Skocz do zawartości
IGNORED

Zbiory gotowych nastaw kalibracyjnych dla telewizorów wykonanych za pomocą dobrego sprzętu


Krak_oN
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie.

 

Jak ktoś będzie w sklepie robił zakupy niech poprosi o otwarcie dwóch kartonów z tym samym TV i porówna jednocześnie obraz na tych samych nastawach, Jestem pewien, że "fachowe" teorie o rozjeżdżaniu się każdej matrycy w inną stronę można do kosza wyrzucić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś będzie w sklepie robił zakupy niech poprosi o otwarcie dwóch kartonów z tym samym TV i porówna jednocześnie obraz na tych samych nastawach, Jestem pewien, że "fachowe" teorie o rozjeżdżaniu się każdej matrycy w inną stronę można do kosza wyrzucić.

 

Jak ktoś nie jest perfekt obyty w ustawieniach to jest spore prawdopodobieństwo że coś przeoczy. Są jeszcze pewne celowe manipulacje w sklepach zarówno w ustawieniach balansu kolorów ( skrajnie w prawo) jak i kiedyś nawet spotkałem się z takim tv Sony gdzie suwaki zaawansowanych ustawień RGB były celowo źle poustawiane tj jeden skrajnie w lewo drugi w prawo itp.

Powiem nawet więcej, w jednym sklepie za każdym razem jak przestawiłem prawidłowo, to jak sprawdzałem to następnym razem to znowu było tak samo przestawione.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Wolałbym tę sumę dołożyć do nowszego modelu.

Tu jest twoja odpowiedz-do zadanego pytania. ;)

 

Maniek: zapłacisz 500 stów za moją kalibrację?

 

Wiedziałem :D:D:D:D

Dlatego drążyłem temat do końca,żeby to wreszcie napisał-bo on by chciał,i to bardzo,i pisanie dziecinnych pytań,a ile to poprawi,a co to daje,a jaką widać różnicę,a czy bardzo się poprawi,a czy warunki muszą być spełnione itd to wszystko pic na wodę.Chłopak by chciał ,franka pali bo kasy szkoda i wszystko.

No ale tak to jest że za darmo to można tylko lanie dostać. ;)

I dlatego zawsze tak kręcił kota ogonem,bo co,bo jak,bo dlaczego itd.

 

Gdyż o kasę tak naprawdę tu tylko chodzi :-)

A mi tylko chodziło o odpowiedz na któtkie pytanie-sitek czy jak po kalibracji obraz ci się spodoba jeszcze bardziej niż przed ,to czy jesteś za kalibracją.?

To jest chyba proste zdanie,i nie trzeba mieć matury żeby dwoma lub jednym słowem odpowiedzieć. :)

AMEN

 

Zgoda, ale można to stwierdzić tylko i wyłącznie gdy oba telewizory stoją obok siebie. W warunkach domowych gdy mamy do czynienia z jednym TV jest to niemożliwe.

To porównanie to też totalna brednia.

To ja też ci teraz AUDIO przytoczę jak ty mi.

Wchodzę do sklepu,stoją jbl 180,i Focal Electra,słucham obu,Focal jest lepszy-ale zabieram JBL bo będę miał do czynienia z jednymi kolumnami tylko w domu,Focali i tak już nie usłyszę to biorę jbl. ;)

Edytowane przez maniekn274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maniekn274 twoje swoiste wnioskowanie jest doprawdy powalające. Poza tym że pozjadałeś wszystkie rozumy i strugasz eksperta pier**lisz jak potłuczony. Wywaliłeś kasę i chcesz się dowartościować, to twoja sprawa, zamiast wydać na dziwki strzeliłeś sobie poprawę rzeczywistości i teraz z uporem maniaka chcesz przekonać innych do tej swojej brawurowej decyzji życia. Twoja kasa, twój problem, tylko nie pisz w stylu eksperckim, bo co byś nie napisał, to i tak napiszesz bzdurę. Normalny rozum, bez kompleksu zrozumiałby w mig, ty potrzebujesz widocznie dużo więcej czasu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Ruszyło cię chłopaku ha ha,prawda w oczy koli.... ;)

Na dziwki to ty możesz wydawać-ja nie muszę. ;)

Nikogo nie chcę do niczego przekonywać. ;)

Nic nie piszę w stylu experckim-tylko wnioski z doświadczonego osobistego zagadnienia-czyli widziały gały za co płaciły. ;)

