Skocz do zawartości
IGNORED

Volume - źródło / kolumny aktywne


Shao

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki oto dylemat:

 

Kolumny aktywne na bluetooth + źródło foobar 0.8.3. Foobar i windows widzą je jako osobną kartę muzyczną 16bit. Pytanie dotyczy stosunku głośności ze źródłem. Gdy usuwam efekt volume control i dam lekko w górę w kolumnach - nie gra to tak dobrze jak z wymaxowanym ampem w kolumnach i -30db w foobarze. Niestety przeszkadza mi dość słyszalny szum przy niskiej głośności i w trakcie ciszy. Szum znika przy ok. 70% głośności wzmacniacza. Problem szumu w ogóle nie występuje przy podłączeniu line-in rca - tylko blootoothem. Wówczas również lepiej to gra jak wymaxuje. Chciałbym jednak zapytać się was jak to powinienem optymalnie ustawić przy tego typu kolumnach aktywnych?

 

link do kolumn:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp! Ostatnio miałem sporą przerwę w audio i nie znam nowych technologii. Jednak nie zgodzę się, ze te głośniki to pierdziawki. Zobacz na sprzęty z mojej sygnatury - nie posiadam high endu, ale jakoś to gra. Jestem bardzo zadowolony z tych głośników na bluetooth, pozostanę przy rca :D To ma grać cicho i dobrze a ten samson na prawdę daje radę - sam jestem w szoku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.