Skocz do zawartości
IGNORED

Zestaw stereo do komputera ~699zł!


91pepto

Rekomendowane odpowiedzi

To mój pierwszy post na forum, więc na wstępie: Witam wszystkich forumowiczów!

 

 

 

Więc zwracam się do was z prośbą o pomoc! Będę wdzięczny za jakiekolwiek rady. Przechodząc do konkretów. Moje logtechy x-530 zaczynają się psuć, a dźwięk, który się z nich wydobywa sprawia, że myśl o skoku z okna, nie wydaje się zbawieniem. Dźwięk jest tragiczny, tony wysokie są przytłumione a bas dudni.

 

Postanowiłem nie psuć sobie więcej krwi i zmienić je w tym tygodniu na coś co będzie GRAŁO. Nie jestem audiofilem i nie potrzebuję hi ednowego sprzętu. Potrzebuję czegoś co w miarę ładnie zagra bez szkody dla moich uszu.

 

Przechodząc do konkretów. Mam do wydania 699zł, no ewentualnie, 700, ale to naprawdę maks. Ani złotówki więcej. Zastosowanie głośników 60% muzyka, 20% gry i 20% filmy. Zdecydowałem się więc, na zestaw stereo, gdyż wydaje mi się, że w tej cenie kupię dużo lepsze stereo niż zestaw 5.1, który dobrze spisze się w muzyce a i będzie w stanie wytworzy dobry efekt przestrzenny w filmach czy grach. Rozmiar mojego pokoju to 16mkw, w pokoju mam dużo wolnej przestrzeni więc mogą to być monitorki albo podłogówki (preferowałbym zresztą podłogówki). Nagłośnienie będzie podpięte do komputera.

 

I zasadnicze pytanie. Co byście mi w tej cenie polecali. Zastanawiam się nad microlab solo 7c lub złożonym zestawem (używany wzmacniacz stereo + używane kolumny). Z tego co czytałem, to microlab jak na głośniki komputerowe są bardzo dobre, ale w tej cenie, każdy złożony najtańszym kosztem zestaw po prostu je przebije. Może, że ewentualnie uważacie, że zestaw 5.1 np. Genius 6000 nie byłby takim złym rozwiązaniem?

 

Co byście mi doradzali? Kupować microlaby czy szukać jakichś okazji na allegro? Jeżeli tak to jakich okazji? A może pomyśleć jednak o 5.1?

 

Będę wdzięczny za wszelkie rady, pozdrawiam! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wyraziłem się jasno pisząc:

 

Mam do wydania 699zł, no ewentualnie, 700, ale to naprawdę maks. Ani złotówki więcej.

Więc prosiłbym o rady z uwzględnieniem moich możliwości i preferencji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.