I nie obrażaj mnie bo ja tego nie robię. ;)

Dorośniesz,to może kiedyś porozmawiamy przy szklaneczce wyskacza-patrząc na dwa tv (jeden skalibrowany-a drugi nie) i będziemy wnioski wyciągać.A na razie zostało ci tylko czytanie i wyciąganie wniosków tylko teoretycznych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popodniecaj się jeszcze trochę swoim skalibrowanym telewizorem :-)

 

Obiecuję też, że od tej pory będę ci przytakiwał aby jak najlepiej cię dowartościować. Jutro zamówię kalibrację wszystkiego co można podłączyć do prądu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Obiecuję też, że od tej pory będę ci przytakiwał aby jak najlepiej cię dowartościować.

Ależ kolego Sitek-nie ma takiej potrzeby :)ale to bardzo miłe z twojej strony. ;)

 

Jutro zamówię kalibrację wszystkiego co można podłączyć do prądu.

Nie zapomnij o maszynce do golenia. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sittek w ostatnich wpisach bardzo przypomina mi niektórych księży - wypowiada się najwięcej w tematach, które zna tylko z książek i próbuje nauczać tych, którzy znają je z praktyki.

 

Wybaczcie, nie mogłem się powstrzymać, mam nadzieję, że nie obraziłem niczyich uczuć :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panasonic TX-P50ST50

 

Nastawy znalezione w sieci.

 

Mode: True Cinema

Contrast: set to max then reduce by 14

Brightness: default

Colour: reduce by 2 from default

Sharpness: 0 or 1 click from the left

Vivid Colour: Off

CATS: Off

P-NR: Off

 

Advanced Settings

White Balance: 3 -2 4 0 -5 -4

Colour Mgmt: -9 -2 0 11 -6 3 0 0 5

Gamma: 2.4

24p Smooth Film: Off (for Blu-ray)

Intelligent Frame Creation: Off, Min if you have trouble with double images on 50hz

16:9 Overscan: Off

Pixel Orbiter: Auto

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i w 50% przeciwieństwo moich ustawień, tu +u mnie minus i na odwrót. Pozostałe to rozstrzał jak nie w tą to w tamtą. Poza tym to jest to samo ustawienie co wstawił Krak On, 100% że przetłumaczone bo jego było po Czesku:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez TRIBUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sittek w ostatnich wpisach bardzo przypomina mi niektórych księży - wypowiada się najwięcej w tematach, które zna tylko z książek i próbuje nauczać tych, którzy znają je z praktyki.

To że w naszą dyskusję wmieszasz politykę, to bardzo się dziwię. Naprawdę. Poza tym dlaczego sugerujesz mi, że mam w domu telewizor, który nie radzi sobie bez kalibracji? Czy zostanę wyklęty za to że obraz jest dla mnie wręcz idealny?

 

Maciej, gdybym miał słaby obraz, albo mi coś w nim przeszkadzało, zgłosiłbym się do ciebie pierwszy, a tak zwyczajnie robisz ze mnie głupka, tylko dlatego, że nie chcę się skusić na coś, co nie jest mi potrzebne.

 

Nie spotkałem się w świecie choćby motoryzacji ( tuning) czy wśród audiofilów, z tak nachalnym marketingiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

. Poza tym dlaczego sugerujesz mi, że mam w domu telewizor, który nie radzi sobie bez kalibracji

Witaj sitek ;)-czy mógł byś to potwierdzić linkiem w którym jest to wyraznie napisane(czy kiedykolwiek ktoś tu napisał że twój tv nie radzi sobie bez kalibracji) ?

 

Czy zostanę wyklęty za to że obraz jest dla mnie wręcz idealny?

Nie możesz i nigdy nie będziesz mógł tak napisać-do puty tego nie zweryfikujesz-że może być lepiej.

Kiedy byś to zweryfikował-i byś stwierdził że nie jest lepiej(twoim zdaniem) wtedy możesz tak napisać-w innym przypadku takiej opcji nie ma. ;)

I nie piszę tego żebyś to zweryfikował,tyklo dlatego że nie możesz się wypowiedzieć w ten sposób bez weryfikacji.

Chyba jasno to napisałem. :)

ps-jak tam twoje zabiegi kalibracyjne. ;)

 

Jutro zamówię kalibrację wszystkiego co można podłączyć do prądu.

