Jump to content
IGNORED

[WYMODEROWANO] - Nie dajcie się naciągnąć!


Damian W

Recommended Posts

Witam! Jako były pracownik firmy chciałbym serdecznie przestrzec przed zakupem JAKIEGOKOLWIEK produktu z tej strony. Prawda jest taka, że mamy nikłą szansę na otrzymanie produktu, a jeśli już się uda to jest to najbardziej kiepska podróba jaką da się kupić za najniższe pieniądze. Kartoniki są krzywo posklejane, a płyta to chiński bubel która na pierwszy rzut oka woła o pomstę do nieba. Szef, o ile tak go można nazwać wynajduje upośledzonych buraków, obiecuje im góry, pałace aby tylko założyli firmę. Bierze na nich pożyczki pod pretekstem potrzeby historii kredytowej do dotacji z unii. Dodatkowo jest to typ człowieka który wynajduje niedorozwojów które się go boją (czego tu się bać, starego dziada bez nogi?) i jednym z przykładów niech będzie obecny frajer na którego jest firma, oprócz pożyczek kazał mu wziąść najdroższe telefony w najdroższym abonamencie na firmę, po czym sprzedał je. Oczywiście nie muszę chyba dodawać, że z 2 pożyczek 30 i 21 tysięcy + 3 telefony galaxy note "słup" na którego jest firma zobaczył jedynie 2 tysiące, reszta pieniędzy się rozpłynęła. i innych po czym robi w bambuko. Wynajduje pracowników którym płaci na początku 100-200zł i więcej pieniędzy nie zobaczą, a poświęcają wiele godzin na pracy dla tego niedorozwoja. Dodatkowo gdy wywiązujemy się z obowiązków on zawsze wydrze ryja, że o coś nas prosił i przez nas jest stratny ileś tam kasy i nie wypłaci nam. Poświęciłem temu człowiekowi wiele dni pracy za które otrzymałem śmieszne pieniądze, a więc jestem zmuszony do ujawnienia tych faktów aby inni mogli się ustrzec. Poza tym człowiek ten w niedalekiej przyszłości startuje z kolejną witryną z box cd/dvd oraz chińskimi telefonami komórkowymi o czym równiez poinformuję i skutecznie swoim zapleczem pozycjonerskim uprzykrzę mu jakikolwiek start w internecie. Za wszystkim stoi sławny Białostocki kant & oszust [WYMODEROWANO] Bardzo proszę uważać na allegro oraz ebay, login pod którym sprzedają te wszystkie felere na allegro to:

 

[WYMODEROWANO]

 

Pozdrawiam!

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Guest SlawekR

(Konto usunięte)

Skoro ostrzeżenia na konto i bany klonów nie pomagają, niniejszym publicznie i oficjalnie ostrzegamy użytkownika, autora wątku,

który z wielu sklonowanych kont zakłada wątki będące krucjatą pod adresem osób i podmiotów trzecich, udając to klienta, to pracownika, czy też byłego pracownika danego podmiotu. Ostrzegamy że nie będziemy tolerować takich zachowań które stoją w rażącej sprzeczności z regulaminem forum Audiostereo. I które jednocześnie są bezpośrednim działaniem na szkodę forum i jego społeczności.

 

Prywatne krucjaty prosimy załatwiać na drodze do tego przeznaczonej. Nasze forum to nie śmietnik, żeby tak je traktować.

 

Dotyczy kont użytkownika

 

Damian W

Damian Woronowicz

NazwaUzytkownika

i wszystkich innych których jeszcze chciałby użyć w równie niecnych celach.

 

Takie zachowania są na forum niedopuszczalne i nie będą tolerowane. Wszystkie konta zostaną zablokowane, a treści zarchiwizowane w razie gdyby okazały się potrzebne w przyszłości. Nigdy nie będzie zgody administracji ani moderacji na to, aby Audiostereo stało się areną i narzędziem wewnętrznych porachunków pomiędzy jakimikikolwiek osobami czy też podmiotami.

 

Tym razem wątek zostawiamy w celach ostrzegawczych, wszelkie inne o tej samej treści i wymowie założone przez sklonowane konta, zostały zarchiwizowane i usunięte z działów merytorycznych.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.