej korbki ;-)

 

nijak to się ma do takich Grand Scepter czy Sequerra Signature (prawdziwa wstęga - jak Raven - tyle że praktycznie w całym paśmie poza basem)

 

prawda - są większe i więcej ważą, ale to by było na tyle, nawet w czystych kategoriach skali dźwięku brakuje im do starych GS-1 - efektywność marne 91 db/W moc 1500 przy 100 dB/W (z dedykowaną aktywną korekcją niskiego basu) i 2000W mocy szczytowej GS-1

 

tak samo wypada porównanie M-510 do współczesnych superpieców, włącznie ze wszystkimi największymi Levinsonami, Krellami, MBL-ami i Burmesterami itp. itd. - brak oryginalnej myśli technicznej, gigantyzm i efekciarstwo i nawet podstawowe parametry słabsze...

 

o M-510:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

taka prawda - najlepsze już było

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość vasa

(Konto usunięte)

Od rana czytam wszystkie fora i zamiast wiedzieć więcej ,zgłupiałem do reszty.

W sumie wszystko jedno co kupisz. Droższe klocki grają na tyle dobrze że dyskomfortu nie będzie.

Do decyzji pozostaje co będzie źródłem muzyki. Najwygodniejszy byłby jakiś serwer plików z szufladą do ripowania płyt CD.

Kolejna rafa to dopasowanie kolumn i wzmacniacza. I nie chodzi tu o żadne voo doo tylko zwykłe dopasowanie elektryczne aby wzmacniacz pociągnął kolumnę.

Jeżeli dotychczas nie zapadłeś na audiophilia to nie ma sensu świrować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepsze - technicznie - gramofony też już były:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

ale one są właściwie nie do dostania, pozostaje ewentualnie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy lubi coś innego.Nie wątpię że taka integra Onkyo potrafi zagrać dobrze ale nie wierzę, że może zbliżyć się do współczesnych top wzmacniaczy dzielonych. Epatowanie wagą 63kg niewiele znaczy. Trzy częściowy zestaw Vitusa SM-101 + preamp waży ok 200kg. Zresztą nie chodzi o wagę a o klasę brzmienia. MBL to wybitne sprzęty, słuchałem wiele razy i bez zawahania wybrałbym monobloki MBL niż jakąś 30 letnią japońską końcówkę stereo.

 

A co do kolumn to teraz widzę, że ten Grand Scepter to po prostu stare tuby z dawnej epoki. To że potrafią zagrać z mocą 2000W najczęściej oznacza, że kiepsko grają przy cichym słuchaniu. Pewnie oparte o papierowe przetworniki. Nie lubię takiego dźwięku. Tego typu kolumny można dziś mieć za małe pieniądze z rynku sprzętów estradowych. Nie trzeba mieć dużo kasy.

Tylko po co mi kolumny do urywania głowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak, z ciekawości to dlaczego akurat Nakamichi są najlepsze?

I dlaczego były?

 

gwoli ścisłości - te konkretnie Nakamichi i ja nie twierdzę najlepsze "dźwiękowo", bo to kwestia subiektywna, dla każdego może być najlepsze co innego

 

najlepsze z perspektywy inżynierskiej, podobnie jak wśród magnetofonów 1000ZXL:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

wyjaśnienie np. tutaj:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie wątpię że taka integra Onkyo potrafi zagrać dobrze ale nie wierzę, że może zbliżyć się do współczesnych top wzmacniaczy dzielonych.

 

ale o czym my rozmawiamy Kolego? to nie jest wzmacniacz zintegrowany, "Grand Integra" to jest nazwa linii urządzeń, w prostych słowach - wierz w co chcesz, ale najpierw się zorientuj o czym mowa :-)

 

 

Epatowanie wagą

 

ja epatuję wagą? ;-))

 

 

bez zawahania wybrałbym monobloki MBL niż jakąś 30 letnią japońską końcówkę stereo.

 

jakąś? ekhm cóż mogę powiedzieć - WIĘCEJ TAKICH LUDZI potrzeba :-D chętnie dzięki nim wezmę dobry sprzęt za pół darmo

 

 

 

A co do kolumn to teraz widzę, że ten Grand Scepter to po prostu stare tuby z dawnej epoki. ...Tego typu kolumny można dziś mieć za małe pieniądze z rynku sprzętów estradowych

 

tak, estradowych ;-) a M-510 Grand Integra to "integra" ;-)

 

szkoda gadać jak widzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się bzdur. Sam nawet cytujesz mój wpis gdzie piszę, że to stereofoniczna końcówka. Wielkie mi rzeczy. W jakimś sensie poza nazwą jest to Integra bo ma oba kanały w jednej obudowie. Znacznie lepsze jest rozdzielenie kanałów na 2 oddzielne monobloki.

I współczesne konstrukcje o zbliżonej mocy u najlepszych firm to monobloki.