:)

 

gdybym miał słaby obraz, albo mi coś w nim przeszkadzało

O.K-wszystko się zgadza,jest extra,ale może być lepiej-odp-j.w.

I to absolutnie nie jest przekonywanie do kalibracji,ani namawianie do niej ,tylko logiczne wytłumaczenie-czego nie powinno się stwierdzać-jak się czegoś nie zweryfikowało.

 

Nie spotkałem się w świecie choćby motoryzacji ( tuning) czy wśród audiofilów, z tak nachalnym marketingiem.

 

+

1

 

 

Nie widzę tu żadnego marketingu,jak ktoś coś robi,i to poprawę daje-to chwali to .

Nawiązałeś do audiofili,przecież oni też zachwalają to co spraktykowali-więc to to samo.

Tylko jest zasadnicza różnica,i Maciek i audiofile zachwalają to bo ,bo to sprawdzili i przetestowali-w przeciwieństwie do ciebie. ;)

Więc kto w tej grupie ma więcej do powiedzenia-testerzy(Maciek i audiofile) czy kibic z dala(czyli ty ). ;)

Edytowane przez maniekn274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie piszę tego żebyś to zweryfikował,tyklo dlatego że nie możesz się wypowiedzieć w ten sposób bez weryfikacji.

Zapytam się inaczej: czy swój sprzęt audio również uprgade'ujesz z takim poświęceniem jak telewizor? Wiesz dobrze, że w audio zawsze można coś polepszyć, poprawić, dokupić kabelek (zmienić go w kolumnach), wytłumić je, zaopatrzyć w antywibrującą podstawkę, zmienić zwrotnicę itp. Czy wszyscy to robią? No nie. Czy bez tego sprzęt może grać świetnie? Zapewne tak.

 

Więc dlaczego cały czas sugerujesz mi to co sugerujesz?

Jeszcze raz powtórzę: wydatek kwoty co najmniej 300-500 złotych mija się z celem, jest zbyt dużym w stosunku do tego co uzyskamy. A jeśli poprawa będzie znaczna, to świadczyć będzie tylko tyle, że TV ,który ktoś poddał kalibracji, był niesprawny lub został zrypany w fabryce na etapie produkcji i późniejszej kalibracji.

 

Bo nie uwierzysz w to, ale tam to się właśnie robi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

czy swój sprzęt audio również uprgade'ujesz z takim poświęceniem jak telewizor? Wiesz dobrze, że w audio zawsze można coś polepszyć, poprawić, dokupić kabelek (zmienić go w kolumnach), wytłumić je, zaopatrzyć w antywibrującą podstawkę, zmienić zwrotnicę itp

Zdarza się-lubię tę zabawę-właśnie następne platformy zamówiłem.

 

Więc dlaczego cały czas sugerujesz mi to co sugerujesz?

Nie sugeruję nic,zrozum to wreszcie.Piszę tylko że nie możesz tego zweryfikować bo nie masz punktu odniesienia-jak np stwierdzisz że na meczu ten kolor trawy masz właśnie taki a nie inny.

Jak przełączam tryby na normal i kino bo o dynamicznym nie ma co pisać to jest niebo a ziemia to co jest w trybie po kalibracji.A że był zrobiony na dzień i na noc to jest tylko różnica jasności.

I przed zabiegiem jak przełączałem to były różnice-ale nie tak duże-więc pomogło bardzo dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro uważasz, że w Panasie ST60 kalibracja dała ci bardzo dużo oznacza tyle, że miałeś egzemplarz fabrycznie niedopracowany.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Skoro uważasz, że w Panasie ST60 kalibracja dała ci bardzo dużo oznacza tyle, że miałeś egzemplarz fabrycznie niedopracowany.

To teraz odpowiedz-na jakiej podstawie mogłeś to zweryfikować?

Czy widziałeś obraz przed i po,(czy widziałeś jakikolwiek obraz przed i po?)

Nie rozumiem jak ktoś może w ogóle zabierać głos nie doświadczając czegoś.

Tak jak często wypowiadasz się na tematy AUDIO.

NP-do puki nie zweryfikujesz czy kable wpływają na dzwięk(będziesz miał prawo się wypowiadać?) nie pytam czy wpływają czy nie,czy weryfikowałeś czy nie,nie piszę też dlatego że kiedyś tak napisałeś -tylko czy masz prawo się wypowiadać jak tego nie zweryfikowałeś?

