Skocz do zawartości
IGNORED

Cocomo, panienki i rachunki na kilka tysięcy złotych


testosteron
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem bezpieczny. W "tango" nie chodzę (bardziej podnieca mnie chodzenie po śmietnikach), a nawet jakby, to na karcie mam zazwyczaj jakieś kilkanaście złotych.

- debetu. Marnie przędziesz!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam drink dla 'tancerki' 100 pln, 'szampan' butelka 1000 pln, taniec priv '120 pln' za piosenkę. Jak u nas na wsi to otwierali to też były jakieś zgrzyty stąd pamiętam. Ni to burdel, ni to ekskluzywny klub, myślę, że charakter miejsca zależy w dużym stopniu od związku jego kierownictwa z przestępczością zorganizowaną i liczby wyroków na koncie. Stare prostytutki ze swoją ochrona raczej swietlic nie prowadzą dlatego uwierzę, ze się komuś po drinku film urwał, portfel zginął albo go przytrzymali do rana i wydoili z kasy, chyba to nie problem przy mobilnych czytnikach kart nabić ululanemu benzodiazepinami klientowi jakie tam się chce sumy. Ja nigdy w takim czyms nie byłem i nie zamierzam. Niemniej są ludzie, którzy chcą lub muszą za takie rzeczy płacic. Te kluby są dla nich i oni mają takie swoje fora burdelowe, tam opisuja lokale i sie ostzregają. Myślę, że jest tam dużo wiecęj praktycznej wiedzy niż w gazwyborczej w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Home is where the needle marks try to heal my broken heart...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem oszukany w ten sposób w jednym z krakowskich barów – pisze Simon z Londynu – gdy odmówiłem zapłaty astronomicznej kwoty, ochroniarze zabrali mi kartę kredytową i bili do momentu aż wpisałem kod pin. Podobna sytuacja spotkała Joshuę Throntona z Colorado Springs. – Mój przyjaciel został zaatakowany po tym, jak powiedziano mu, że ma zapłacić za drinki, których nawet nie zamówiliśmy – opowiada Joshua – zabrano mu portfel, skradziono pieniądze i ściągnięto z karty 713 funtów. Następnie był bity po twarzy, dopóki nie potwierdził transakcji.

 

Całość pod

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Jesteście absolutnie pewni, że wam coś takiego nie mogło się zdarzyć? Np. podczas wizyty w którejś z republik nadbałtyckich?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze gorzej. Do dziś szukam flaszki, którą kupiłem i - nie ma innej możliwości - nie wypiłem... Trzeci, k**wa , rok!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nazywał ten program w telewizorku? Panowie Mann i Materna. O! Mam! pajacyki! Tam kiedyś pokazali rachunek ze stacji benzynowej: trzydzieści litrów ropy+ 0,7 Wyborowej ... Razem - tyle i tyle. I dopisek - szerokiej drogi!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idea, że jeżeli obywatel poszedł do lokalu z panienkami, czy nawet burdelu to nie jest chroniony przez prawo wydaje mi się co najmniej dziwaczna. Prawo działa cały czas, wszędzie i dotyczy wszystkich.

Poza tym prostą implikacją takiego podejścia jest nieściganie przestępców a to już jest groźne dla wszystkich.

 

Kolega Less słusznie przywołał przypadek z Krakowa. Czytałem kiedyś ten artykuł i dla mnie najciekawsze było, że ta grupa przestępcza (nazwijmy rzecz po imieniu) działała na Łotwie czy w Estonii, ale wskutek dzialań miejscowej policji i prokuratury wyniosła się.

No i teraz pytanie dokąd??? Ano do Polski właśnie, bo u nas wymiar sprawiedliwości jest wobec takich działań bezradny. A dokładniej mówiąc nie bezradny, tylko przechodzi obok takich przestępstw obojętnie w imię oficjalnie aczkolwiek po cichu panującej doktryny dziwacznego leseferyzmu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upraszczasz. Nie mierz wszystkim jedną miarą.

Jak bierzesz drinka, to zakładasz, że kosztuje kilka góra kilkadziesiąt zł. Jeśli nagle okazuje się, że jeden drink kosztuje kilka tysięcy...

Może tyle kosztować, bo kto dlaczego nie. Ceny są wolne. Ale o takich cenach wypadałoby gości uprzedzać.

 

 

Że balując można stracić głowę, to jasna rzecz. Ale to nie powód by bronić naciągaczy i oszustów.

