Skocz do zawartości
IGNORED

Linuxowe granie


Lucky

Rekomendowane odpowiedzi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

Zaskoczony jestem. Używam komputera audio ze Squeezebox Media Server i programowym Squeezeslave od jakiegoś czasu. Pisałem o tym w osobnym wątku, więc nie będę się powtarzał. To doskonałe rozwiązanie, porównywalne ze świetnym mpd. A tutaj ktoś wpadł na identyczny pomysł i na dodatek zrobił to świetnie dodając pełną konfigurację przez www.

Nie miałem obecnie komputera, żeby przetestować, ale sprawdziłem system na Virtualboxie i polecam go wszystkim, którzy myślą o zrobieniu swojego własnego komputera audio, a nie bardzo mają ochotę budować system od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po testach. Postawienie systemu na USB jest dziecinnie proste. Wspaniale wszystko działa rozpoznaje w sieci Squeezboxa . Udostępnienie dysków, dodawanie nowych płyt itd działa super. Z czystym sumieniem mogę polecić ten soft. Jutro testy odsłuchowe z dackiem Bryston oraz z konwerterem Alfa USB i SBT.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli nie ma żadnych systemowych dsp i ogólnie fabrycznie działa w "bit perfect", to raczej nie ma sensu dzielić się wrażeniami odsłuchowymi, chyba że mamy sobie uzmysłowić jak ten system oddziałuje na percepcje.

generalnie dzięki za sugestie, również pewnego dnia przetestuję i system na pewno się przyda. szkoda tylko, że tytuł wątku jest nijaki i opisu brak... innym ułatwił byś odnalezienie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej testy wykonam w celu sprawdzenia jak współpracuje z przetwornikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem totalnym lajkonikiem w linuksie, ale uruchomiłem daphile na laptopie z pendriva, steruję netbookiem i działa, utworzył sobie bibliotekę, odtwarza utwory tylko.... nie ma dźwięku. DAC to M2tech Young. Może ktoś mądrzejszy pomoże ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli działa normalny konwerter usb to zastosowano jądra bez wsparcia dla hiface i nie skompilowano sterownika udostepnianego przez hiface. Gdzieś od dwóch miesięcy obsługa jest juz w najnowszych jądrach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo podobała mi się dyskusja w bliźniaczym wątku też założonym przez lucky'ego w hi-end. Ci ludzie tam są z kosmosu. Potraktowali autora jak jakaś arystokracja parobka, megalomania jakas normalnie. Nie dorastamy im do pięt. Oczywiście mają powód teraz do kłótni między sobą na 4 stro y. Nie na temat oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potraktowali autora jak jakaś arystokracja parobka, megalomania jakas normalnie.

A jak mieli potraktować taki temat ?

Żadna uznana audiofilska firma nie wypuściła tego oprogramowania.

Nie oceniła tego oprogramowania żadna specjalistyczna redakcja ani uznany recenzent.

Nie korzysta z Jplay.

Dodatkowo jest za darmo !!! Czy coś dobrego może być za darmo ? Nie w Hi-Endzie !

 

Niech się Lucky cieszy że nie został posądzony o nawoływanie do powszechnej kradzieży plików z netu, bo w końcu temu służy to całe PC audio.

 

ps. Smutne byłoby forum bez kabaretowo - folklorystycznej zakładki Hi-End :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Czy te cudo obsługuje pliki cue sheet?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sprzęt studyjny i oprogramowanie studyjne. Edytory, sekwencery, stacje robocze (DAW), authoring, stoły, maszyny i linie replikacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko pomóc paru osobom, którym nie jest obcy temat odtwarzaczy strumieniowych. No cóż przy okazji poznałem opinię paru osób z forum i szczerze jestem załamany. No cóż kiedyś człowiek odkrył koło i też pewnie z tego powodu miał dużo nieprzyjemności. Cieszę się, że nie palą u nas na stosie bo niechybnie tam mógłbym trafić jako głosiciel herezji :) Ci panowie zapomnieli o tym, że zawsze znajdzie się taki który wydał więcej i myśli, że mu lepiej gra.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem tylko pomóc paru osobom, którym nie jest obcy temat odtwarzaczy strumieniowych. No cóż przy okazji poznałem opinię paru osób z forum i szczerze jestem załamany. No cóż kiedyś człowiek odkrył koło i też pewnie z tego powodu miał dużo nieprzyjemności. Cieszę się, że nie palą u nas na stosie bo niechybnie tam mógłbym trafić jako głosiciel herezji :) Ci panowie zapomnieli o tym, że zawsze znajdzie się taki który wydał więcej i myśli, że mu lepiej gra.

 

Ja juz sobie odpuscilem rozmowy z nimi: nie będę robił za psychiatrę-diagnostę. Przecież oni sie jarają podstawkami pod kable w kształcie plugów analnych albo kablami usb.

 

Pojawi sie za chwilę alłdiofil, który bedzie udowadniał, ze gazy po grochówce są lepsze od gazów po kapusniaku. Jest lepsza scena.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość StaryM

(Konto usunięte)

No cóż kiedyś człowiek odkrył koło i też pewnie z tego powodu miał dużo nieprzyjemności.

Zapewne, jeśli ktoś wcześniej je celowo zakrył. ;)

 

A serio to oczywiście panowie z hi-endu uważają to co uważają i zawsze mają rację, bo są z hi-endu. Forum jest dobre, dopóki banuje się takich jak bum1234, ayran lub ja, ale złe, gdy pozwala niszczyć ich misternie zbudowany castle of lies nie wprowadzając cenzury.