Ciężko się z tobą debatuje. ;)

Zyczę miłego wieczoru-i kończę te dyskusję. ;)

Edytowane przez maniekn274
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie chcę kalibrować swojego telewizora? To proste. Przez analogię. Mógłbym to samo zrobić z samochodem, a tego nie robię. Dlaczego? Ano drobne zmiany w konstrukcji silnika dadzą poprawę wyłącznie na hamowni, gdy zerkniemy na pomiary, jednakże bez większej przeróbki całego auta ( tak gdzieś co najmniej 10.000 złotych), poprawa osiągów w granicy 3-5% będzie niezauważalna ( czasami można też mieć efekt odwrotny od zamierzonego, na papierze lepiej, za kierownica tragedia). Tak samo z auta jak i TV jestem zadowolony i nie muszę w nich nic kombinować aby podłechtać swoją próżność.

 

Poza tym nie spotkałem ani jednej osoby, która szczerze przyznała się do tego, że tuning auta czy kalibracja TV, nie wprowadziła OGROMNEJ POPRAWY.

 

To teraz odpowiedz-na jakiej podstawie mogłeś to zweryfikować?

Nie dotyczy to mojego telewizora, ale odpowiem dlaczego jestem tak sceptyczny.

 

Najpierw oglądałem liczne testy w prasie specjalistycznej, dużo czytałem, a potem z ciekawości udałem się do sklepu HiFi ( Shrewsbury w UK- salon SMC AVS), gdzie miała miejsce prezentacja dwóch TV - z czego jeden poddany został kalibracji. Tam taka przyjemność kosztowała wówczas około Ł200. Można było sobie porównać w akcji oba telewizory. Jak zapewniał gość, który tej kalibracji dokonywał, wielkie znaczenie miało dokonywanie jej w pomieszczeniu, gdzie przebywał ten odbiornik ( na to zwróciłem swoją uwagę- dlaczego, nie wiem nadal). Dlatego robił to na miejscu w sklepie ( dla ułatwienia dodam, że właśnie tam dokonałem zakupu moich Roteli). a następnego dnia były już dostępne dla chętnych.

 

I co?

 

Ano pewna różnica była widoczna, ale aby stwierdzić, że była bardzo duża, to bym skłamał. Obraz na jednym był trochę bardziej dynamiczny, kolory bardziej naturalne, biel, była trochę bielsza, czerń lekko czarniejsza ( opis z punktu widzenia laika). Należy zaznaczyć, że widać było tę różnicę, gdy oba stały obok siebie. Gdy po przemyśleniu wydatku 200 funtów i niewspółmierności do poprawy jaka miała miejsce razem żoną stwierdziliśmy, że wydatek ten nie ma sensu. Dodatkowo gość dokonujący kalibracji miał dla nas gifta, dla wybrańców kalibracja po roku czasu miała być gratis a nie 100 funtów. Wtedy zapaliła mi się lampka, dlaczego mam dodatkowo jeszcze płacić za coś takiego???

 

Gdy wróciliśmy do domu obraz naszego TV był nadal ładny i nic nas nie kusiło, aby tego dokonać. Od tamtej pory wyleczyłem się całkowicie z tej pokusy, a w kieszeni zostało 200 funtów które spożytkowaliśmy na coś ciekawszego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

No widzisz,i teraz można temat zakończyć(między nami) bo sam stwierdziłeś-że było lepiej pod każdym względem(z punku laika,to tak samo jak i ja) .

A ja od początku pisałem że nie mowa o kasie tylko czy jest różnica-sam piszesz że ją widziałeś i jest. ;)

Bo gdy byśmy pisali o tym (czy pieniądze dla ciebie są współmierne do różnic) to możesz mieć takie zdanie że NIE.

Ale jak cały czas temat ociera się o to (czy po kalibracji jest poprawa na plus) to jest co innego.

A czy są różnice bardzo duże(duże to pojęcie względne-i zależy kto jakie ma wymogi) dla jednego spore,dla innego średnie,dla innego małe.

Ale mimo wszystko stwierdziłeś,że obraz był lepszy w różnych aspektach(więc tamten tv też przyjechał z fabryki skopany)

Sitek to jest tak-masz ochotę i kasę to to robisz.-napewno to poprawia obraz-a czy dla danej osoby ta poprawa jest współmierna do kosztów to już sprawa każdej indywidualnej osoby.