 

No jak nie powód??? Przecież jest wolność.

 

Amber Gold też tylko korzystało z wolności i sklepy z dopalaczami również

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kubri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze Jaro, to że kogoś stać pójść do klubu, wyrwać pannę i w noc wydać pensję minimalną to nie powód żeby dostał po buzi i został okradziony. Rozumiem frustrację tych których na to nie stać finansowo, lub religia im nie pozwala, ale ............... ;P

 

To patologia pokazująca słabość państwa. oraz korupcję jego urzędników - wątpię żeby bez tego te kluby działały, skoro od miesięcy o ich praktykach piszą media...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Shrek777
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To patologia pokazująca słabość państwa. oraz korupcję jego urzędników - wątpię żeby bez tego te kluby działały, skoro od miesięcy o ich praktykach piszą media...

 

Liberalizowanie prawa w swerze obyczajowej plus podpieranie się ideologią niewidzialnej reki rynku oznacza godzenie się na rozszerzenie strefy dla działalności przestępczej.

 

to wybór typu albo-albo

 

Poszkodowany może sobie lamentować że go okradziono ale warunki w jakich tego dokonano uniemożliwiają praktycznie udowodnienie przestępstwa.

Jedynym sposobem na uniknięcie takich sytuacji byłoby prawne zlikwidowanie warunków do popełniania przestępstwa.

A jak wyżej napisałem jest to niezgodne z ideologią niewidzialnej ręki rynku. I generalnie nie na rękę tym którzy dzięki takiej ideologii zdobyli rzeczywistą bo oparta na pieniądzach - władzę w Polsce.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Najlepiej od razu wszystko pozamykać i wszystkiego zabronić. Przestańcie już pierdoły opowiadać.

Zaczęło się od wysokich cen w jakimś lokalu, a tu już widzę otrucia, pobicia i wymuszenia rozbójnicze.

Tak właśnie rodzą się legendy. Jeden flimon z drugim przepuścił dwa tysiące z których się zrobiło dwadzieścia dwa,

jakie gangsterzy na nich wymusili przetrzymując ich w piwnicy, faszerując narkotykami i torturując godzinami.

Chyba za dużo filmów co niektórzy się naoglądali i wyobraźnia ich ponosi.

W normalnym życiu wystarczy jeden typ z telefonem, żeby te wszystkie przekręty zarejestrować

i zamknąć taki lokal w pizdu razem z jego pracownikami. No chyba że to wszystko są bujdy na resorach

opowiadane przez piździelców, którym po wytrzeźwieniu raptem szkoda się zrobiło przepuszczonej forsy

albo muszą ją oddać zanim szef się zorientuje, że na firmowym koncie brakuje kilku(nastu) tysięcy ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parantulla, przejdź się dla eksperymentu do takiego lokalu. Tylko na jedno piwo...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Parantulla, przejdź się dla eksperymentu do takiego lokalu. Tylko na jedno piwo...

 

No i co? Byłem nie raz na piwie w takich lokalach. Jakoś nikt mnie nie okradł i nie wymusił pieniędzy. Oczywiście panienki cisną sie na kolana i nagabują, ale wystarczy powiedzieć grzecznie "nie" i masz spokój. Jak zwykle najwiecej mają do powiedzenia ci którzy tylko coś słyszeli, a lokal widzieli z zewnątrz bo strach ich obleciał żeby wejść do środka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

List otwarty do władz Rzeczpospolitej Polskiej oraz członków episkopatu.

 

My, społeczność obywatelska zrzeszona na forum Audiostereo stanowczo protestujemy przeciwko niecnym praktykom okradania i oszukiwania klientów w nocnych lokalach i klubach go-go.

 

Pieniądze tam zawłaszczane trafiają do rąk kryminalistów i oszustów, a mogły by trafiać do głodnych dzieci czekających na posiłek, ofiar przemocy domowej, emerytów i rencistów oraz licznie reprezentowanych w naszym kraju związków wyznaniowych.

 

Rozumiemy że ofiarami tych oszustw padają polscy patrioci którzy w chwili słabości w poszukiwaniu wytchnienia po ciężkiej pracy dali się zwieść podszeptom lewackich organizacji promujących w Polsce życie bez jakichkolwiek wartości moralnych, neoliberalizm i ideologię gender.

