Jump to content
IGNORED

Szum w glosnikach .. Pomocy...


Snajpii

Recommended Posts

Witam wszystkich...

Prosze o pomoc bo nie mogę sobie poradzić ... Posiadam sprzet audio 7.1 blue ray denon 3313ud wzmacniacz denon 1510ae i amplituner denon avr x4000... Wzmacniacz używam jako pre out... Do amplituner mam podłączone blu ray( wszystko hdmi) media player i projektor ( panasonic ae 8000u) po podłączeniu wszystkiego razem zaczyna sie szum w dwóch glosnikach stereo...wyjścia na amplitunerze hdmi out do tv i drugie do projektora... Po sprawdzeniu wszystkiego okazuje sie ze szum zaczyna sie jak podłącze projektor do hdmi out w amplitunerze...wszystkie sprzęty sa uziemiene. Podlaczylem projektor do innego gniazdka bo czytałem o pętli masy ... Nic to nie dało ... Podlaczylem projektor przez inny kabel hdmi (1m) nic to nie dało... ( podlaczylem projektor pod blu ray -szumów nie ma,) chciałbym zeby było wszystko podłączone pod amp a nie przekładać kabelki z tylu sprzętu... Czy wymiana kabla hdmi z filtrem coś pomoże? Dodam ze jak jest podłączony projektor i tv do amplitunera szum jest mniejszy po odłączeniu tv od amplitunera szum jest głośniejszy ... Dodam jeszcze ze projektor to częstotliwość 50-60hz.... Prosze o pomoc bo nie mam juz żadnych opcji do rozpatrzenia .

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Mam Znakazlem problem polegał na uziemieniu... Tzn projektor był ze us i miał przejściówke i ona była walnięta .... Wymieniłem i wszystko gra jak gitara..., zamykam temat ( nie ma jak to samemu dojść co jest nie tak :) )

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.