 

Co do kolumn to ja nie lubię tub. Tym bardziej starego typu. To takie estradowe granie. O gustach trudno dyskutować, każdy ma prawo lubić co chce. Dla mnie takie tuby to owszem wielkie uderzenie, mega dynamika, bas wciskajacy w fotel i być może ma to sens gdy ktoś ma wielki pokój 150-200m2, może siedzieć 8-10m od takich tub i napędzać je delikatną lampą. Ale do słuchania w bliskim polu 3-3.5m a tak 99% ludzi nie tylko w Polsce to już jest efekt podobny do słuchania kolumn estradowych. A jeszcze do tego z jakimś tranzystorem to jazgot. Vocal się obroni ale mocna muza rock, pop, hard rock to łeb urywa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Mini Utopia

jmlab_miniutopia.jpg

albo mniejsze Focal Diablo Utopia czy Sonus Faber Guarnieri Evolution

 

 

2 monobloki Restek Extract

 

DSC_0330.jpg

 

 

przedwzmacniacz lampowy Ayon Triton

 

316871-best_offer_for_ayon_triton_tube_integrated_amp.jpg

 

odtwarzacz CD Wadia S7i z DAC-em i USB

 

Wadia_S7i.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się bzdur. Sam nawet cytujesz mój wpis gdzie piszę, że to stereofoniczna końcówka. Wielkie mi rzeczy. W jakimś sensie poza nazwą jest to Integra bo ma oba kanały w jednej obudowie. Znacznie lepsze jest rozdzielenie kanałów na 2 oddzielne monobloki.

I współczesne konstrukcje o zbliżonej mocy u najlepszych firm to monobloki.

 

nie no sorry, nie czepiam się, po prostu wyglądało to tak, jakbyś się Kolega nie zorientował do końca, a pisał, a że mam alergię na takich dyskutantów to zareagowałem przesadnie, sorry!

 

"znacznie" lepsze pod jakim względem? jak bardzo "znacznie" jest lepsze rozdzielenie fizyczne w oddzielnych obudowach w porównaniu do rozdzielenia fizycznego i elektrycznego obu kanałów w jednej obudowie? w sensie inżynierskim?

 

BTW dla ciekawości przypomniałem sobie tę stronkę:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i linkowane strony producentów

 

faktycznie jest kilka modeli półprzewodnikowych, monobloków, które wyglądają ciekawie i prezentują porównywalne lub nieco lepsze osiągi, FM Acoustics np. lub Boulder, ale jednak musiałbym zapłacić za nie jak dla mnie nierozsądnie (bo kilkadziesiąt razy) więcej niż za Onkyo, które ponadto poza oferowaną jakością jest pomnikiem techniki HiFi i jak dla mnie znacznie lepiej wygląda, co też się liczy w przypadku luksusowych produktów

 

 

Co do kolumn to ja nie lubię tub. Tym bardziej starego typu.

 

 

znowu mam wrażenie, że Kolega się nie orientuje o czym mowa, "starego typu" to może są Avantgarde czy JBL K2 itp.

GS-1 są całkiem "nowego typu", wygląd myli

 

 

Dla mnie takie tuby to owszem wielkie uderzenie, mega dynamika, bas wciskajacy w fotel i być może ma to sens gdy ktoś ma wielki pokój 150-200m2, może siedzieć 8-10m od takich tub i napędzać je delikatną lampą. Ale do słuchania w bliskim polu 3-3.5m a tak 99% ludzi nie tylko w Polsce to już jest efekt podobny do słuchania kolumn estradowych. A jeszcze do tego z jakimś tranzystorem to jazgot. Vocal się obroni ale mocna muza rock, pop, hard rock to łeb urywa.

 

oj fantazjuje Kolega o GS-1 i M-510 na podstawie jakichś swoich doświadczeń z innymi sprzętami zakładając podobieństwo techniczne na podstawie podobieństwa powierzchownego (patrząc okiem laika) :-D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Mini Utopia

jmlab_miniutopia.jpg

albo mniejsze Focal Diablo Utopia czy Sonus Faber Guarnieri Evolution

 

 

2 monobloki Restek Extract

 

DSC_0330.jpg

 

 

przedwzmacniacz lampowy Ayon Triton

 

316871-best_offer_for_ayon_triton_tube_integrated_amp.jpg

 

odtwarzacz CD Wadia S7i z DAC-em i USB

 

Wadia_S7i.jpg

Bardzo ładne. Porozstawiać to wszystko w pokoju 12 m - stoliki, standy, odległość od ściany i ... spokojnie zanurzyć się w muzyce. Siedząc w przedpokoju!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ps.

podobnie lampusy - ze świeczką szukać wśród aktualnie oferowanych urządzeń takiej maszyny jak G.R.A.A.F. GM200 a jeśli chodzi o SET to poziom nadal w sumie wyznacza Ongaku śp. Pana Kondo (1989 rok)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne. Porozstawiać to wszystko w pokoju 12 m - stoliki, standy, odległość od ściany i ... spokojnie zanurzyć się w muzyce. Siedząc w przedpokoju!:)

Na stoliku stawiasz odtwarzacz a na nim przedwzmacniacz lampowy. Kolumny na standach, obok standów monobloki. To nie zajmuje wcale dużo miejsca...

 

No dobra - najmniejszy high end świata - coś co nie zajmuje w ogóle miejsca w pokoju :

 

Kolumny Adam Tensor Delta A

 

Adam_Delta_311011.jpg

 

podłączone do odtwarzacza CD wyjściem regulowanym jak Wadia 581i SE, Accuphase DP-600 (lub niższe modele) lub McIntosh MCD500. Można je używać jako DAC.

DSC02339.jpg

 

 

DP600.jpg

 

Można ? Można ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panowie dalej widzę pianę toczą w idiotycznym wątku, który od początku nikogo nie obchodzi?

Abstrahując od tego, że jest kompletnie bez sensu, bo jak można za kasę której się nie ma

kupować sprzęty których się nawet z bliska nie widziało i jeszcze je komuś polecać w dodatku.

Pamiętam jak byłem w czwartej klasie szkoły podstawowej, to też czasem z chłopakami na garażach

gadaliśmy o tym co kto sobie kupi za ten milion wygrany w totolotka. Ale to było w czwartej klasie podstawówki :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.