 

Jednocześnie chcielibyśmy wyrazić najgłębsze zaniepokojenie brakiem szybkiej reakcji rządu i podległych mu jednostek na te niecne praktyki, zwłaszcza w sytuacji zaostrzającej się obecnie sytuacji międzynarodowej.

 

Oczekujemy że rząd oraz odpowiednie organa podejmą przewidziane prawem kroki w celu eliminacji tych patologicznych zjawisk tak na terenie naszego kraju jaki i całej wspólnoty unijnej.

 

Z poważaniem

 

Społeczność forum Audiostereo

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alessandro from Chile Reply Aug 20th, 2010

 

Hard Candy Music Bar Krakow IS NOT a normal bar but a nest of robbery. Local authorities have to dismantle this damned place and to close it directly. Me and my girlfriend were scammed for 950 PLN ... Not funny, beat the personell if nothing helps. in name of all the misleaded customers, will be hundreds of victims each month

 

Gino from Italy Reply Aug 19th, 2010

 

We were scammed at HARD CANDY MUSIC BAR KRAKOW. Damned bad place!! Be aware of this criminal bar. I lost 700 Polish lotty for 3 normal drinks.

 

Chris from United States Reply Aug 19th, 2010

 

GIRLS ARE NOT HOOKERS ..... and its a lie when you people say its a robbery in some bar mojto cost 20 zl in baroque cost 80 in Hard candy probably 300 YOUR DUTY IS TO CHECK THE PRICE BEFORE U ORDER.... wether u check the menu or not you have to pay for order.... and another thing which is funny YOU SAY hookers .... there is my question you small boys: did anyone of you have FU**ED there ?? i dont think sooo ... you just got used to that eatern europe is cheap .... STOP CRYING and grow up.... you went with girlswith an idea "i got so freaking lucky. maybe ill shag tonight i willpay her a beer for 5 zl" haha and in he end you first got screwed..... BE A MAN and don't embarrass urselfs

 

Don from United States Reply Aug 19th, 2010

 

Krakow is great for single male travelers - just stay away from ANY female wanting you to go to Hard Candy Music Club! They will rip you off bad if you give them the chance.

 

mark from United Kingdom Reply Aug 17th, 2010

 

Is this place cool for single male travellers? ?

 

Kris M from United Kingdom Reply Aug 14th, 2010

 

Thinking of going in October, definitely gonna a weekend of sinking putts and banging sluts

 

pjotr nasreska from Russia Reply Aug 13th, 2010

 

Avoid HARD CANDY MUSIC BAR in KRAKOW. It's a scam!!! Unfortunately I lost money in that bar too. 850 Polish zLotty... For three beers. It's crazy. What a thieves.

 

bjorn from Denmark Reply Aug 12th, 2010

 

Avoid HARD CANDY MUSIC BAR KRAKOW This bar personell has stolen my pickpocket with 1550 Zlotty cash for five regular small beers . Criminals!

 

Dennis from Netherlands Reply Aug 9th, 2010

 

Krakou: Guys, BE AWARE FOR RUSSIAN/POLISH GIRLS (HOOKERS), who seems to be interested to go out with you. These girls will bring you to places like HARD CANDY CLUB in Krakow. They will order drinks and you have to pay a lot of money for i.e. 4 drinks we had to pay 380 Zloty (+- 85 euro's). We got angry and left Hard Candy. NEVER VISIT HARD CANDY CLUB KRAKOW. BE AWARE FOR NICE LOOKING GIRLS WHO WILL BRING YOU TO THIS CLUB AND LET YOU PAY THE BILLS.

 

Richard Jones from United Kingdom Reply Aug 9th, 2010

 

Tourists never have to go to the Hard Candy Music Bar in Krakow. Avoid that disgusting place!! They let you pay 10x up to 15x as much for drinks and cocktails as is usual in regarding to other bars in Cracow. They don't give you a clear receipt with normal prices but they ripp off what they can! This bar lets girls introduce tourists to this bar after each drink you have to pay.. more and more.. Abnormal and crazy. A bad asocial image for Krakow city. I had to pay around 80 ZLotty for just a normal beer...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wszystko z podszeptu neoliberalnych kapitalistów którzy śpiewali o tym że nas wycyckają już kilkadziesiąt lat temu ... kto zna angielski ten może potwierdzić ...

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest. Najlepiej od razu wszystko pozamykać i wszystkiego zabronić. Przestańcie już pierdoły opowiadać.