W tym konkretnym przypadku mamy nadto do czynienia z rozdwojeniem hajendowej osobowości, bo przecież niektórzy wydali kupę kasy na hajendowe komputery w rodzaju Aurendera, a inny hajendowiec im mówi, że to szajs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wiek jak daphile zainstalować na HDD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sobie poradziłem. Super działa o wiele lepiej niż z USB. System bootuje się szybciej niż windows z dysku SDD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie ma takiego projektu z mpd. Nie umiem strzelić takie webowego interface do zarządzania :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie ma takiego projektu z mpd. Nie umiem strzelić takie webowego interface do zarządzania :(

 

Ja steruję Daphile przez telefon z adroidemi i darmową apkę Squeezer, o wiele przyjemniej to działa niż przez przeglądarkę i netbooka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o konfugurowanie przez przeglądarkę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie mogę zainstalować live z USB. Nagrywam plik za pomocą unetbootin na pendriva. Włączam komputer i zaczyna się instalacja. Po ok. 3 minutach wszystko staje i nie ma żadnej reakcji . Naciskam klawisz esc i cała instalacja cofa się... Pomożecie? ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z USB chwilę trwa instalacja po zainstalowaniu masz ekran z informacją, że system jest gotowy. Konfigurację robisz z drugiego komputera poprzez przeglądarkę internetową z adresu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Ważne jest też wersja systemu jaki masz zainstalowany na komputerze na którym odpalasz Daphile tj. 32 bit albo 64 bit.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się połączyć za pomocą przeglądarki z drugiego kompa ale jak to wgrać na stałe na hdd zamiast np. windowsa ?

Jestem zielony ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam teraz odpalonego serwera z tego co pamiętam. Czysty dysk bez partycji w kompie. Po odpaleniu systemu z USB z drugiego kompa wybierasz w zakładke Settings - system Firmaware i wybierasz gdzie ma zainstalować system

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem na terminalu Fujtsu-Siemens Futro s550-2 daphile ,i naprawdę nie ma co więcej wymagać,przy instalce woła miejsca do 2Gb,(u mnie jest na karcie Compact Flash 4gb),interfejs bardzo przyjazny,można też posłuchać dużo stacji,w tym lokalnych polskich,czyta flac,i obrazy cue.I do rego ripper cd do flac.Czekam jeszcze na konwerer Usb-Spdif na SA9023 z Chin.

Jedynie w czym mam problem to przy sterowaniu kontrolerem scqueezer(android) z poziomu telefonu,nie zawsze chce program się komunikować,może to wina ustawień sieciowych,terminal komunikuje sie po kablu z routerem,adresy ip przydzielane automatycznie (DHCP).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Jak w końcu udało mi się skonfigurować voyage mpd to wychodzi takie cudo. Koledzy w tym momencie nie mam możliwości przetestować tego softu dlatego mam kilka pytan:

1. Czy system montuje automatycznie dyski podłączone przez USB? Podłączamy i Słuchamy?

2. Czy pełni funkcję serwera dlna?

3. Jeżeli rippuje płyty to w jaki sposób? Wkładamy płytę i automatycznie rippuje się do określonego katalogu?

4. Czy po podłączeniu dysku przez USB jest możliwość skopiowania z niego plików na dysk systemowy zdalnie przy użyciu tableta z Android em?

5. Czy jest możliwość podłączenia wyświetlacza tak, żeby wyświetlał wykonawcę i tytuł Utworu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem ostatnio okazję potestować Daphile na moim terminalu,system automatycznie montuje dyski,rippowanie to czysta przyjemnosć,przy skonfigurowaniu wystarczy wsadzić płytę do napędu i automatycznie konwertuje do formatu flac, sciągając z netu okładkę i tagi do wybranego dysku.Problem z połączeniem kontrolera na androidzie rozwiązany,łączy się przez kartę wifi ,która jest ustawiona jako AP,u mnie pracuje konwerter usb>spdif na chipie SA9023 i poprawnie go wykrywa,dziwi mnie jedynie że z początku był wykrywany jako SA9023 I2S/SPDIF a teraz USB DEVICE 0X262a w każdym razie działa,w sieci są dostępne dyski które są podłączone,przy odpowiedniej konfiguracji mamy pełny dostęp do plików.Do stabilnego połączenia między telefonem a serwerem polecam apke z Logitecha,u mnie działa najstabilniej ,trzeba tylko konto na stronie Logitecha założyć,aby można było z niej korzystać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainspirowany kolegów sukcesami odpaliłem Daphile z pendrajwa. Gra i ripuje. Mam jednak 3 problemy:

 

1. Daphile nie rozpoznaje żadnych płyt. Najwyraźniej nie łączy się z internetowymi bazami danych. W settingu zaś widać całe mnóstwo fabrycznie ustawionych takich baz. Sam nic nie grzebałem w ustawieniach baz ani sieciowych.

 

2. Nie widzę jak można ręcznie "otagować" zgrywane płyty.

 

3. Umyśliłem sobie żebu Daphile ripował i grał, ale żeby pliki przechowywać na NASie. Najwyraźniej Daphile to umożliwia, ale trzeba ręcznie ustawić odpowiednie scieżki dostępu. I tu się zaczynają schody bo poza moją wiedzę to wykracza.

 

Ktoś z kolegów może pomóc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawię się od 2h - i nie mogę skonfigurować dostępu do NAS z muzyką...ani po ftp..

ani innymi protokołami...

Czy ktoś miał podobny problem....?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 32

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.