Temat się opierał o to czy( poprawa) jest po kalibracji-a nie czy ta poprawa dla danej osoby jest współmierna do kosztów a dla innej nie.

 

I dodam jeszcze że zródło w tym przypadku jest najważniejsze. ;)

Bo jak ktoś robi porównania na programach tv to średni pomysł.

I teraz mam też pytanie do was.

Kiedyś jak był CANAL +-można było posiadać swój wypasiony dekoder,który miał extra skalowanie,extra głowicę,itd załóżmy jakiś Ferguson za 2-3 koła.-to taki przykład,i ponoć(koledzy pisali że bez porównania lepiej odbierało,niż na firmowych które dawała CYFR) ale wtedy kartę CYFRY można było wkładać w każdy (prywatny) karta nie była zgrywana z dekoderem.

Teraz w NC+ tego nie ma(zresztą w n-ce też tego nie było).

Ale czy warto,i czy jest lepszy obecny(obecne) dekodery NC+,w porównaniu do starszego TURBODEKODERA.

Chciałem go już wcześniej wymienić-mając inny wzmak,ale te nowe mają wyjście tylko optyczne,a mój tamten wzmak miał tylko RCA,a teraz już nie ma problemu bo mam dwa Dacki.więc czy warto jest wymienić TURBO-na te nowsze,za opłatą aktywacji oczywiście.

Maciek-jak się nie mylę to na HDTV testowaliście ten nowy-ale czy było porównanie-a jak tak to jak to wyszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mimo wszystko stwierdziłeś,że obraz był lepszy w różnych aspektach(więc tamten tv też przyjechał z fabryki skopany) ....Temat się opierał o to czy( poprawa) jest po kalibracji-a nie czy ta poprawa dla danej osoby jest współmierna do kosztów a dla innej nie.

A ty znowu swoje. Ale te koszta są właśnie bardzo ważne i jak dla mnie niewspółmierne do osiąganego efektu. Ja chcę przestrzec tylko te osoby, które po kalibracji spodziewają się nie wiadomo czego.

 

Na jednym, było lepiej widać, to fakt, ale zapomniałem dodać, że obraz na obu TV był bardzo dobry i nic nie można było im zarzucić. Dlatego w obu obraz nie był fabrycznie skopany i bez problemu zakupiłbym ten TV, bez kalibracji. Po wstawieniu któregokolwiek TV w swoim domu ta różnica zatarłaby się po jednym dniu. Czy więc jest sens płacić za coś czego tak naprawdę nie docenimy?

 

No i nie chcę być niedowiarkiem i szukać sensacji, ale takie efekt, że na jednym jest lepszy obraz a na drugim trochę gorszy równie dobrze można dokonać za pomocą standardowych ustawień w menu TV. Wiec czy był to efekt regulacji czy kalibracji nie mogę obiektywnie ocenić. Ale aby nie wzniecać rozróby przyjmijmy, że to była faktycznie kalibracja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość maniekn274

(Konto usunięte)

Wiec czy był to efekt regulacji czy kalibracji nie mogę obiektywnie ocenić.

To ty jesteś dobry kuba.

To jak ty nie wiesz na co ty patrzyłeś-to w ogóle się nie wypowiadaj.

Równie dobrze mogłeś patrzeć na jednym w tryb( prawdziwe kino),a w drugim( kino). ha ha.

Dobra przestań już ....... ;)

 

obraz na obu TV był bardzo dobry i nic nie można było im zarzucić

Jak zobaczysz(referencyjny) obraz-to wtedy tak będziesz mógł powiedzieć-że nie można mu nic zarzucić. ;)

A jak nie masz porównania to zamilcz. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Referencyjny obraz to ja mam w domu.

 

I odzywaj się do mnie grzeczniej, gdyż po pierwsze znowu będziesz musiał mnie przepraszać, a po drugie przyjdzie pan i cię tymczasowo aresztuje :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty znowu swoje. Ale te koszta są właśnie bardzo ważne i jak dla mnie niewspółmierne do osiąganego efektu. Ja chcę przestrzec tylko te osoby, które po kalibracji spodziewają się nie wiadomo czego.

 

Szkoda, że tak zapalczywie nie przestrzegasz przyszłych nabywców serii VT60, że nie ma wyraźnej różnicy w stosunku do ST60, a ludzie oczekują nie wiadomo czego.

 

A różnica między modelami to nie jest 300 - 500zł tylko 5 razy więcej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.