Zaczęło się od wysokich cen w jakimś lokalu, a tu już widzę otrucia, pobicia i wymuszenia rozbójnicze.

 

No jak ma być praworządnie to pozamykać burdele kasyna i wszelkie szemrane interesy. Albo pozwolić policji bić bezkarnie pensjonariuszy tych przybytków co znowu podniesie lament o łamaniu praw obywatelskich.

 

a tak w ogóle napisałem swera zamiast sfera i nikt nie zwrócił uwagi więc generalnie temat jest o opowiadaniu pierdół.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Nie no spoko są. Golą frajerów i liczykrupy zagraniczne zwłaszcza brytoli :-)

Wiadomo że to mafia, ale też tradycyjne typowo krakowskie zdzierstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No i o tym właśnie mówię. Speluna jak speluna, pełno takich nie tylko w Krakowie.

Chodzi tylko o to, że powyższe opisy i kwoty mają się nijak do tego artykułu w gazecie

i rzekomych tysięcy wyciąganych od podstępnie uśpionych prochami ofiar przestępców.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cocomo to zwykły burdel, jak wiele innych. Jutro może się nazywać Różowa Muszelka albo Kingsize. Kto tam idzie robi to na własną odpowiedzialność.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo jest to burdel. Jest to reklamowane jako klub ze striptizem. Kogoś taki błąd może kosztować bardzo wiele, np. rozwód, rozbicie rodziny. Osoby poszkodowane powinny się tym zająć, ale tak fest, żeby jeden naciągacz z drugim nie mieli na przyszłość takich pomysłów. wk***ia mnie że na mieście chodzą takie naciągaczki, to nie są dziwki. Wiadomo na czym polega transakcja z normalną dziwką i nie ma to nic wspólnego z naciąganiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lasek Buloński też jest znany, jako park. Kto nie chce - ulicą "sezamkową" nie jedzie :) Na k**wy i do pewnych knajp chodzi się ( i później ewentualnie - cierpi) na własną odpowiedzialność. Dzieci tam wstępu nie mają. Dorośli - tak. Więc nie opowiadaj o rozbijanu rodziny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Też prawda. Jako Krakowianin coś Ci powiem: krakowski "pigalak" jest pięć minut od Rynku. Na Plantach, nieopodal dworca - też się ciężko było opędzić od mocno przechodzonych pań:) Nie wiem, jak dzisiaj; dawno nie byłem w Krakowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem to tak. Dla mnie osoba, która prowadzi biznes polegający na narażaniu swoich klientów na niespodziewane ogromne koszty jest naciągaczem i chwastem społecznym. Na dziwki ani striptizy nie chodzę, natomiast kiedyś zostałem oszukany przez cwaniaczka. W majestacie prawa, ponieważ podpisałem kwit, który regulował sprawy inaczej niż ustalenia ustne. Nie straciłem pieniędzy, ale dużo dużo nerwów. Ciekawe co będzie kiedy niektórzy z was skuszą się na jakąś super okazję i zostaną wtedy oszukani. Już widzę jak bijecie się w piesi i mówicie "jestem frajerem". Otóż nie, gdyby tylko było można, to byście wzięli giwerę i odstrzelili takiemu cwaniakowi łeb. Dziwka czy striptizerka, szczególnie jak ładna nie budzi u mnie obrzydzenia, natomiast oszusta bym odstrzelił. Wchodzisz do lokalu, płacisz za wejście, za show. Postawienie komuś drinka też przestępstwem nie jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr - przeczytaj drugie zdanie, które napisałeś. Banki, kina, knajpy, wydawcy płyt i w zasadzie wszyscy, którzy coś ludziom oferują - mogą pod to podpaść!:) Nawet KK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebardzo jest to burdel. Jest to reklamowane jako klub ze striptizem.

Przecież burdelu nie zareklamują. Uważasz, że zgodnie z filozofią firmy grzeczni panowie po seansie grzecznie mają iść do domu? Trzeba z nich wycyckać jak najwięcej kasy. Dlatego tworzy się korporację.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zwykły bandytyzm. To już chyba ponad dwa lata. Dwa lata temu jak byłem w Krynicy na nartach to już panienki chodziły i już słyszałem od kolegów jak to działa. Dwa lata! Dziwne jest że nikt ich jeszcze nie wykończył w podobnie przebiegły sposób i ich własną bronią. Żyję w żałosnym kraju..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Piotr_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.